midiaudio logo

Klausimas

savasalgis (IP Logged)
August 30, 2011 05:30PM

Sveikas Laimiau.
Na as kaip jau kuris laikas supratau, tu situose reikaluose esi jau taip sakant "ne ketvirtokas":-). Zinoma tobulejimui, ribu nera...
Sakyk man, jai zinoma gali, atvirai. Ar dar verta siais "visuotinos depresijos jai be alkoholio" laikais, investuotis i aparata ir bandyti is to duonelei uzsidirbti? Nekalbu apie imantrybias kazkokias ar paskutinio klyksmo gainiojimasi. Taip pat nekalbu ir apie paskolu emima is benku sitam reikalui. Kalbu apie provincijos lygi, kur galeciau be didesnio vargo igarsinti kazkuria lietuviska grupele gyvai.
Klausiu Laimiau taves todel, kad niekaip napsisprendziu ka toliau daryti. Kolonelias mano tikiuosi jau matei. Kas i jas sudeta, jai matei kolonelias tai tikiuosi taip pat matei (skyrelyje "parduodu 5kw prieki"). Parduoti man viso to, manau kad jau nepavyks. Reikia eiti toliau. Stiprinimas, padoriasnis pultas, krosoveriai, kompresoriai ir t.t... Pinigeliu kalno neturiu, bet kol kas pajamos nera blogos. Pirkti prastus daiktus, taip pat nesirengiu. Geriau devetas bet rimtas. Stengiuosi viska daryti taip, kad visa tai ateitu neskausmingai.
Uztatai ir klausineju zmoniu, kurie tame reikale gyvena nuomones, o spresti paliksiu sau:-).
Buciau dekingas uz tavo poziuri.
Re: Klausimas
JuliO (IP Logged)
August 30, 2011 05:48PM

Ne Laimis as, bet atsakysiu, gal nebus del to pykciu :) jau kuris laikas uzsiimu tuo ka minejai norys uzsiimti, bet darau tai tik kaip hobi, komerciskai is to gyventi bent jau kol kas galimybiu nematau, labai daug smulkiu chaltursciku numusinejanciu kainas su jb systems ir pan. Na neturiu daug technikos, todel ir nesiraunu labai i gyvo garso koncertus, tik tiek kiek pajegiu arba is reikalo, na o pagrinde diskotekiniai renginukai minimalus.
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
August 30, 2011 06:22PM

O uz ka tureciau pykti:-)?
As nesu toks protingas kad pasikliauciau tik savo nuomone. Cia man taip gavosi kad norejau Laimiui (blogo garso) issiusti zinute, bet paskelbiau nauja tema:-)
Bet gavosi dar geriau! Gal dar kas nors kazka pasakys situo paciu klausimu:-)...
Beja del visokiu pykciu tai man atrodo kad forumai tam ir skirti kad vienas kitam perduotume savo poziuri arba tai ka kazkada patys is kazko suzinojome. ir tikrai ne tam kad pasipuikuotume savo ziniomis. Nemanau kad forume yra zmoniu, kurie domisi sitais reikalais visiskai be jokio potraukio tam. Na turiu omeny tik del komercijos. Cia gal kaip syks bendraujama butent todel kad galetume dalintis tuo kas jokiais pinigais neivertinama: tai praktiniai patarimai, pamastymai, poziuriai...
Gryztant prie igarsinimu, tai as taip pat turiu tokia vizija kad jai jau daryti iki galo, tai pasidaryti pakankamai rimtai vidutiniame lygyje, kad del prastu aparatu nereiketu dempinguoti ir taip juokingai mazas kainas.
Su diskotekomis reikalu tureti visai nenoriu. Ten jaunimas, narkata ir neisskiriamas viso sito rezultatas - bardakas:-)
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
August 30, 2011 11:26PM

Turiu dar as cia tu klausimeliu...
Reikes kazkada isigyti multikora. Kaip manytumet, ar geriau pirkti gatava ar geriau paciam konstruoti naudojant pvz neutric'o jungtis. Tiesa pasakius, nelabai as ten tu kabeliu zinovas esu tai butu visai smagu jai kazkas kazka galetu papasakot. I ka svarbu demesi kreipti perkant tiek gatava tiek atskira kabeli?
Aciu is kalno.
Re: Klausimas
JuliO (IP Logged)
August 30, 2011 11:30PM

Dėl gatavo ar pačiam darytis hm, manau gal geriau gerą gatavą, nes jei daug kanalų tai lituot ir lituot, kas nėra sveika jei tam nėra tinkamų sąlygų :) Vienas dalykas į ką būtina atkreipti dėmesį, kad būtų kiekvieno kanalo gyslos atskirai ekranuotos o ne visų bendras ekranas. O į ką daugiau gal kas turi daugiau patirties su live'ais papasakos :)
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
August 30, 2011 11:36PM

Na del litavimo tai kai pagalvoji jaunyste kiek "biguskiu" ir "agieievu" prikonstruota tai jai dar viena kabeli kelias dienas palituosiu, tai ten jau rezultato nekeis manau... Pas kitas nevaikstau o savajai syki i savaite uztenka. Nera cia ko pratint(:P)...
Re: Klausimas
(IP Logged)
September 01, 2011 11:02AM

Hmmm... įdomu, kur postai mano dingsta ? :)
Re: Klausimas
JuliO (IP Logged)
September 01, 2011 12:08PM

Laimiuz Wrote:
-------------------------------------------------------
> Hmmm... įdomu, kur postai mano dingsta ? :)

Girtas pamiršai temą ir offtopic'o gal prirašei :D
Re: Klausimas
(IP Logged)
September 01, 2011 12:23PM

:D
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 01, 2011 01:29PM

Pergales veikia:-)!!!
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 01, 2011 02:10PM

Gal gar kas nors kazka taip sakant "tolkam" papasakotu?
Esu girdejas kad del visokiu "papigey" kistuku, po to normaliu prietaisu skyles gadinamos... Na, dydziai korpusu ir paties kontakto tikslumas... Todel ir klausiu Jusu nuomones. Zinoma, jai jau lituoti tai kistukai vienareiksmisrai - Neutric'ai. O vat kokios firmos kabeli dairytis, tai dievas tevas zino... Supratimo jokio... Poreikiai butu tokie: 50m/30poru. Kuo tvirtesniu isoriniu sarvu...
Aciu paciu:)
Re: Klausimas
Dalius (IP Logged)
September 01, 2011 03:26PM

Klotz PF15:

http://shop.klotz-ais.com/cgi-bin/quickorder/lshop.cgi?action=showdetail&artnum=pf15&rubnum=pro.audio.bulk.aam.b&wkid=1314879757-26909&ls=e&nocache=

Dalius
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 01, 2011 03:49PM

O ar teko tau su tokiu susidurti paciam? nenoriu buti priekabus, bet kazkaip "plonai" jis atrodo:-)... O ir del atskiro kiekvienos poros ekrano kaip cia yra? ...Gerai neiziuriu... Ar tiekia ji kas i Marijos zeme? Gal kainas bent apytikslias zinai? Aciu.
Re: Klausimas
Dalius (IP Logged)
September 01, 2011 05:53PM

yra data-sheet'as:
http://shop.klotz-ais.com/quickorder/artikelpdf/pf15_e.pdf

(ekranas žinoma yra)

Tiekiame mes;-)
Kaina - brūkštelk emailą man.

Dalius
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 01, 2011 05:53PM

Ten ka... Vieno metro kaina!!!???
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 02, 2011 01:51AM

savasalgis@gmail.com
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 04, 2011 12:15PM

Nesuprantu... Nejau nebera daugiau zmogu, kurie butu tik vartotojai ir kazka galetu papasakoti placiau apie tai... Pvz i ka labiausia reika kreipti demesi ieskant prekes. Noreciau, bent pradzioj isvengti liepteliu. Jie tragiskai brangus:-(...
Re: Klausimas
ivanivanov (IP Logged)
September 05, 2011 01:03AM

,,,Jie tragiskai brangus:-(...,,,

ne tragiskai brangus bus tragiskai h...vi.ir cia tragiskai,ir ten tragiskai.vienur tik tragiskai,kitur vistiek tragiskai + dar ir h...vai.tai gal geriau tik tragiskai (nes,kaip sako liaudis,odin ras - ne p...ras)
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 05, 2011 01:06AM

Smagu su linksmais zmonemis bendrauti:-)
Re: Klausimas
ura (IP Logged)
September 07, 2011 05:09PM

Manau pirmai pradziai ir koks gatavas proelis sueis. Manau pagrinde kokybe lemia patvaruma ir ilgaamziskuma. Kol neturesi daug darbu ir saugosi aparata, manau pakaks ir ne tokio kilmingo..

O litavimas jau irgi prabanga darosi, realiai sulituota ta pati kaina bus pirkt..

Vytas

savasalgis Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ten ka... Vieno metro kaina!!!???

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 07, 2011 05:17PM

Uztatai ir klausineju kolega kaip cia man geriau pasielgus...
Taip, tu teisus kad faktoriai yra ilgaamziskums, patvarumas ir kiti dalykai. Butent to ir klausiu:-) Labai smagu butu isgirsti nuomone tu, kurie kazkuo jau naudojasi. Del tu gatavu, as nerimauju pagrinde vienu klausimu: Kistuku kokybe.
Re: Klausimas
RoLaS (IP Logged)
September 07, 2011 10:14PM

kas dėl multikoro pigumo - dažnai būna sudėtinga dirbti su pigiu, nes reikia elgtis labai atsargiai - nepatempti, nemindžioti, žodžiu cackintis. tokiu būdu laiko ir proeliai, bet jų kokybė turi tendenciją po truputi blogėti su kiekvienais metais, tai dabartinė situacija nėra aiški. kažkada kai reikėjo multikoro - nusipirkom omnitronic iš STS, nepamenu tiksliai bet kainavo kažkas apie 3000-4000LT už 30m 24/8 su rėmu ir būgnu ant kurio jis susukamas. kabelis storas, jungtys pigiausios, bet geresnės nei proeliai. su laiku buvo pakeistos jungtys i neutrik ir tokioj stadijoj jis iki šiol sėkmingai naudojamas vienoje kontoroje. tai dėl patikimumo - jis nustebino. aišku dėl userių kaltės buvo nutrukinėję keli kanalai barzdoje, bet po tiek naudojimo - persilituot barzdą- nematau problemų. jam dabar jau kokie 6-7 metai
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 07, 2011 11:37PM

Va cia jau sis tas rimtesnio ir i tema:-).
Na mano geras pazystamas turi multikora. Jis man isoriskai, labai patraulus: storas sarvas, pakankamai neplonos poros, ekranuota kiekviena pora , pagal stori, pakankamai elastingas. Tik gaila kad tu poru mazai (tik 24) ir labai trumpas. Tik 25m...
Jai nutarciau gamintis pats, gal galetum parekomenduoti kokios firmos kabelio ieskoti?
Na as toks jau zmogenas, kad jai as pats kazka pasidarau tai del to jau bunu ramus:-). O be to ir jungtis noreciau susideti padorias is karto nes nieko nera baisiau, kai girdi kad kazkas braska, ir negali zinoti kas, nes braska viskas:-)... Ir kuo daugiau braskesiu, tuo arciau gesintuva reikia laikyti:-)...
O atsargumas cia pats zinai koks... Gyvulys jai prieis kliuti, tai arba sustos prie jos arba ja apeis, o zmogas...:-)...
Re: Klausimas
RoLaS (IP Logged)
September 10, 2011 01:44PM

jei neužsiimt loterija - reik žiūrėt kažką iš klotz, sommer, cordial, reference ir pan. kokybė daug maž proporcinga kainai, nors ne visada
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 10, 2011 02:25PM

Labas
"jei neužsiimt loterija ..." Ka turejai galvoje kolega tai sakydamas? Aciu uz pavadinimus kabeliu:)-D. Bandysiu dairytis.
Re: Klausimas
savasalgis (IP Logged)
September 10, 2011 02:33PM

Sorry... Neisiskaiciau zodzio:-)...
Sorry, only registered users may post in this forum.