midiaudio logo
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
ura (IP Logged)
September 15, 2011 02:06PM

Man atrodo, kad negalima.

As pats esu pasidares, kad visi windows garsai grotu per integruota,o Foobar(playeris) ir pro softas grotu per ASIO. Kadangi monitoriai turi 2 audio iejimus, tai pasijunges abi kortas i monitoriu ir windai neknisa reikalo..

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
Saint (IP Logged)
September 16, 2011 01:17PM

Ai jau supratau,
Control Panel > Sounds and Oudio Devices > opcijose Sound Playback pasirinkus garso korta ir is naujo uzkrovus Internet Explorer tada youtube groja per pasirinkta korta.

Galvojau gal reikia ieskoti nustatymu kazkur paciame Internet Exploreryje, nes pvz grojant per Winampa, garso korta galima pasirinkti paciame Winampe, bet cia pasirodo per Control Panel reikia keisti, ok.



Nu ka, palyginau grojima (garso outputa) EMU 1212M su Realtek AC97, ir ka galiu pasakyti 8-)
..nu mano terminologija kiek kitokia negu Pranzos, as nesisvaidysiu tokiais terminais, kaip - "nera gylio", "viskas suplakta i viena dimensija" ir pan :)
Ka pastebejau tai:
EMU 1212M turi stipresni output, daugiau garso duoda negu Realtek.
Realtek AC97 garsas toks biski siltesnis, sakyciau toks labiau analog :) o EMU 1212M turi isryskintus, biski uzboostintus aukstus daznius, skamba kaip su kokiu exciteriu. Gal tai ir gerai mixavimui, nes mixuojant per tokia korta turbut nebus noro boostinti aukstus daznius ar deti dar kokius exciterius, ko pasekoje galima isvengti per didelio aukstu dazniu boostinimo, ir gauti naturalesni, siltesni galutini miksa ? :) Kaip manot?

--------------



www.rytisjonas.ga



Edited 1 time(s). Last edit at 09/16/2011 01:20PM by Saint.
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
k-hash (IP Logged)
September 16, 2011 01:28PM

Salia savo EMU pasistatyk Babyface, o tada ateik i pro audio foruma ir palygink dvi pro audio kortas... Nesusilaikiau. Kam PRO forume biudzetines buitines kortos, kam?!
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
ura (IP Logged)
September 16, 2011 02:15PM

Nu nes kokie poreikiai toks ir "pro" lygis. Kiek cia is musu dirba su rimtais Pro proektais ir rimtais Pro aparatais?

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
Saint (IP Logged)
September 16, 2011 07:15PM

k-hash Wrote:
-------------------------------------------------------
> Salia savo EMU pasistatyk Babyface, o tada ateik i
> pro audio foruma ir palygink dvi pro audio
> kortas... Nesusilaikiau. Kam PRO forume
> biudzetines buitines kortos, kam?!


Kaip kam? Tam kad palyginti kaip tavo miksas skamba per ivairias sistemas.
Nes kai kurie profai savo pamokymuose teigia kad labai naudinga savo miksa paklausyti per kuo daugiau skirtingu sistemu.
Nors gal cia aisku tik pamokymai pradinukams, nes turint didele patirti tokie tikrinimai gal tik laiko gaisimas, nes su patirtim ir be tikrinimu jau zinai kas ir kaip, bet is esmes as irgi gal vis dar kaip koks pradinukas :)



O kad RME yra daug daug DAUG geriau uz kitas firmas tai ta jau visi seniai zino ir tam man atrodo jokiu tikrinimu palyginimu jau seniai nebereikia. :)

--------------



www.rytisjonas.ga



Edited 1 time(s). Last edit at 09/16/2011 07:18PM by Saint.
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
k-hash (IP Logged)
September 16, 2011 11:34PM

ura Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu nes kokie poreikiai toks ir "pro" lygis. Kiek
> cia is musu dirba su rimtais Pro proektais ir
> rimtais Pro aparatais?


Man būtų gėda čia diskutuoti apie masteringo ypatumus naudojant s30. Kažkam normalu daryt testus tarp integruoto daikto už 25 litus ir semi pro kortos už dešimt kart didesnę kainą. Moderatoriai, rakinkite temą.
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
Cerberis666 (IP Logged)
September 17, 2011 08:29AM

Visiškai sutinku su k-hash, kad reiktų rakinti šią temą... aš jau prisigrybavau su savo pigiais mikrofonais pro skiltyje, nu bet čia mano supratimu dar kiečiau... žymiu kaip perskaityta...

Raimondas Rozenbergas
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
Saint (IP Logged)
September 18, 2011 11:46AM

Nu ok, pripazystu kad padariau klaida lygindamas EMU su Realtek, kazkaip nesusivokiau kad nieko siuo atveju tikrai nereikia lygint, viskas yra aisku pagal kaina.
Kazkaip buvau pamirses auksines audio taisykles:
Audio rule number one - kiek kartu daiktas brangesnis, tiek kartu garsas geresnis.
Audio rule number two - kiek kartu geresni garsa klausai, tiek kartu geresni masteringa padarai.


Bet, taciau, kai kurie neprofesionalai kurie neturi nieko bendro su pro audio ir niekad gyvenime nera lankesi pro forumuose situ taisykliu gali ir nezinoti, todel visokiausiu kuriozu gali pasitaikyt.

Tai, ka ruosiuosi dabar parasyti, aisku sukels dar didesni RME vartotoju pasipiktinima, tad is anksto atsiprasau, bet kazkaip nesusilaikiau, nes norejau papasakoti kokiu kuriozu pasitaiko tarp neprofesionalu, o kuriozas tame kad kartais atrodo kad kaikurios dainos per Realtek skamba geriau negu per EMU, nors Realtek yra pigesnis ::o
Taip gavos kad su vienu girtu neprofesionalu gerdami alu klausem muzono per EMU 1212M, kol klausem amerikietisku dainu, visokiu David Gueta, LMFAO, Kesha, Katy Perry ir panasiu, tai muzons gerai kale, visi patenkinti buvo :)-D o tada tas girtas neprofesionalas sumaste uzdeti kelias rusiskas dainas, kaip Lepestkami Slioz, Vera Brezhneva ir panasias, ir iskart pasijaute kad garsas kazkoks smarkiai degradaves palyginus su amerikietiskom dainom, nzn kas ten buvo gal MP3 buvo lievos kokybes ar kas, bet kiek rusisku dainu klausem visos kazkaip ryskiai blogiau skambejo negu amerikoniskos, tokio skirtumo per Realtek niekad nebuvo, tas girts neprofesionalas net sako - "Kazkaip blogai skamba, ar garso korta bloga?" taip ir pasake tas girtuoklis, kai as kaip tik neseniai buvau 10 kart brangesne korta isidejes :)o
Tai va, kol leisdavau muzika per Realtek, niekad gyvenime nieks nera skambesio sukritikaves, visada viskas gerai buvo, visada gerai sumasterinta muzika skambedavo gerai, ir amerikoniska, ir rusiska, ir visokia, nieks nera sukritikaves NIEKAD. Tik isidedi 10 kart brangesne EMU ir gauni kritikos net is girtu neprofesionalu, whattafuck? :?
Tai va, jei nezinotum negincyjamos audio taisykles - kad pigesnis daiktas negali skambeti geriau, galima butu net padaryt isvada, kad kai kurios dainos per Realtek skamba geriau negu per EMU, bet aisku as zinau ta taisykle, todel zinau kad taip but negali.
Taip pat kaip zinau kad jei isideciau RME, tai jau tikrai niekad gyvenime jokie girti ar blaivus profesionalai ar neprofesionalai manes tikrai nepaklaustu ar mano garso korta bloga.

--------------



www.rytisjonas.ga
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
pranza (IP Logged)
September 18, 2011 02:15PM

na va, pats ir parašei tos emu savybes. tas jos "what the fuck" garsas, kai net aplinkiniai žmonės suirzta ir klausia kas yra... mane jis užkniso po savaitės, po dviejų vertė vemt, ir tada nusipirkau rme.

taip, ji viską suplaka į PIRMĄ planą, iškelia į priekį artefaktus ir smulkias detales, dėl to labai lengva per ją išgirst įvairius iškraipymus ir nešvarumus... bet garsas iš esmės yra neteisingas, nenatūralus, ir ją naudot kaip pagrindinę ar juolab muzikos klausymui... reik geležinių nervų :D

http://audiomastering.lt
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
Corbie (IP Logged)
September 18, 2011 02:17PM

jau ir man darosi įdomu kiek šita "pro" tema tęsis....B)- su tokiais "rašinėliais".
Re: Del garso kortos (A/D konverterio)
pranza (IP Logged)
September 21, 2011 12:07AM

kol sugalvos kad reikia pirkt [url=http://forum.midiaudio.com/read.php?3,172946]va šitą va[/url]
šiaip rimtai - už tiek pinigų, nei dukart tiek nieko geriau nebus
o creative SB a.k.a Emu visada galima pasiųst ten, iš kur atėjo - į ebay :>

http://audiomastering.lt
Sorry, only registered users may post in this forum.