midiaudio logo

problema

snowball (IP Logged)
March 30, 2004 06:29PM

Tokia problema yra kad acidarius reaktoriu kaip vsti kubeise nera garso.Lempute audio out mirxi bet garso jokio.Kiti vsti groja normaliai ir kaip standalone reaktorius irgi puikiai weikia.Naudoju kx draiverius, korta audigy,atlonas 2000+ ,ram512.Patarkit jei zinot..
Re: problema
piktas (IP Logged)
March 31, 2004 10:31AM

Cubase su visais pluginais tai be abejo ArCTiC, tiesa?

Man asmeniskai yra iki anos vietos kad kas nors naudoja piratini softa, i sveikata, bet nekniskit kitiem smagenu su savo nedalauztais warezais ant audigy.
Re: problema
ciupkis rupkis (IP Logged)
March 31, 2004 11:34AM

:-| svelniau, zmogus praso pagalbos, o tu jau ji bandai ispisti, o kam to reikia? :-P :-P
Re: problema
snowball (IP Logged)
March 31, 2004 12:28PM

Piktas: wisu pirma galetum apsiramint bishki, wisu antra nekalbejau as apie kubeisa su wisais pluginais, trecia - nereiskia kad jei turiu kubeisa su reaktorium ant audigy tai automatishkai tai warezas. Jei negali ar nenori atsakyt y normalu klausima tai werciau ramiai patylek wietoj to kad rodyt sawo beprasmy nepasitenkinima.
Re: problema
piktas (IP Logged)
March 31, 2004 04:58PM

ka gi, cubase 2000Lt+reaktor1000Lt minimum (sakei kad turi daugiau pluginu, kurie veikia, tai gal dar 2-3 kLt). Isleist 5000lt softui nera kvaila, bet butu tikrai kvaila bandyti sita softa pakurt ant audigy su kx driveriais.

Vis tik atsiprasau jei is tikruju dirbi su legaliom programom. Tik mazoka informacijos- nurodyk su kokiom versijom konkreciai dirbi, kokia kubeiso versija ir kokia reaktoriaus. Problema ne gelezy, o (greiciausiai) reaktoriuj. Dar vienas dalykas kodel esu linkes manyti kad softas piratinis - naujasni pluginai nesuderinami su lauztom programom.

Taip kad duok daugiau info, o jei reikalas wareze - neatsakyk visai.

geros dienos
Re: problema
snowball (IP Logged)
March 31, 2004 08:57PM

Taiwa situacija tokia: kubeisas SX2 ir reaktorius 4 yra man dowanos is uz Atlanto - absoliucei legalios. Apie kitus pluginus kur sakiau weikia tai yra prie kubeiso einantys a1 ir vb-1. Bandzhiau ir kitus, bet jie WAREZINIAI ir apie juos ce nekalbekime:). Tai tokie butu duomenys. Wis dar tikiuosi patarimo
Re: problema
Laimis (IP Logged)
March 31, 2004 11:02PM

For snowball:

Na kaip matai, problema matyt yra softo naujume. Parsisiųsk update'ą CUbase'ui, Reaktoriui ir žiūrėk kas gausis. Šiaip ar tas reaktorius ne per ReWire jungiasi ?? Jei taip, gal tiesiog nepasileidi ReWire'o Cubase.

For piktas:

Tasmta matyt šįryt ne iš tos lovos išlipai. Aš puikiai suprantu resealerių nepasitenkinimą warezais, tačiau tas perdėtas puldinėjimas ant vargšų žmogelių man panašus į dainininkų prašymą "duok daugiau muzikos" suvedant kūrinius, kas mano nuomone yra muzikinės impotencijos išraiška. Ai kaip tamstai reiktų atsisėsti ant 400 lt./mėn. ir kad širdyje pasikauptų daug gerų idėjų muzikai.
Re: problema
JuozasG (IP Logged)
April 01, 2004 10:12AM

snowball,

Teko matyti tokia problema. Butent su SX2 ir Reaktorium 4. Manau tiesiog tai reaktoriaus bugas, nes daugiau tai niekuo nepaaiskinama, kai viskas kitkas tiesiog veikia be problemu :)
Re: problema
piktas (IP Logged)
April 01, 2004 10:36AM

Snowball

jei updeitai nepadejo, pabandyk toki dalyka. jei naudoji tik viena audigy kanala monitoringui pabandyk permest ant kito. gali but isstatymai susipainioje kx draiveriuose ir signalas keliauja i kita kanala. Kai kurios programos nesiklauso kx isstatymu. Bet vistik siulau taupy saibas kam nors rimtesniam nei audigy, 90% problemu dings.

laimi
sestas menuo miegu ant grindu, todel ryte niekad neislipu is lovos:-D Taupau savo gelezies gabalui (tiesa sakant, jau susitaupiau). Lova palauks.
Niekada nesedejau ant 400Lt, ir linkiu niekam taip nesielgti. Turekit savo kaina, jus kuribingi zmones, tikrai neilgai pagalvoje rasit buda atsisest ant 1400. Blogiausiu atveju i Airija vaziuokit, pusmeti pabuvus isikirsit prabangia gelezi ir Lietuvoj pusmeti niekeno netrukdomi kepsit savo idejas. Tikekit savim, tada ir kiti jumis tikes. Man kol kas puikiai sekasi Lietuvoj, ir nemanau kad kada nors teks ant maziau nei1000 lt sedet.

Ir kodel visi galvoja, kad pradejus dirbti rimta darba ir gaunant dideles saibas kurybines mintys dingsta?

Asmenine saviisraiska proporcingai priklauso nuo savo gabumu tobulinimo. Pinigai cia lemia tik tiek, kiek ju investuota i pamokas, literatura, instrumentus. Turedamas pajamu +1000lt kas menesi vis tiek visos sitos sumos neisleisit muzikai. taigi pinigai sioje vietoje lemia 5% jusu kuribines galios maximum.

O musu biedni kaimieciai kad ir kiek anie blogai gyventu, bliuzo netraukia. I kurybiniu minciu jiems neatsiranda.

O realizuoti kurybines idejas jums - kurejams - kainuoja 0 lt.

As jau ir pamirsau kokia tema buvo. velniai nemate.
Re: problema
snowball (IP Logged)
April 01, 2004 11:31AM

Jo updeitai padejo, aciu wisiem uz patarimus wienokius ar kitokius;-)
Re: problema
skambesio pagautas (IP Logged)
April 05, 2004 10:56AM

:-| 100 procentu uz gera tik gera, geru firmu gelezi:-)) :-)) :-)) :-))
ir 100 procentu tik uz gera nulauzta softa taip :-| :-| :-| :-|

as esu toks, nu nepasikeisiu:-| :-| :-|
Sorry, only registered users may post in this forum.