midiaudio logo

Midi Klaviatūra

prodiuser (IP Logged)
January 13, 2011 03:13PM

CME UF60 ar M-AUDIO AXIOM-61, o gal... ? Pasidalinkite mintymis.
Re: Midi Klaviatūra
wazgas (IP Logged)
January 13, 2011 10:47PM

O kiek kainuoja ta axiom ?
Gal isvis geriau mpk49 ?
Re: Midi Klaviatūra
(IP Logged)
January 13, 2011 11:34PM

Sorry vyrai, bet aš nelabai įsivaizduoju kaip jūs programuojat su mpk49 ? Taigi kokią fartos ar El. Piano partiją užgrot nėra jokių šansų :( Ar jūs kaip nors per kelis kartus grojat ?
Re: Midi Klaviatūra
prodiuser (IP Logged)
January 14, 2011 01:01AM

wazgas Wrote:
-------------------------------------------------------
> O kiek kainuoja ta axiom ?
> Gal isvis geriau mpk49 ?
AXIOM-61 apie 1500 lt. Na man 49 klavišu mažoka, va 61 jau šis tas. O kuo mpk geriau?
Re: Midi Klaviatūra
prodiuser (IP Logged)
January 14, 2011 11:22AM

Žinau, kad Behringer daugeliui skamba kaip keiksmažodis, bet gal kas yra čiupinėjęs U-CONTROL UMX610?
Re: Midi Klaviatūra
prodiuser (IP Logged)
January 18, 2011 03:11PM

Kas yra kas naudoje pvz. AXIOM feiderius, kiek jie patogūs ir funkcionalūs? Ar iš vis jie reikalingi midi klaviatūroje?
Re: Midi Klaviatūra
alus_vezha (IP Logged)
January 19, 2011 11:29PM

jei nežinai, ko tau reikia midi klaviatūroje, tai iš pradžių skirk laiko savo veiksmų prie kompo analizei - kiek kartų per valandą tampai tuos pačius feiderius ar knobus. tada palygink, ar verta mokėti x litų už tai, kad vietoj pelės feiderius galėtum stumdyti midi klaviatūroje. pasakyti, ar TAU verta turėt feiderius, sunku. kita vertus, jei nori rašyti kompe muziką, anksčiau ar vėliau rasi, kaip juos panaudoti.
Re: Midi Klaviatūra
wazgas (IP Logged)
January 19, 2011 11:57PM

Laimiuz ka turejai roumeny ?

nezhinau kuom geriau nei axiom, as kituose forumuose skaites tai labiau gyre mpk, ir siaip man kai uz 500 berods ar 450 beveik nauja mpk isejo paimt, tai pasiemiau vien todel.
Ir nenaudoju as feideriu knobsu nesivarginau mokitis ji susiprogramuot, presetu irgi neieskojau, bet pamaigyt linksma.

Dar niekaip neisejo su roland mv 8800 sujunkt kazkoks mishkas bet greitu laiku sesiu prie to
Re: Midi Klaviatūra
(IP Logged)
January 20, 2011 12:31AM

Na aš pastoviai barškinu sunkią 88 klavišų ir kaifuoju nuo jos. Kartą teko pas draugelį bandyt įrašyt kažkokią el. piano partiją ant mažo plastmasono. Atrodo kad grot būčiau pamiršęs... Dviem rankom grot iškart gali pamiršt, o vien dešine irgi gan problematiška, taigi ir klausiu - kaip jūs grojat ?
Re: Midi Klaviatūra
prodiuser (IP Logged)
January 20, 2011 12:06PM

alus_vezha Wrote:
-------------------------------------------------------
> jei nežinai, ko tau reikia midi klaviatūroje, tai
> iš pradžių skirk laiko savo veiksmų prie kompo
> analizei - kiek kartų per valandą tampai tuos
> pačius feiderius ar knobus. tada palygink, ar
> verta mokėti x litų už tai, kad vietoj pelės
> feiderius galėtum stumdyti midi klaviatūroje.
> pasakyti, ar TAU verta turėt feiderius, sunku.
> kita vertus, jei nori rašyti kompe muziką,
> anksčiau ar vėliau rasi, kaip juos panaudoti.

Na, mano 20 metų patirtis studijoje man kužda, kad be feiderių suvedima butų sunku daryti. Bet gal čia įpratimo reikalas, ir paprasčiausiai pripratau prie pulto.
Čia klausimas kitas, kiek funkcionalūs tie feideriai, ar patogu jais naudotis, pvz. kartais nenorodomi feiderių ilgiai, tai jeigu feiderio ilgis keli cm, tai veliam jis reikalingas, tada geriau dasipirkti papildomą midi kontrolerį kurių feideriai yra 10 cm ilgio. O iš midi klaviatūrų nuotraukų sunku spresti apie tų feiderių funkcionalumą. Todėl ir klausiau, gal kas naudoja midi klaviatūros feidarius namų studijose suvedimam.
Re: Midi Klaviatūra
alus_vezha (IP Logged)
January 20, 2011 02:46PM

prodiuser: http://www.youtube.com/watch?v=Zu-K_6Szslw

neblogas video, kur parodo, kas ką daro, gali palygint feiderių matmenis su ranka.

šitas kontroleris patogus tuo, kad turi daug įvairių dalykų (klavišai, padai, nobai, feideriai) ir neužima daug vietos, be to, daiktas pagamintas tvirtai, todėl yra mėgstamas gyvų atlikėjų. jei nori studijoj klavišą turėti ir patogiai feideriais žaisti, tai mpk tikriausiai ne pats geriausias variantas.

Laimiuz: ne visiems žanrams būdingas grojimas pianinu ar, bendrai paėmus, tuo pačiu instrumentu per keturias/šešias oktavas - dažnai pasitaiko, kad bosai daromi vienu instrumentu, viduriams dar keli instrumentai, aukštiems dar kažkas.. taip ir gaunasi, kad žymiai geriau ir lengviau įrašinėti atskirai tas partijas, o kadangi jos nėra taip plačiai išsidėsčiusios klaviatūroje, užtenka turėti keturias ar tris oktavas.
Re: Midi Klaviatūra
prodiuser (IP Logged)
January 20, 2011 03:01PM

Tai, va, matau kad čia feideriai žaisliniai... :(
Re: Midi Klaviatūra
ura (IP Logged)
January 20, 2011 03:55PM

O tai tau klaviaturos ar feideriu reikia? Netikiu kad ant klaviaturos gali buti miksavimui tinkami feideriai, jie ten skirti kitoms funkcijoms.

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Midi Klaviatūra
prodiuser (IP Logged)
January 20, 2011 04:21PM

ura Wrote:
-------------------------------------------------------
> O tai tau klaviaturos ar feideriu reikia? Netikiu
> kad ant klaviaturos gali buti miksavimui tinkami
> feideriai, jie ten skirti kitoms funkcijoms.
Tai man ir to ir to reikia. Truputi buvau atitrūkęs nuo naujovių, mano MIDI klaviatūra namų darbams amžinan atilsin nuėjo, pradėjau žiurinėti nauja, o gi matau dzyvų dzyvai, klaviatūros su feideriais, tai ir susimąsčiau...
Bet matau, kad čia sunkus atvejis su tais feideriais, ir jie man ant midi klaviatūros kaip šuniui penkta koja reikalingi.
Re: Midi Klaviatūra
ura (IP Logged)
January 20, 2011 04:25PM

Butent, jei reik ir to ir to, tai teks pirkt atskirai :)

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Midi Klaviatūra
prodiuser (IP Logged)
January 21, 2011 09:35AM

Beja, gal kas žinote, kokie meistrai apsiimtu mano amžinatilsį " Evolution"paknibinėti, gal jis visai dar prikeliamas?
Re: Midi Klaviatūra
kosh (IP Logged)
January 21, 2011 11:30AM

Is tos mpk po kurio laiko klavisai issokineja, dazniausiai du paskutiniai:)
O siaip tai geriau nusipirk klava su rimtesniais klavisais. Is tu feideriu ir viso kito naudos labai mazai bus.
paziurek kiek normalus kontroleris kainuoja maziukas, o tu nori midi klavos su kontroleriais uz trecdali kainos, pats pamastyk apie kokybe :)
Re: Midi Klaviatūra
prodiuser (IP Logged)
January 21, 2011 12:21PM

kosh Wrote:
-------------------------------------------------------
> Is tos mpk po kurio laiko klavisai issokineja,
> dazniausiai du paskutiniai:)
> O siaip tai geriau nusipirk klava su rimtesniais
> klavisais. Is tu feideriu ir viso kito naudos
> labai mazai bus.
> paziurek kiek normalus kontroleris kainuoja
> maziukas, o tu nori midi klavos su kontroleriais
> uz trecdali kainos, pats pamastyk apie kokybe :)
Aš kaip tūlas lietuvis, noriu pigiai ir gerai :)
Re: Midi Klaviatūra
ura (IP Logged)
January 21, 2011 04:19PM

Ir moki du kartus :)

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Midi Klaviatūra
prodiuser (IP Logged)
January 21, 2011 04:27PM

ura Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ir moki du kartus :)
O kaip kitaip :)

[b]Tai žmonės, kaip ten su midi klaviatūrų "gyditojais"?! Man jau laikas apsipręsti, ar man ją atiduoti dukrytej žaidimam ar dar kas nors gali ir moka ją prikelti?
Problema jos tokia, kompas ją per USB mato, Pitch Bend, volume, knobai veikia, Cubase į juos reaguoja, pati klaviatūra nulis reakcijos.
[/b]
Sorry, only registered users may post in this forum.