midiaudio logo

pagalbos su fl

krl (IP Logged)
October 28, 2010 06:50PM

labas forumiečiai,

gal ne į tą skilti papuoliau, bet vistiek papubliekuosiu, man jau baigia atsibosti vienas dalykas, įpusėjas aš kurt viena dainą, bet kai tik paleodžiu ją klausyti per fl studio groja, bet plerpia visa ir tt, o kai pati pradžia buvo tik dar, kai mažiau automation clipų ir garsų viskas gražiai švariai grojo, buvau atsisiuntęs .flp visokiu remixų irgi pasileidi plerpia ten viskas, ausines geras nusipirkau, viskas gražiai skamba, bet kai tik ko nors daugiau ima plerpti nu lb negražiai groti, surenderinus viskas gerai, būtų dzin, bet negaliu klausyti melodijos ir žiurėt ko trūksta jai nebent surenderinęs, bet kas kiekvieną garsą renderinti nuobodus ir daug laiko atimantis darbas tai va, jei supratot ką turėjau omenyje tai puiku jei padėtumėt, AČIŪ!
Re: pagalbos su fl
krl (IP Logged)
October 28, 2010 06:52PM

gal kompas nevelka, kaip manot? pas mane FL studio 9, pc nepirmos jaunystes, laptopas, 896ram, ati radeon xpress 1100 128mb, 3200+ 1.60GHz
Re: pagalbos su fl
karolissz (IP Logged)
October 28, 2010 07:10PM

Manau, kad gali kompas nevilkt, resursų gali trūkt, tada kompas pradeda strigt ir atsiranda tas vadinamas "plerpimas", IMHO :)
Re: pagalbos su fl
aldas d. (IP Logged)
October 29, 2010 12:08AM

Kokia tavo lietuvių kalbos mokytojos pavardė??? ::o
Re: pagalbos su fl
laurynas.lt (IP Logged)
October 29, 2010 02:46AM

Resursai.



Edited 1 time(s). Last edit at 10/29/2010 07:06AM by laurynas.lt.
Re: pagalbos su fl
Mayhem (IP Logged)
October 29, 2010 04:24AM

O gal tiesiog perkrova? Man buvo kai ant garso kortos mic nustates dugna atsukdavau. Ant mic preampas isijungia. Del kompo resursu nzn. Turejau ganetinai sena kompa ir viskas gerai veikdavo, ka jau bekalbet apie draugelio pc senoli. Irgi dirbo normaliai. Aisku lagindavo bet atkurdavo gerai. Man pvz beda yra kad noise'nas garsas. Niekaip nesutvarkau. Ant amd kompu uztenka cool'n'quet atjungt. Pas mane intel. Biski nukrypau nuo temos bet prie to paties gal kas pades?

__________________________________________________
Jackson KE3
TC Electronics PolyTune
Line 6 ToneCore Uber Metal
Orange Crush 15
Re: pagalbos su fl
arturioxas (IP Logged)
October 29, 2010 10:23AM

Jei traška, tai paklausiu dviejų klausimų:
1. Ar pas tave yra ASIO draiveriai su kuo mažesniu vėlinimu milisekundėmis? Jei ne, vertėtų įsirašyti dėl produktyvaus darbo.
2. Ar esi girdėjęs apie įšaldymo (freeze) funkcija? Jei ne, vertėtų sužinoti ir bandyti pritaikyti.
Re: pagalbos su fl
alus_vezha (IP Logged)
October 30, 2010 04:14AM

bandyk asio ir native draiverius, didink latency (vėlinimą), kol nebetraškės.

jei vis dar traška, teks išmokti racionaliai naudoti efektus - dažniausiai naudojamus delay/reverb/??? dėti į return kanalus vietoj instrumentų kanalų. arba, kai apsisprendi dėl tam tikro instrumento skambesio, įrašyk to instrumento .wav failą su visais efektais ir iš naujo importuok jį į programą, o visus efektus išjunk, kad nerytų resursų. bet su šituo variantu irgi atsargiai, tokiu būdu pamažu didėja hardo apkrovos. belieka rasti balansą tarp procesoriaus ir hardo apkrovų, ir turėsi optimaliai veikiančią sistemą.
Re: pagalbos su fl
krl (IP Logged)
November 01, 2010 05:59PM

taip naudoju asio4all, jie tikrai padėjo ankščiau kai buvo mažesni poreikei
ne, nesu girdėjęs apie "freeze" , bandysiu ieškoti :)

ačiū
Re: pagalbos su fl
krl (IP Logged)
November 01, 2010 06:09PM

ir kaip čia su tuo vėlinimu, aš nelabai supratau ir neka terandu :) gal galima detaliau biški
Re: pagalbos su fl
arturioxas (IP Logged)
November 02, 2010 11:54PM

Freeze funkcija įšaldo tam tikra instrumentą, ir tada jis teryja mažiau resursų, tau reikėtų tai pažiūrėti, ypač, jei naudoji daug VSTi. Antras variantas yra tuos takelius, kuriuos jau manai, kad nebekeisi, rašyti kaip audio formatu *wav ir krauti atgal į projektą jau apdirbtą.
Re: pagalbos su fl
Sn (IP Logged)
November 25, 2010 05:30PM

tokiu parametru kompas ir dar be garsuskes turetu uzlinkti nuo 3 vidutiniu uzefektintu vsti takeliu:)
Re: pagalbos su fl
velnietis (IP Logged)
November 26, 2010 09:55PM

asio 4all , o del renderinimo tai sita nuobodu darba visi dirbam
Re: pagalbos su fl
krl (IP Logged)
November 28, 2010 10:36PM

Sn taip ir yra :D jau man su tais vavais kažkas yra nžn, įsikeli ir jis visada groja o ne taip kad kai pasibaigia tai ir pasibaigia, o dbr groja vis per naujo ir pernaujo :D ką daryti?
Re: pagalbos su fl
hobitas (IP Logged)
December 01, 2010 09:01AM

FL studio tas uždelsimas vadinasi ne latency, o tiesiog buffer. Eik į Options > Audio Settings > Buffer lenght nustatyk iki maksimumo. Mano pc Inter Core 2 duo 1,86 GHZ, 3 GB RAM ir bufferis iki dugno, kitaip labiau užspaudus su efektais irgi prasideda "plerpesiai".
Jei bufferis nepadės, tame pačiame meniu sumažink Sample Rate nuo 44100 iki 22050 Hz.
Šitie dalykai jei jau neišspręs problemos, tai bent jau sumažins ją. Tik svarbu paminėti tai, jog 22050 Hz ir 44100 Hz kokybės prasme - nemažas skirtumas. Bet tai įtakoja tik perklausą. Renderinant kūrinį parametrai nustatomi atskirai.
Sorry, only registered users may post in this forum.