midiaudio logo

AKG WMS40PT Set AEROBIC

Libartas (IP Logged)
March 04, 2004 06:42PM

Daliau,

Man reiktu 4 bevieliu mikrofonu stiliuje headset (ant galvos uzdedamu).
Reikalavimai butu, kad tiktu gyvam dainavimui. Beje ar yra imtuvas, kuris jungiamas prie stiprintuvo, galintis aptarnauti tuos keturis mikrofonus? Belaidi microfona, kuris skirtas laikyti rankose, maciau net keturis galimus pajungti prie vieno imtuvo. Patark, koki varianta kad butu neperbrangus, jei galima :-)
Re: AKG WMS40PT Set AEROBIC
Dalius (IP Logged)
March 06, 2004 12:47PM

Libartai,

Parodyk toki imtuvą, į kurį galima "pajungti" 4 belaidžius mikrofonus? Gal žinai koks tai modelis buvo?

Tačiau man atrodo, kad Tu smarkiai kažką painioji. NƋRA TOKIOS RADIJOS, KURI VIENU METU GALƋTƘ PRIIMTI 4 PROGRAMAS. VIENINTELIS BƛDAS - 4 RADIJOS VIENOJE DƋƞƋJE.

Kas yra neperbrangu?
Vienas normalus headset'as - 1699Lt (Sennheiser Evolution serijos), 4 - butu 4 kartus daugiau. Galima pridėti 19" rack dėžę, sumontuoti viską joje - ir bus tau "vienas imtuvas", tokio komplekto kaina būtų apie 7600Lt.

Rimtesnis variantas būtų 3000 ar 5000 Sennheiser serija, bet kainos jau būtų minimum 4-5 kartus (šios sistemos naudojamos Eurovizijos konkursuose, sporto varžybose, kituose tarptautiniuose renginiuose, kuriuos transliuoja visam pasauliui ir kur reikia aukščiausio lygio patikimumo).

Jei Evolution variantas tinka - parašyk man meilu, jei ne - tuomet aš sprendimo nežinau (jei bandysi naudoti 4 pigius komplektus - kainuojančius 1000Lt ar pan. - tai bus didelė klaidų ir triukšmų tikimybė - tokie imtuvai, sumontuoti vienas šalia kito - paprasčiausiai trukdys vienas kito darbui).



Dalius
Sorry, only registered users may post in this forum.