midiaudio logo

Nešiojami įrašikliai

karpis (IP Logged)
January 15, 2014 03:45PM

Kas turi/naudoja nešiojamus įrašiklius (portable recorer), ką galėtumėt patarti repeticijų/demo įrašinėjimui ir panašiai? Grojamas bliuzas-rokas (gitara, bosas, būgnai, vokalai). Gal kas turi kokių įrašų padaręs ir nori pasidalint. Reikia gan paprasto daikto, kad įjungei, parepetavai, sustabdei, vėliau perklausei ir girdi, kas pataiko, o kas "nusipjauna" winking smiley


Re: Nešiojami įrašikliai
pranza (IP Logged)
January 15, 2014 06:46PM

Re: Nešiojami įrašikliai
Leliumai (IP Logged)
January 15, 2014 09:08PM

IMHO shiandien teisingiausia tureti zoom r16 ar pan.
tai jau 8 kanalai vienu metu, 8 mic. in. vienu metu, ish ju du su fantominiu mait.. Yra ir @vietiniai@ zoomo mikrofonai. Privalumas - nedidelis svoris ir kartu 8 in. Tik rasho, kad ausiniu signalas silpnokas.
Sumanei - shiaip stereo repeticijos garsa irashei, parepetavai kuri laika - bandai demo rashyt kiek rimciau ir viskam vienas aparatas.
o, beje, kai kur internete matau, kad ir kaina nukrito.



R.


Re: Nešiojami įrašikliai
pranza (IP Logged)
January 15, 2014 11:08PM

magė patogi nešiotis, veikia su baterijom, groja dar ir radiją, taip pat turi integruotą mikrofoną dargi su automatiniu kompresorium / limiteriu, gali įrašinėt net ir būdamas visai girtas - vienas mygtukas vietoj smaukalynės, ir kainuoja pigiau winking smiley



aišku, jei patinka sukt smegenis ir smaukytis beigi grupėje yra garso inžinieriaus etatas bei krūva mikrofonų - laimi zoom!


Re: Nešiojami įrašikliai
velnietis (IP Logged)
January 16, 2014 02:08AM

IMHO siandien teisingiausia naudotis iphone ar pan winking smiley


Re: Nešiojami įrašikliai
Dalius (IP Logged)
January 16, 2014 09:00AM

Tascam DR-40
[www.tascam.eu]
[www.midiaudio.com]



Yra ir integruoti mikrofonai, ir (kas labai patogu) įėjimai XLR/Jack.
Galima įrašinėti tik mikrofonais, tik linija arba ir mikrofonas ir linija (4 takeliai) :-)thumbs up



Dalius


Re: Nešiojami įrašikliai
karpis (IP Logged)
January 16, 2014 10:00AM

Pranza,
Dėkui už linką. Jei pavyks - tikrai būtų smagu dar šiemet nueiti į profesionalią studiją ir įsirašyti/sumasterinti kelis kūrinius. Būčiau labai dėkingas, jei atsiūstum pasiūlymą PM kiek kainuotų 3 kurinių įrašymas/masterinimas, turint omeny, kad pirmi įrašai grupei. Beje norėtųsi nešvaistyti laiko ir pinigų repetuojant įrašų studijoj, todėl reikalingas daiktas, kaip tobulinimosi repeticijų metu įrankis.



Leliumai,
Kaip pastebėjo Pranza, tai zoom r16 kaip ir šiek tiek overkill tokiem įrašam. Ir turint omeny, kad repetizijų erdve dalinamasi su kitomis grupėmis, tai nelabai norisi palikinėti tokio daikto. O nešiojimui reik labiau prtable prietaiso



Daliau,
DR-40 labai arti teisybės. Įdomu, kiek jis geresnis nuo DR5 ar DR7 šitam reikalui? Jei nenaudoji kondesatorinių mikrofonų (nereikia phantom power), tai kaip ir praranda prasmę. Aišku pasilieki galimybę plėstis...


Re: Nešiojami įrašikliai
Leliumai (IP Logged)
January 16, 2014 10:53AM

Visishkai nesiruoshiau chia gincytis su forumo korifejais, bet na tikrai nesutinku.
Zoom r16 sveria 1.3 kg. tai chia kaip - portable ar neportable???
Ash pats su malonumu pasvajoju, kaip ateisiu pas savo grupe i irasha su zoomu, ausiniu stiprintuvu ir kokiais keturias mikrofonais ir trejetu ausiniu vienoje vieninteleje tashyteje.
be to, topicstarteris kaip ir nurodo, kad grupeje yra gitara (1 in), bosas (1 in), būgnai (3-4 in, jei ne dziazas), vokalai (2-3 in)]
4 in tokio sastato tikrai neishgelbes.
Nebent visi gros gyvai ir statys viena stereo mikrofona.
o jeigu topicstarteris taip ziuri
tai tegu pasiima mobiliaka ir isirasho - esminio skirtumo nematau.



R.


Re: Nešiojami įrašikliai
ura (IP Logged)
January 16, 2014 04:46PM

Leliumai, viskas su tavo zoomu gerai, tik neįvertini, kad norint jį išnaudoti reikia žymiai daugiau žinių ir įdėto darbo (turėti ir pastatyti mikrofonus, suderinti monitoringą, sumixuoti takelius ir pan).






Have you ever heard?
[www.startfm.lt] [www.facebook.com]


Re: Nešiojami įrašikliai
<<andrius>> (IP Logged)
January 17, 2014 02:50PM

Prieš grubiai dvi savaites iš midiaudio papirkau Tascam iM2 stereo mikrofonų priedą iPhone 4 telefonui. Kainavo 200 Lt. įrašinėja labai gerai.


Re: Nešiojami įrašikliai
karpis (IP Logged)
February 12, 2014 10:39PM

Pasiėmiau TASCAM DR-05, pamaniau, kad pakaks, o kai reiks gerų įrašų, tai ieškosim studijos. Pirmai repeticijai pasibandėm, tai žymiai geriau nei su laptopiniais bandymais - visi instrumentai/balsai girdimi ir net balansas pakankamai geras pažaidus su pastatymu. Kol kas atrodo, kad šauniai draugausim.


Re: Nešiojami įrašikliai
Dalius (IP Logged)
February 13, 2014 06:57PM

Smagu girdėti:-)



Dalius


Sorry, only registered users may post in this forum.
Online Users (Administrator) (minutes idle)