midiaudio logo

Asio draiveriai ir garso korta

Granitaz (IP Logged)
November 22, 2011 10:57PM

sveik, papasakosiu viena dalyka, kuris neduoda ramybes man paskutiniu metu. zodziu turiu laptopa, kiek matau garso korta pas ji idt hight definition kazkas. naudoju fl, cool edit ir turiu toki idomu dalyka, kad pvz ijungus fla, po to iskart ijungus cool edit as gaunu lentele, kuria apacioje prisegiau. + jei pasileides winampa esu, ir tuo metu isijungiu fruity loopsa, tai jame nebuna garso, o jei pvz winampas groja , o tuo metu isijungiu cool edit, tai jis veikia puikiai. reguliavau draiverius fruitike, nes realiai sita poksta gaunu tada, kai asio draiveriai fruitike nustatyti, kai nustatau defaultinius kazkokius tai, tai viskas lyg ir groja, jokiu bedu, tai is to isplaukia rezultatas, kad kalti asio draiveriai. tai vat, uzskaiciau internete dar toki dalyka, kad gali but, jog garso plokste nepriima kazkaip asio draiveriu, nors jei viskas isjungta (programos) ir isijungiu vieninteli fruitika, tai jis man dirba kaip bitute ir neturiu kuo skustis, tai realiai gali but taip, kad garsuske nepriima asio, nors tuo metu butent asio fruitike nustatyti kaip pagrindiniai draiveriai? o jei visgi priima, tai gal zinot kur ieskot problemos sprendimo, kad vienu metu galeciau naudotis keliomis muzikos programomis? ar tai pas mane cia asio kazkaip negerai nustatymai nustatyti ar man cia asio draiverius kaip pagrindinius reikejo nustatyt kazkur paciame laptope? naudojuosi windows 7, jei tas turi kazkoki vaidmeni. zodziu, tikiuosi tinkamai paaiskinau kame cia beda :)

http://imageshack.us/photo/my-images/683/lenteleg.jpg/
Re: Asio draiveriai ir garso korta
ura (IP Logged)
November 23, 2011 08:47AM

Jei neklystu, asio draiveriai vienu metu veikia tik su viena programa.

Nezinau kaip FL ir cool edit, bet kitos programos turi kazka panasaus ir rewire (ar kazkaip ten), kur is vienos programos virtualus outputai pasijungia prie kitos programos virtualiu inputu ir jau ta antra programa garsa isgroja.

nesu muzikos kurejas, bet nelabai suprantu, kaip cia tau turetu tos programos veikt. tipo groji is dvieju softu, o outpute viskas turi susimixuot?

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Asio draiveriai ir garso korta
Granitaz (IP Logged)
November 23, 2011 09:37AM

Cool edita naudoju semplu karpymui, o fl kaip pagrindini iranki kuriant :)
Re: Asio draiveriai ir garso korta
alus_vezha (IP Logged)
November 23, 2011 02:28PM

ura teisus, asio leidzia outputu naudotis tik vienai programai vienu metu.
Re: Asio draiveriai ir garso korta
Granitaz (IP Logged)
November 23, 2011 03:58PM

tai kitos programos ir nenaudoja asio. asio nustatytas tik ant flo :)
Re: Asio draiveriai ir garso korta
gnommusic (IP Logged)
November 23, 2011 06:59PM

Garso korta vienu metu naudoja tik viena draiveri, - sitaip reiketu sudelioti akcentus :).
Re: Asio draiveriai ir garso korta
Granitaz (IP Logged)
November 23, 2011 09:35PM

gnommusic Wrote:
-------------------------------------------------------
> Garso korta vienu metu naudoja tik viena draiveri,
> - sitaip reiketu sudelioti akcentus :).


o kaip suprast tada, kad ant stacionaro fle nustatytas asio, o tuo pat metu naudoju ir winampa ir kita softa? :)
Re: Asio draiveriai ir garso korta
gnommusic (IP Logged)
November 24, 2011 03:25AM

Man butu labai sunku tau ta paaiskinti jei neskiri draiverio nuo taikomosios programos. Atsiversk koki kompiuteriu pradziamoksli ir daug klausimu atkris.

Taipogi Cool Edit yra bent 7 metus kaip neatnaujinama programa, neaisku, ko tu ja naudoji.
Re: Asio draiveriai ir garso korta
Granitaz (IP Logged)
November 24, 2011 07:00AM

gnommusic Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man butu labai sunku tau ta paaiskinti jei neskiri
> draiverio nuo taikomosios programos. Atsiversk
> koki kompiuteriu pradziamoksli ir daug klausimu
> atkris.
>
> Taipogi Cool Edit yra bent 7 metus kaip
> neatnaujinama programa, neaisku, ko tu ja naudoji.


Viska pakankamai suprantu. Esme tame, kad ant vieno pc viskas veikia, ant kito ne.

Cool edit naudoju del patogumo.
Re: Asio draiveriai ir garso korta
ura (IP Logged)
November 24, 2011 08:34AM

Ant abieju kompu ta pati garso korta?

----------------------
Have you ever heard?
http://www.startfm.lt/ https://www.facebook.com/media/set/?set=a.174641382578273.33558.100000972361855&type=1&l=0afdbcb510
Re: Asio draiveriai ir garso korta
technics (IP Logged)
November 24, 2011 04:16PM

greiciau ant abieju asio draiveriai...(:P)
Re: Asio draiveriai ir garso korta
gnommusic (IP Logged)
November 25, 2011 01:51AM

Na perskaiciau atidziau problema ir manau cia viskas yra aisku. Naudojama laptopo garso korta, kuri, aisku, ASIO nepalaiko. Taciau ASIO lygtai turi opcija, kad tokiu atveju automatiskai persimeta ant WDM draiveriu, t.y. nieko stebetina, kad kai veikia FL, jokia kita programa negali naudoti garso kortos, nes tame tarpe yra ASIO draiveris.

Siuo atveju paprasciausias patarimas, FLe naudoti WDM draiverius ir neknisti galvos su tais ASIO. Tuomet kartu veiks ir FL ir Cool Edit ir Winamp. ASIO protokolas sukurtas, kad sumazinti garso kortos velinimus, taciau siuo atveju jo naudojimas neturi prasmes, nes ji veiks ne greiciau nei su WDM draiveriu. Norint isnaudoti ASIO privalumus reikia tureti garso korta su ASIO palaikimu.
Sorry, only registered users may post in this forum.