midiaudio logo

internetines krautuves

paulius (IP Logged)
January 20, 2004 02:12PM

sveiki. gal kas nors ka nors esat pirke is kokios interneto parduotuves? (kalba apie pro audio). gal zinot kokiu adresu? prie to paties idomu butu suzinot, kiek kyla kaina, atvezant perkama daikta i lietuva.

tai vat. jei kas tuo domejotes ar ka nors pirkot, pasidalinkite informacija. aciu.
Re: internetines krautuves
Laimis (IP Logged)
January 20, 2004 05:52PM

Sveikas Pauliau.

Aš esu pirkęs keletą naudotų daiktų iš USA. Jei domina muzikos instrumentai, tai geriausia parduotuvių ieškoti Europoje. Iš europos atvežti daiktą iki 25 kg. (atrodo) kainuoja nepilnai 200EU. Čia naudojantis viena brangiausių logistikos kompanijų "UPS". Iš tokios Vokietijos tai gali apsimokėti nuvažiuoti pačiam atsivežti (teip sakant "sočetav prijatnoje s poleznym"). Pinigų pervedimu dažniausiai pasirūpina pačios internetinės parduotuvės (nuskaito nuo kortelės), arba tenka naudotis tarpininkų (tarkim www.bidpay.com) paslaugomis. Amerikoje labai populiaru atsiskaityti per PayPal sistemą. Ir visada lieka rizika, kad daiktas neatvažiuos, nes UPS'o berniukai taip dirba (kas matė iš vidaus), kad baisiau baisaus ! Teip kad apsimoka pirkti Lietuvoje. Tarp kita ko, neperseniausiai klaidžiojau po www.musicians-gear.com ir buvau maloniai nustebintas, kad tų daiktų, kurių ieškojau (konkrečiai Tannoy monitorių ir RME garso kortos), kainos pas Dalių netgi keletu eurų mažesnės nei Vokietijoje.

Mano Tau, Daliau, pagarba :)
Re: internetines krautuves
gedas2 (IP Logged)
January 20, 2004 11:11PM

Galiu patvirtint, kad tai ka Dalius pas save turi, tai turi neblogom kainom. Beda ta kad toli grazu ne viska ;-)
Sorry, only registered users may post in this forum.