midiaudio logo

Del el. gitaros

wtz (IP Logged)
July 21, 2004 01:49PM

Tai va. Is kaskur istraukiau sena gal 70ų metu gitara. Seip ne taip ja sugebejau suremontuot, nes ten visa elektronika buvo ziauriai nudrosta. Visus laidus pakeiciau dar ten kaska perlitavau.
Tai nusprendziau ja isbandyt. Po interneta biski pasiknaisojus atradau guitarfx programele. Pasijungiau gitara, pasijungiau programele, uzsimeciau visus ten effektus, distortiona eqvalaizerius visokius bet garsas tai toks snypsciantis. Kai issijungi ta softa ir uzsisuki visa garsa ir groji tai vos vos vos girdi kaska bet uztat be jokiu trugdziu. toks svarus garsas bet labai tylus.
Tai norejau paksaust ar man isigijus kuba garsas bus normalus. ne toks snypsciantis.

Nes as kaip suprantu ta programa guitarfx .ji garsa uzturbina bet jo neisvalo ir dar uzsidejus toki efekta kaip distortion tai ir snypscia.

O tai su kubu tas garsas sustiprintas bus svarus ar ne..

Gal cia as kai taisiau kitara ka nors ne taip sulitavau :-P
Re: Del el. gitaros
Dalius (IP Logged)
July 21, 2004 01:58PM

Tau šnypščia dėlto, kad triukšmauja tavo audio korta (įtariu naudoji Soundblaster ar pan., ar ne?)

Jei naudotum profesionalią kortą, kurioje yra specialus aukšta-ominis (ir mažatriukšmis) įėjimas instrumentams - tokių problemų nebūtų.

Su kūbu problemų irgi būtų mažiau;-)

Dalius



Dalius
Re: Del el. gitaros
321 (IP Logged)
July 21, 2004 04:31PM

nu dar pasitikrink i koki lizda ijungei gitara - ar i mic ar i line. panasu kad i line busi ikises. bandziau as irgi sita programulka, tai biski nustatymus windozu audio reikia persitikrint, ten pagal nutylejima kartais garsas buna sumazintas ar visai isjungtas iejimu. snypstimas bus, bet net ir ant lieviausios garso kortos be jokiu izeminimu jis neturetu nustelbt pacios gitaros skambesio. beje, kiek pamenu soundblasteris turi opcija "boost" prie mikrafo iejimo. bet geriau pasibandyk gitara ant kubo kokio, tai tiksliai zinosi kurioj ausy zyzia:)
Re: Del el. gitaros
wtz (IP Logged)
July 21, 2004 04:50PM

Nu visu pirmiausia tai pas mane CMI8738 garso korta. Nu manau kad sita korta nera is lieviausiu. Be to as ikises esu i mic ir visus nustatymus windowze nustates an max ir net boost uzdejes. Suprantat pas mane kai groju paprastai per windowsus garsas yra labai svarus bet labai labai tylus. Kolonkes ant viso garso uzsukus, garsas buna toks normalus bet vistiek kolonkes is saves kad yra labai galingos biski snypscia. o su programa isijunges tuos eqvalaizerius ir visus kitus efektus buna nesvarus bet labai sustiprintas. gal tas tylus garsas yra sustiprinamas (nu kaip per koki cool edit'a) bet jis buna labai nesvarus todel tai blogai ir skamba per softa.
nu reiks gal koki kuba is kokio draugelio pasiskolint ir visas abejones isklaidyt.:-))
Re: Del el. gitaros
StopX (IP Logged)
November 27, 2004 11:21PM

Em...
gal gali pasakyt is kur parsisiuntei guitarfx...?:)
Re: Del el. gitaros
Dalius (IP Logged)
November 28, 2004 11:01AM

StopX,

Pasiskaityk čia maždaug nuo vidurio - čia rasi apie rimtesnius guitarFX:

http://www.midiaudio.net/phorum/read.php?2,1230,page=1

Sorry, only registered users may post in this forum.