midiaudio logo

triukšmai

pasaga (IP Logged)
October 27, 2011 03:00PM

Sveiki,
nežinia ar čia rašau, nes tema "pro audio" o aš su "pro" nieko bendro neturiu.

Iškilo problema, turiu garso plokštę lexicon lambda ir mikrofoną m-audio aries. Jungiant jį per plokštę ir bandant įrašinėti, girdisi bjaurus triukšmas, nei tai zyzimas nei tai kas, dar toks pulsuojantis (gal tai padės suprasti kas čia per zaraza).

Plokštė turi 48V phantom'ą, mikrofonas kondensatorinis. Triukšmas girdisi ir pilnai nusukus mic-inputo rankenėlę plokštėje (atseit, išjungus mic-ino garsą), bet problema, matyt, ne plokštėje, nes atjungus mikrofoną nuo kabelio ir įjungus phantomą, triukšmo nebėra.

Garsinant plokštėje triukšmo lygis praktiškai nedidėja, gal labai nežymiai.

Gal kas susidūrė ir žino, kas čia yra?
Terminuose beveik nesigaudau, patirties neturiu, pirkausi viską "pažaidimui" prieš kelis metus, o dabar prisiėjo reikalas šį tą įrašyt.

Šita pati problema kamavo ir vos nusipirkus viską, bet tada nekreipiau dėmesio ir tiesiog viską užmečiau.
Re: triukšmai
Arvydasl (IP Logged)
October 28, 2011 11:46AM

Pabandyk pakeisti usb laidą į kokybiškesnį. Man panašiai buvo, kai buvau pajungęs pigų laidą.
Re: triukšmai
pasaga (IP Logged)
October 28, 2011 10:42PM

Deja, laidas tikrai geras, specialiai pirktas kartu su plokšte, auksuotais galais ir kind'a.
Gal gali būti taip, kad, tarkim, neatitinka maitinimo voltažas, atseit, plokštė duoda 48V o mikrofonui reikia, pvz, 24?
Re: triukšmai
Arvydasl (IP Logged)
October 29, 2011 09:56AM

Plokštė duoda 48 V tuomet, kai tu įjungi phantom power. Tai kokio maitinimo šitam mikrofonui, berods reikia. Pažiūrėk jo manuale.
Re: triukšmai
pranza (IP Logged)
October 29, 2011 11:48PM

o kompas nešiojamas ar stacionarus? jei nešiojamas, pabandyk tik su akumuliatorium, nejunk į rozetę.

http://audiomastering.lt
Re: triukšmai
RoLaS (IP Logged)
November 04, 2011 10:31AM

Kad laidas su auksuotais galais - dar nereiškia, kad geras.. Kolega kelis kart nešė man taisyt Lambdą ir tik pirmąjį kartą buvo sudegintas preampai, o visi kiti neva tai gedimai - USB kabelio bėdos, nes su mano laidu ji veikė puikiausiai. Pabandyk metodiškai ieškoti gedimo - keisk XLR kabelį, išmėgint dinaminį ir kitą kondensatorinį mic, kaip jau buvo minėta - kitą usb laidą (būtinai TRUMPESNĮ už tą kuris yra).



Edited 2 time(s). Last edit at 11/04/2011 10:34AM by RoLaS.
Sorry, only registered users may post in this forum.