midiaudio logo

Tannoy Reveal 501A panaudojimo ribos

k-hash (IP Logged)
August 02, 2011 10:14PM

Laba diena,

Klausimas, greičiausiai, adresuotas Daliui. Ar naudojant 501A galima apsieiti be sub-woofer'io. Muzikos stilius, jeigu taip galima pasakyti - gitarinis. Nuo bliuzo iki sunkaus metalo. Daug investuoti į monitorius nenoriu, nes įrašais užsiimu tik savo malonumui, tačiau noriu, kad mixas skambėtų padoriai. Dabartinė pigi garso sistema per daug gerai slepia tai, kas išryškėja brangesnėse sistemose, arba profesionaliose ausinėse.

Nesupykite, tačiau norėčiau išgirsti nuomonę, kodėl Tannoy geriau už KRK Rockit'us ar M-Audio BX-5... Tonnoy, kaip potencialų pirkinį pasirinkau tik todėl, kad jais prekiaujate jūs. O kodėl tai tapo pagrindiniu kriterijumi... tiesiog MA parduotuvėje apie mane galvoja kaip apie muzikantą, o ne pajamų šaltinį.
Re: Tannoy Reveal 501A panaudojimo ribos
laurynas.lt (IP Logged)
August 03, 2011 12:12AM

/



Edited 1 time(s). Last edit at 08/03/2011 12:25AM by laurynas.lt.
Re: Tannoy Reveal 501A panaudojimo ribos
ura (IP Logged)
August 03, 2011 09:12AM

Mano nuomone, KRK tai labai bumsi ir labiausiai tinka reperiams, kurie nori turet daugiau zemu (neaisku kokiu). M-Audio man kazkaip neskambejo ir tiek, gal truko raiskos, kazkokios duslios ir tiek. Pats turiu Yamaha HS-50M, tai jos man patinka nes yra pakankamai skaidrios, bet su perdaug isreikstais aukstais, tad siuo atzvilgiu Tannoy yra pakankamai neutralios ir neissisokancios kazkuriuose dazniuose.

Aisku be subo su visais sitais bus sunku, nors ir ne repa darysi, bet koja ar bosas jau vistiek pakankamai zemai.

Nesu klauses, bet is biudzetiniu gal pabandyk paklausyt Yamahu astuntuku.

Taip pat suba galima atidet velesniam pirkimui, karts nuo karto ir cia skelbimuose jie islenda uz pakankamai padoria kaina.

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Tannoy Reveal 501A panaudojimo ribos
Dalius (IP Logged)
August 03, 2011 01:49PM

Mantai,

Sakyčiau gan sunku apibūdinti... Kiekvieno skoniai skiriasi.
Tau reiktų pačiam išgirsti. 501A turime Kaune, o tu, kaip suprantu, esi Vilniuje? Galėtume persimesti į Vilnių - užeitum pasiklausyti (ir palyginti su kitais nedideliais moninotoriais - turime Mackie MR5mk2, Dynaudio BM5A compact, dar Focal CMS40)

Dalius
Re: Tannoy Reveal 501A panaudojimo ribos
ramil (IP Logged)
August 03, 2011 11:08PM

nzn kaip dynaudio BM5A skamba bet teko dirbt ir tenka su dynaudio bm 12A ir esu patenkintas :)
Re: Tannoy Reveal 501A panaudojimo ribos
Dalius (IP Logged)
August 04, 2011 09:02AM

Mantai - Reveal 501A yra pas mus Vilniuje, prašom į svečius:-)

Dalius
Sorry, only registered users may post in this forum.