midiaudio logo

Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(

Mantas (IP Logged)
July 11, 2004 08:10PM

Sveiki visi ! turiu tokia nemenka problemele pries kokius 3-4 metus is parduotuves ,,Midiaudio" esancios Kaune nusipirkau garso SAS bet istikro tai tik jos analogas Sound Track 128 DDMA plokste kuri anot ju buvo labai gera uz ja sumokejau apie 900 lituku na tai nemazi pinigai taigi iki siol turejau windows98 ir gyvenau su jais nes internete nebuvo ir dabar nera draiveriu pvz. ant XP windowsu .Be viso to manau kad jos net nemokejau padoriai susiinstaliuoti nzn dabar zadu pirkti Creative Audigy2 nes reikia naudotis su CubaseSX o win98 net negali jo paleisti tai va gal ka patartumet ka daryti su ta plokste Sound track 128 ddma galu gale gal kas norite nusipirkti Aciu !!!Kibuliukas@one.lt
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Vilmantas (IP Logged)
July 16, 2004 04:43PM

Sveikas Mantai, kiek tu noretum lituku uz savo garso plokste?



V.S
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Vakaris (IP Logged)
July 17, 2004 11:27AM

Taip ir nesupratau kodel tu nori sia korta parduoti? Internete maciau jos kaina 189 baksai. Ar ne geriau butu jei nueitum http://www.audiencedp.com/download.htm parsisiustum naujausius draiverius ir atnaujinumus, bei toliau darbuotumeisi ant XP?
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Mantas (IP Logged)
July 21, 2004 12:52AM

VAKARI SoundTrack NT5 WDM Driver (alpha version) for ST128DDMA and ST Ruby/Gold ISA Ar si nuoroda tai tie ilgai laukti draiveriai ??? ")
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Mantas (IP Logged)
July 21, 2004 12:54AM

AR jie veiks ant XP o programas is kur gaut ??? Dekui !
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Mantas (IP Logged)
July 21, 2004 01:22AM

Gal yra kas turite tokia garso korta ir dirbate su xp windows
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
boolve (IP Logged)
July 29, 2004 04:02PM

nu tai parsisiuk tuos driverius kurie atrodo tinkantys, dar zhemiau yra maualai, tai juose tikrai turetu buti pavaizduota kokiem win.
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
RICIS (IP Logged)
August 02, 2004 02:26AM

as kelis metus dirbau su st128ddma.tai neblo9ga korta,bet irasyti audio signala beviltiskaokybiskai.geriau isigyk rme serijos.as taip pat keisiu,nes velavimai uşkniso..
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
RICIS (IP Logged)
August 02, 2004 02:27AM

RICIS parağë:

> as kelis metus dirbau su st128ddma.tai neblo9ga korta,bet
> irasyti audio signala beviltiskaokybiskai.geriau isigyk rme
> serijos.as taip pat keisiu,nes velavimai uşkniso..

Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Mantas (IP Logged)
August 02, 2004 06:44PM

RICI, gal gali ka placiau papasakoti juk pas ja tiek daug galimybiu ...gal zinai kur draiveriai yra ant xp ar kokiu atnaujinimu dabar nusipirkau Creative audigy SL bet taipogi nieko gero veluoja tik tiek kad XP win eina !!!
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Vakaris (IP Logged)
August 02, 2004 06:49PM

Nesupratau kodel pirkai Audigy SL?
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Mantas (IP Logged)
August 02, 2004 10:25PM

Audigy SL pirkau kad nebegalejau dirbti su kompu vis kas luzdavo strigdavo :´-( todel nusprendziau pirkti Audigy SL ir persirasyti windows 98 i Xp dabar kompas eina lyg ir norma tik ta Audigy plokste S.... bet ka darysi dideliu pinigu investuoti nenoriu .... i gera garso korta nes mazi poreikiai nebezinau net ka daryti ... kad nors draiveriai butu Ant
Sound track128ddma ant Xp nu niekur as ju nerandu ,baigiu prakeikti ta hoontech :-(
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Vakaris (IP Logged)
August 03, 2004 08:29AM

Jei emei Audigy, reikejo nors Audigy2 imti. Butu zymiai geresnis variantas. Kazkur maciau jos kaina - apie 300 Lt. O Audigy SL beveik nesiskiria nuo SBLive, galejau tau atiduoti uz 30 Lt...
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Mantas (IP Logged)
August 03, 2004 09:56PM

VAKARI , Tai gal siulai kita midi kabeli pirkti su firewire jungtimi ?
ir kiek jis kainuoja ? nes Audigy 2 neturi midi porto !
Re: Mano garso korta Sound track 128 ddma :`(
Vakaris (IP Logged)
August 04, 2004 08:46AM

Kokioje parduotuveje ziurejai? Salia Audigy isistato papildoma jungtis su standartiniu kopiuteriniu midi isejimu (kaip ir audigy SL), o atskiras kistukas jungiasi i Audigy2 korta. Taip, kad nieko pirkti papildomai nereikia. aisku jei nori su audio garsu dirbti rimciau, tai gal Audigy ir per prastai, bet teko girdeti ne viena atsiliepima, kad viskas OK (priklauso nuo poreikiu).
Sorry, only registered users may post in this forum.