midiaudio logo

Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D

vilimasgecas (IP Logged)
August 11, 2010 08:44AM

Sveiki, ka galetumet pasakyti apie sias plokstes palyginimui. Kuria geriau pirkti.
[url=http://www.tamsta.lt/product_info.php?cPath=907_908&products_id=3178]Lexicon[/url]



Edited 1 time(s). Last edit at 08/11/2010 08:50AM by vilimasgecas.
Re: Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D
adp (IP Logged)
August 11, 2010 10:37PM

Pats naudoju lexicon lambda garso plokste USB ir pameginimui buvau pasiemes sia dar: http://lexiconpro.com/product.php?id=150
abu aparatai veikia puikiai.
ziurint kam bus panaudota ta plokste. pries apsisprendziant reiktu gyvai palyginti abi jei uyra galimybe ir nuspresti. Jei neklystu tai 24D yra Firewire, o Lexicon USB. tai turetu greitis signalo perdavimo skirtis.
Aisku dar reikia labai gerai paziureti ant kiek 24D susidraugaus su tavo turimu PC, nes gali buti kad ir nesusidraugaus. :)

skype: adpalanga
Re: Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D
[kustas] (IP Logged)
August 12, 2010 09:32AM

suprask: LEXICON susidraugaus su PC, o TC gali nesusidraugaut :D ??? Neklaidink zmoniu ;)

Preampai pas TC tikrai geri. As siulau dar apsvarstyt Konnekt 8 - preampai tokie pat kaip 24D; realiai skiriasi tik efektais, kurie MANO MANYMU yra nereikalingi (nes naudoju pluginus is isoriniu garso kortu). Manau abi kortos gerai draugaus su kompu (nebent pas tave WIN7 x64). Demesi reiketu kreipti i preampu kokybe. Cia nepatarsiu - nesu I-onix U22 Lexicon bandes.
____________________

Any Ideas are Welcome
Re: Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D
Gintas T. (IP Logged)
August 12, 2010 09:33AM

Jeigu kompe yra firewire jungtis, tai konnektas ir draugaus puikiai.( ir kodėl gali nedraugauti::o) Manau, kad Konnekt 24D tikrai geriau.
Re: Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D
adp (IP Logged)
August 12, 2010 01:17PM

Nenorejau nieko pasakyti kas susidraugaus, kas ne,
bet tegul pasisako tikrai ismanantys.
Nes man perkant garso korta, kai konsultavausi su G. Litvinu tai jis man pirma psakake kad gerai paziureciau kaip firewire portas priima ta korta. Nes buna atveju kai ji TC tiesiog nepasijungia prie kompo.

skype: adpalanga
Re: Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D
[kustas] (IP Logged)
August 12, 2010 02:05PM

vilimasgecas: gali dar parasyt, kam naudosi ir kokios kortos savybes tau svarbiausios; KONNEKT'us siaip visi vertina uz preampu kokybe
____________________

Any Ideas are Welcome
Re: Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D
vilimasgecas (IP Logged)
August 12, 2010 04:30PM

Situacija yra tokia: as siuo metu turiu konnecta, ir ji naudoju su macbook, viskas su juo gerai, bet is savo PC pasidariau hackintosha, ir jis jungiant per firewire paluzta, todel reikia usb plokstes. Na tiesiog pradzioje ne taip suformalavau klausima, klausimas butu toks - ar Lexicon I-onix U22 nebutu prastesnis uz mano turima konnekta. O ji naudojama aranzuociu darymui, na ir kartais vokala irasau.
Re: Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D
[kustas] (IP Logged)
August 12, 2010 04:52PM

Ok - dabar aisku :) Itariu, kad sita Lexicona mazai kas bande; paprasciausia butu pasimt is parduotuves pabandyt - issakyk problema ir palikus pinigus tikrai duos pasibandyt (patikrinta) :)
___________________

Any Ideas are Welcome
Re: Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D
vilimasgecas (IP Logged)
August 12, 2010 05:06PM

Tiesog ieskau normaliasnes usb garso plokstes 600-1000 lt. ribose
Re: Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D
august (IP Logged)
August 16, 2010 10:43PM

klausimas...o kam tau hakintoshas jei turi macbook? ko nors truksta? jei viskas veikia tai kam ieskot slieku... cia toks patarimas paprastas..uz tc konnekt geriau jau neitelpa i tavo pinigu suma. :)-D
Re: Lexicon I-onix U22 ir tc. electronic konnekt 24D
vilimasgecas (IP Logged)
August 25, 2010 01:56PM

Mano PC galingesnis uz macbooka, o ir PC turi normalia vaizdo plokste, tai ir procesorius ne taip apkrautas kaip macbooke.
Sorry, only registered users may post in this forum.