midiaudio logo

Tascam US-122

Vampyrian (IP Logged)
June 16, 2004 02:46PM

Sveiki midiaudio. Nusipirkau is jusu garso korta Tascam, bet turbut del savo nemoksiskumo turiu siokiu tokiu problemu del garso velavimo. Irasinejant vient tik audio takelius lygtai viskas ir gerai, garsas neveluoja. Bet kai bandau kartu sujungti ir audio ir midi takelius atsiranda velavimas. Viska bandziau daryti kad sumazetu latency time. Gal galite ka nors patarti. Dirbau su Cubase sx/sl


O gal tam kad ant midi iraso uzgrotum audio reikia geresnes plokstes???
Re: Tascam US-122
Vakaris (IP Logged)
June 16, 2004 04:01PM

Kas veluoja - audio ar midi?
Re: Tascam US-122
Dalius (IP Logged)
June 16, 2004 05:29PM

Vampyrian,

Komplekte su US-122 yra CD su Cubasis VST. Ar mėginai susinstaliuoti ją? Kaip joje?



Dalius
Re: Tascam US-122
Vampyrian (IP Logged)
June 16, 2004 06:27PM

Kai paleidziu Cubase sx/sl ir issirenku kad irasinetu vien tik audio takelius tada viskas gerai. Irasius viena takeli ant jo imanoma uzgroti antra, kad garsas neveluotu. O kai issirenku varianta kuriame yra ir midi ir audio takeliai, tada irasius viena audio takeli ir ant jo uzgrojus antra atsiranda velavimas. Su midi dar nebandziau, bet jei neina irasyti dvieju audio takeliu tai visties blogai.

Buvau suinstaliaves VST, bet ten daug sudetingiau nei sx/sl. Iskilo siokiu tokiu problemu su pacia programa. Geriau viska aiskintis su sx/sl. Man butu patogiau.


P.S.
Jus pasakykite ar tai isvis imanoma, su tokia garso plokste irasyti be velavimo.
Re: Tascam US-122
Dalius (IP Logged)
June 16, 2004 06:41PM

Vampyrian,

kaip čia tau taip mandagiai pasakius... nelabai suprantu ką tu darai "varianta kuriame yra ir midi ir audio takeliai"... Manau, kad kažkaip grybauji Cubase SX'o konfiguravime - VST Multitrack nustatymuose (o ne US-122). O šitoje vietoje, deja, aš nelabai galiu padėti (nes kažkodėl nuojauta man kužda, kad naudoji piratinį softą).

Todėl ir klausiu - kaip viskas vyksta su Cubasis VST, kurį tu turi (kaip legalų softą)?

Tikiuosi supranti:-|



Dalius
Re: Tascam US-122
Skylit (IP Logged)
June 16, 2004 10:19PM

Aš čia tik šiaip, bet
ar tu tikras, kad naudoji ASIO draiverį?
Re: Tascam US-122
Vampyrian (IP Logged)
June 17, 2004 07:42AM

Jus man atsakykite i viena klausima. Ar imanoma su sita plokste irasineti ir audio ir midi takelius kartu be jokiu velavimu ar ne.
Re: Tascam US-122
linas (IP Logged)
June 17, 2004 09:34AM

Sveiki,

As irgi pirkau is Jusu Tascam US-122 ir noriu suzinoti, kokia minimalia ASIO latency imanoma su ja pasiekti, nes kai instaliavau naujausia draiveri i seniai naudojama XP , VST multitrack rode ~ 7ms IN ir apie 21 ms OUT, taciau grojant jau esama projekta girdedavosi traskesiai ir trumpi trukciojimai. Tuomet suinstaliavau visishkai nauja XPP ant kitos particijos, sukonfiguravau Windows'us pagal techinfo (http://topsound.mp3.ru/techinfo.htm) rekomendacijas ir mano didelei nuostabai latency padidejo iki ~23 ms IN ir 51 ms OUT.........Taciau grojant ta pati projekta, traskesiu ir trukciojimu jau nebera.
Kame saknys ????

Re: Tascam US-122
karolis (IP Logged)
June 17, 2004 10:30AM

Linai, ar tavo xp su sp1? Pirmojoje xp versijoje buvo kox tai bugas ir reikdavo suinstaliuoti viena maza updeita, kad nebutu traskesiu. WinXPsp1 jis idetas. O kur tu taip ismatuoji latency? Ir kodel negali jo susimazinti Tascam US122 control panel'yje?

Vampyrian, tau audio su midi nesinchroniskai eina, ar paprashciausiai viskas veluoja vienodai?
Re: Tascam US-122
Dalius (IP Logged)
June 17, 2004 10:33AM

Vampyrian,

Beabejo, kad viską galima daryti kartu su US-122. Pasitikrink ar esi tikrai softe nustatęs (t.y. parinkęs) jo ASIO draiverius (turi buti ASIO US-122) o ne Asio-multmedia ar dar kaip kitaip.


To Linas:
hmm, traškesių priežastis gali būti laaaabai daug kas. Nežinau aš to rusiško tinklapio ir negaliu komentuoti kas ten yra surašyta. Kompą sustyguoti, kad nebūtų traškesių prie mažų latency yra "menas". Pirmiausia - pertraukimai - ar kas nors dar naudoja tuos pačius pertraukimus kaip ir USB kontroleris? Beje, koks tavo CPU (modelis ir dažnis)?

Ɓdomumo dėlei - mano HP notebookas - 933Mhz Pentium 3, Win2k, USB, tinklas, PCMCIA ir dar VGA - visi naudoja tą patį IRQ (čia jau Win2k problema - nieko negaliu padaryti) bet su US-122 groju mažiausiu (256) buferiu be didesnių problemų (Nuendo reportuoja realų 7.5mS Input Latency ir 21.8mS Output Latency) - ko visai pakanka groti su VSTi (jei daugiau niekas kitas nevėlina). Aišku, kai dirbu su 24 takeliais / 24bitais iš vidinio hardo (kuris, deja, yra tik 4200rpm) - tuomet buferį jau tenka didinti;-)



Dalius
Re: Tascam US-122
linas (IP Logged)
June 17, 2004 12:54PM

Na as dar naudoju USB pele - ar ji gali maisyti ?
CPU yra 3.0 GHz Prescott, HDD - WDAC SATA 10000 RPM
Nuendo ir rode man ant seno XP ta pati - 7.5 ir 21.8 ms, bet ant naujo XP - dvigubai daugiau.. (gal pamirsau uzdet 256 buferi - neprisimenu :))

O siaip, gal turit kokiu nuendo normaliai skambanciu DEMO projektu su daug takeliu - idomu butu greitai pratestuot
Re: Tascam US-122
Dalius (IP Logged)
June 17, 2004 05:42PM

Linai,

USB pelė - gali būti (nors su Notebook'u irgi naudoju USB pele - tik labai paprastutę). Pabandyk įsijungti PS/2 pelę ir pažiūrėk tuomet.

Ir tikrai - kaip Karolis rašo - pažiūrėk dėl XP SP1 (jei dar neturi - susinstaliuok jį).

Dėl didelių projektų - turim, bet neturime teisės platinti:-( Tikiuosi suprasi.



Dalius
Re: Tascam US-122
linas (IP Logged)
June 18, 2004 04:29PM

Viskas tvarkoj - ant naujai suinstaliuotu XPP su sp1 ir suderintu pagal rusishko saito rekomendacijas jokiu traskesiu nera ir latency - 7,5 ms IN ir 21,8 ms OUT , kai buferis minimalus - 256. Vadinasi, tai yra minimaliausia sios kortos Latency ir mazesnes su ja pasiekti neimanoma.
Re: Tascam US-122
Dalius (IP Logged)
June 18, 2004 04:41PM

Ok, smagu girdėti, kad tau pavyko:-))



Dalius
Sorry, only registered users may post in this forum.