midiaudio logo
Re: Plačiau apie Pro Tools
ramil (IP Logged)
December 20, 2010 04:19AM

ooo nezinojau jog lietuvoje tokio tipo studiju yra :) man gan priimtinas formatas
Re: Plačiau apie Pro Tools
(IP Logged)
December 20, 2010 06:29AM

>
> Kažkur čia buvo užsiminta apie Pyramix. Pačiam
> sėdėt neteko, bet bendravau su keliais žmonėmis,
> kurie su jais dirba. Nuomonė buvo tokia - viena
> geriausiai skambančių ir be abejonės dažniausiai
> lūžtančių sistemų pasaulyje ;)

Na pyramixo HD sistemos tikrai skamba geriau uz pro Toolsus. Bet tai kokia Meitner AD/DA kaina 8 kanalu palyginus????
Pyramixas mano nuomone turi labiau non intuitive interfeisa. Tikrai jiems vertetu Merginguose bent viena normalu programuotoja idarbint.
Dabar reikes per sventes suinstaliuot 7 versija. Ten netgi automation turetu dirbt...
Bet siaip Pyramixo Native sistemos kazkodel dirba geriau nei HD. Ju MassCore sistemos luzta ir luzta.
Laimi pabandyk pazaist. Man atrodo yra BETA 7 versija. Man atrodo gal 7 gali dirbt be USB rakto... :)
Re: Plačiau apie Pro Tools
ramil (IP Logged)
December 20, 2010 01:08PM

nzn man as pyramyxas retai luzta nebent jus nulauztus naudojat :) as gu neisivaizduoju naudojant PT darant filmu garsa na man atrodo labai nepatogu, bet va pyramyxas pats tas tam reikalui :)
Re: Plačiau apie Pro Tools
(IP Logged)
December 20, 2010 10:24PM

http://www.avid.com/US/about-avid/customer-stories

O gal gali papostint bent keletą konkrečių filmų bei prodiuserių, kurie garso takelio gamyboje naudoja Pyramix ?
Re: Plačiau apie Pro Tools
ramil (IP Logged)
December 21, 2010 02:45AM

Dean Humphreys pats rode kaip su pyramyxu dirba maciau ne viena jo sumixuota filma naudojant pyramixa, asmeniskai kalbejau jo savybe jis megsta mixuot filmus isvis be kompresijos ;)
Re: Plačiau apie Pro Tools
(IP Logged)
December 21, 2010 04:29AM

Hm... Pyramixas filmams... o tai jie naudoja Ovation VCube?

Pyramixas nelauztas aisku, nes kur tu rasi normalia lauzta Pyramixo versija;)

Man kaip tik atrodo kad filmams Pro Tools patogiau... Bent jau Canada National Film Board, visi mixai su pro tools daryti....
Re: Plačiau apie Pro Tools
ramil (IP Logged)
December 21, 2010 12:07PM

man pyramixas garsu spotinimui visam editinimui ir mixavimui bei savo konfiguravimo galimybe labiau patinka nei pt. Man pyramixo editinimas kazkuom primena nuendo nuo ko mano pazintis su audio pasauliu ir prasidejo ir man arti sirdies.. VCUBE nesu isitikines taciau pamenu kuomet Dean'as atsidares buvo filmo pianistas sesija ir pasakojo apie scena viena kur groja muzika ir reikejo susynkinti piano irasa su pirstais ekrane ir t.t. ir nuo to laiko kiek snekejau su destytoju jis irgi skatina mane naudot pyramyxa filmu garsui ir visam sound designui negu pt. Jis sako pyramyxe apie viska jau yra pagalvota apie tai ka tu gali pagalvot po poros metu.. ta prasme jis man tai pasake ne del to kad buciau zalias (toks toli grazu nesu) tik esme tame pyramixas savo konfiguracija ypac surroundui ir broadcastingui bei klasikai daug patogiau nei pt asmeniskai man savo lankstumu ir funkcionalumu. kuomet dirbu su muzika 90proc protoolse dirbu hd 8.1 versijoj ir muzikai pt man pats maloniausias dalykas poto kai ipratau :) buvau bandes per pT susynkint vieno video garsus ir padaryt siek tiek sound designo na viskas ok lyg ir tik pyramixe panasu darbeli uztruko padaryt gan zenkliai greiciau :)



Edited 1 time(s). Last edit at 12/21/2010 12:11PM by ramil.
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
April 01, 2012 12:36PM

MAn tai su PT 9 ne HD geriau skamba dainos padarytos negu su Steinberg'u.
Kiek dariau dainu su PT 9 ne HD geriau gaudavosi. Gal dėl to kad ir ta Ne HD geriau skamba už nuendo. arba tiesiog geriau sekėsi dirbti su PT nes produktyvesnė. Nežinau kodėl bet rezultatai buvo tokie.
Re: Plačiau apie Pro Tools
pranza (IP Logged)
April 03, 2012 12:20AM

dabar kai tiek laiko skaitmeniniam audio ir opensource'riai įsivažiavo, tai gal ir reaper'is gerai? :)

http://audiomastering.lt
Re: Plačiau apie Pro Tools
ramil (IP Logged)
April 03, 2012 06:41PM

viena zmogu maciau dirbant labai sekmingai su reaperiu. perejo is protoolsu i reaperi...
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
April 05, 2012 02:51PM

Reaper tikrau šaunus daiktas nes kaip ir veltui.
Re: Plačiau apie Pro Tools
ramil (IP Logged)
April 06, 2012 04:01PM

kas mane labai erzina yra tai jog paprastoj PT versijoj ne HD surroundo nera!!!!!!!!!!!! jei reikia dirbt su surroundu investuot i HD sistema brangokai atsieina. Dabar juolabiau tarkim pora zmoniu zinau kas turi isigyje 8hd versijas ir kuomet protoolsas isleido 10 versija su hdx kortom laiko klausimas kada jie nustos gamint tdm versijas pluginu... nes viskas pereina i ju nauja formata. Na naturalus pokytis nes is dalies tdm motorola cipai jau pasene pagal siuolaikinius poreikius...
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
April 06, 2012 09:28PM

tai instaliuok toolkit ir bus surroundas :)
Re: Plačiau apie Pro Tools
ramil (IP Logged)
April 06, 2012 10:12PM

dabar kolkas nieko nepirksiu :) bet arba pereisiu prie pyramixo arba nuendo kogero priklausomai nuo darbo pobudzio.
Re: Plačiau apie Pro Tools
dbmeter (IP Logged)
April 06, 2012 11:52PM

Ai pyramix tai lužta labai. Daugiau nieko negaliu pasakyti bo neesu dirbes su piramyx,
Arba dar SADiE gera sistema yra.
Re: Plačiau apie Pro Tools
ramil (IP Logged)
April 07, 2012 12:50AM

kam luzta kam ne :) kiek dirbau retai kada kokia nesamone pasitaikydavo. vienakart irasa darant gyva buvo sustojes netiketai irasinet, bet del to jog kazkoks kreivakojis video zmogus time code generaturiu numete ant zemes pagal kuri visa sistema buvo susyncint'a....
Sorry, only registered users may post in this forum.