midiaudio logo

PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o

Gintas T. (IP Logged)
June 16, 2013 01:15PM

Jei kam reikia Power Corui plaginsu, dabar nerealios kainos
http://www.tc-now.com/computer_recording.asp
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
<<andrius>> (IP Logged)
June 18, 2013 08:34AM

M30 reverbas pamenu nemokamas lygtais buvo. Master X3 - 799 dolerių...aš kažkaip už Master X5 ~800 Lt. mokėjau, na bet greičiausia čia dėl to, kad plugin'as TDM pro toolsams...O šiaip nekažką tie jų pluginai.
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
Gintas T. (IP Logged)
June 18, 2013 11:26AM

<<andrius>> Wrote:
-------------------------------------------------------
> M30 reverbas pamenu nemokamas lygtais buvo. Master
> X3 - 799 dolerių...aš kažkaip už Master X5 ~800
> Lt. mokėjau, na bet greičiausia čia dėl to, kad
> plugin'as TDM pro toolsams...O šiaip nekažką tie
> jų pluginai.


Andriau, kur tu to plugino tokia kaina radai::o X5-24 baksai dabar(cia power corui ziurau)
6000 pluginai ir ne kažką?B)- MD3;VSS3;DVR2 ir kt.
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
ramil (IP Logged)
June 18, 2013 01:35PM

Kazkada planaves buvau isigyt nenauja tc sistema vien del md3, bet girdejau daug labai blogu atsiliepimu del latency, vs3 butu idomu isgirst irgi...
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
<<andrius>> (IP Logged)
June 18, 2013 01:49PM

Ten prie TDM pluginų. Na iš ties neobjektyviai ir netiksliai išsireiškiau, nes 6000 nesu mėginęs, tačiau kalbant apie pluginus TC Powercore'ams, tai nedžiugina per daugiausiai.
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
Kristijonas (IP Logged)
June 18, 2013 04:03PM

Bliamba aš MD3 buvau pirkęs už pilną kainą €1000... Restoration Suite su $500 vaučeriu + 800 Lt per akciją, kai pilna kaina buvo berods €1200...
Kita vertus - tai buvo prieš 5 metus ir tie pluginsai daugiau ar mažiau atpirko savo, tai nėr labai skaudu.
Neaišku kiek dar kompai palaikys PoCo, vistiek cool, jaučiu reikia pergalvoti ir nugriebti kažką.
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
Gintas T. (IP Logged)
June 19, 2013 10:02AM

Pavyko pries gerus metus is ranku nupirkti MD3 ir VSS3 uz 400 euru.Iki siol dziaugiuosi.Dabar pirkau tap factory delaju, labai norejau. Dar kolekcijai gal noreciau ir DVR2. Cia turbut koks ispardavimas, tipo...
O kol poco plokstes veiks, yra ir PCIe ir plugai suksis.
Ramil, nezinau del tu velavimu, bet MD3 nerealiai patogus dalykas ir savo paskirti atlieka tikrai puikiai. Manau, ne veltui ir kastuoja nemazai...Cia aisku mano su. nuomonė;)
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
pranza (IP Logged)
June 19, 2013 12:54PM

ooo, ačiū už naudingą info :) geras aidas už kelnių kainą!

kas dėl md3 - bandėt palygint su slate digital fg-x?

http://audiomastering.lt
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
Gintas T. (IP Logged)
June 19, 2013 09:15PM

pranza Wrote:
-------------------------------------------------------

> kas dėl md3 - bandėt palygint su slate digital
> fg-x?


Nea. Reikes. O gal pats bandei? Ir ....?::o
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
ramil (IP Logged)
June 19, 2013 09:51PM

Tiesiogiai md3 su fgx nelyginau, bet cia istiesu du skirtingi dalykai. As md3 bandyciau lygint su algorithmix split comp abudu dual mono dirbt gali tai i m/s matrica iskirstyt nera bedos. Jei atvirai kol demo veike algorithmix splitcomp istiesu labai patiko tiek neutraliu skambesiu tiek interfeicu paciu, patogu labai naudotis ir labai maloniai veikia, bet nekyla mintis moket 1252 euro + vat kai kompanija turi toki prasta supporta savo produktam...

Is kitos puses fgx toks labiau (bent jau man) charakterio turintis plugin'as. Pastebejau nemazai kas megsta jo kompresoriu limiteryje integruota naudoti, bet ne pati limiteri. Mano demo fgx versija ilok'e baiges pries pora menesiu, kazkaip jo ir nepasigedau istiesu. Manau jei reikia universalaus kompresoriaus dmg compassion gali nemazai atlikti viename, tik istiesu reikia nemazai laiko prie jo praleist. FGx turi integruota transient designeri kur jie skelbia jog gali "increase transients while compressing" kazka tokio kas mano ausim transient moduliatorius pradedant limitint compresija maskuoja su distortionu. Jis kazka stereo atkurimui irgi daro keisto.

Jeigu reikia compresoriaus su stipriu charakteriu (nors masteringui nesukurtas), bet ubk - 1 kompresorius paralinej kompresijai gali labai neblogai suveikt kartais jazz/hip-hop/ stiliuj padeda.
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
pranza (IP Logged)
June 20, 2013 10:40PM

o kaip elysia kompresorius?

su fgx tai tikrai reik atsargiai, nes labai lengva iškraipymų pridaryt.
kaip galutiniam (nebūtinai) limiteriui tai man sonnox gerai. susitvarko, kai kiti jau perdžia negražiai.
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
ramil (IP Logged)
June 21, 2013 10:44AM

Su elysia cia daugiau skonio reikalas kogero, as asmeniskai labai mazai su juom dirbes, kas patiko jog ratio knobai ant plugino sukas mazais zingsneliais kas iskart patogiau masterinant. Vien del to jog m/s daryt gali man neaktualus jis nes praktiskai palei mano set up'a masterinant praktiskai betkoks pluginas m/s gali veikti. Kiek pamenu jis tokio savotisko prieskonio skambesyje turi man nelabai patikusio kada reikia naudot ir ant taip "plastiskai" skambanciu irasu.

Del sonnoxo jo, man apskritai sonnox plugin'ai yra vieni is tu retu plugin'u kuriuos labai ilgai naudoju (kogero nuo ju atsiradimo). Ju limiteris labai greit gali nekaip suskambet, bet gali ir svariai, gali ir su charakteriu cia jau priklauso nuo situacijos, bet siaip jo universalus irankis. Ka esu pastebejes jog sonnox eq pastebimai geriau skamba aukstam sample rat'e 96k (bet laaaaabai retai tenka tai daryt). (pasamonej jau rezga plan'as ju fraunhoferio encoderi nusipirkt, nes ant mac'o mit encoderi pridejo plugin'e)
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
Gintas T. (IP Logged)
July 03, 2013 11:19AM

Na tai spejot apsiprekint:D. Jau dabar kaip supranto powercorui nieko nera, baigesi gamyba, ar kaip ???
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
Kristijonas (IP Logged)
July 03, 2013 11:55AM

Jo, spėjau dar prigriebt šį bei tą :D Matyt, kad užrauks visai, bus galima tik iš antrų rankų perpirkt pluginsus.
Re: PoCo plaginsai nerealiai pigiai::o
pranza (IP Logged)
July 05, 2013 10:09PM

tai va ir užraukė :)
Sorry, only registered users may post in this forum.