midiaudio logo

Jubiliejine zinute Pro Audio forume

SysEx (IP Logged)
March 02, 2004 09:58AM

Kaip sakoma: "I sveikata!!!" :-D :-P
Re: Jubiliejine zinute Pro Audio forume
Dalius (IP Logged)
March 03, 2004 07:33PM

SysEx, o kodėl ji jubiliejinė? :-|



Dalius
Re: Jubiliejine zinute Pro Audio forume
xEsyS (IP Logged)
March 10, 2004 10:19AM

Nagi ji buvo lygiai 1000-oji :-D . sentes svesti reikia:-P
Re: Jubiliejine zinute Pro Audio forume
Dalius (IP Logged)
March 10, 2004 02:22PM

hmm, kur tu matai tokį skaičių? Mano duombazė rodo kad ji buvo Nr. 1143

O šventes, aišq reikia švęsti:-))



Dalius
Re: Jubiliejine zinute Pro Audio forume
benamis (IP Logged)
March 13, 2004 11:28PM

Mes perskaitėme 1000 žinučių, o 143 Dalius ištrynė, nes jose buvo apie vogtą softą. Nežinau, bet spėju, ir manau, kad iš dalies esu teisus. Tokia statistika rodytų, kad Tavo, Daliuk, pastangos keliant Lietuvos muzikinės šutvės sąmoningumą nenuėjo perniek. Dar neprošal būtų pakovoti ir už elementarų raštingumą, nes kai kurios žinutės dėl klaidų tik į 3 dieną, kaip tam žemaičiui, pasidaro įkandamos, bet čia jau bendro visų komunikuojančių virtualioje erdvėje išprusimo ir kultūros reikalas... Tačiau skaičius 143 rodytų, kad dar ne viskas padaryta. Dar yra, draugai, mūsų tarpe tokių draugų, kurie mums ne draugai!!!

Tai tiek baikų.

O jei rimčiau, tai, pratęsiant vogtą ir nevogtą temą (ar ji kada užsibaigs, po galais?), jaučiu ir aš tokį vieną širdagraužį.
Kažkada pirkau keletą zazų, pas Dalių Atari ST ir originalų Cubase 3, mat, vogtų tais laikais gal buvo, bet neieškojau. Neprisimenu, kiek tada sumokėjau, bet, kaip koncertuojančio kolektyvo nariui, ta suma neatrodė nei per didelė, nei nesąžininga. Pinigų su tuo Atari uždirbau nedaug, gal ir tikslo tiesioginio neturėjau. "Dividendai" parėjo per koncertus, kolektyvo skambesį, to užteko. Po šiai dienai drįstu pragyventi iš to, ko mokiausi.

Gi dabar kompiuteris + garso korta + Cubase SX kainuoja apie 10000. Sutinkate, kad tai nemažai?
O širdagraužis štai kur. Tarkim, mano dėdė iš Amerikos man jį nuperka, arba aš jį kantriai užsidirbu per laiką X.
Dabar paspėliokim, per kiek laiko šita "System10000" pasens morališkai, pradės nebepatenkinti klijentų, o dar greičiau - mano poreikių?
Va!!!
O su Atari dirbau 5 metus. Ir dar būčiau kiek pratraukęs...

Taip paskaičiavus, aš suprantu tuos 143 vaikinus, kurie laikas nuo laiko netiesiogiai šaukiasi pagalbos, nes nemato kitų būdų paskelbti pasauliui, kad ir jų kuriamą muziką yra verta išklausyti. O tam ją reikia kažkaip įrašyti.

Aš ir pats dar nežinau ką, bet kažką mums visiems kartu, laikinai padėjus į šalį ambicijas ir konkurenciją, reikėtų sugalvoti. Gal sušaukti kokią vietinės reikšmės konferenciją ar dar kaip kitaip susieiti prie svarbių žmonių stalo...

Labai dėkoju Daliukui už statinę, nuo kurios galiu šnekėti nekreipdamas dėmesio į tai, klauso manęs kas nors ar ne.

Visiems kitiems, kurie priskaitė iki šitos vietos - didelis ačiū už kantrybę ir sugaištą laiką skaitant. Kartais susikaupia ir norisi pasidalinti. Manau, kad ne man vienam.

Re: Jubiliejine zinute Pro Audio forume
Laimis (IP Logged)
March 14, 2004 09:48PM

Sveiki.

Sveikinu visus su 1000-ąja ar tai 1143-iąja žinute :)

Gražiai benamis rašo ir protingai, tačiau bijau kad tai balsas tyruose. Niekada neras bendros kalbos kūrėjai ir biznieriai. Be to, žinant Lietuvos gražias ilgametes tradicijas, jei koks nors susibūrimas ir būtų padarytas, tai jo eigoje niekas nuspręsta nebūtų, tačiau po kiek laiko būtų priimtas iki negalėjimo absurdiškas sprendimas, nenaudingas nei vienai pusei. "Svarbių žmonių stalas..." - kas tai ? Atmerkim akis - turim pseudo valstybę, pseudo vyriausybę (dažnai verčiančią suabejoti jos narių psichikos būkle), pseudo ekonomiką, pseudo rinką na ir pseudo šou biznį. Ekonomikos dėsniai čia neveikia, tokie žodžiai kaip etika, humaniškumas, sąžiningumas ir t.t. liko tik žodynuose........

ƞinau, aš nepataisomas skeptikas Lietuvos atžvilgiu, nematau aš čia nieko gero. Labai viliuosi, kad įstojimas į ES daug ką pakeis.

Persiprašau už nuotaikos sugadinimą, jei kam ji sugedo perskaičius šią gromatą.
Sorry, only registered users may post in this forum.