midiaudio logo

USB ir ausinės

**Rimas G. (IP Logged)
February 02, 2014 02:52PM

Norėjau rodos iš labiau patyrusių. Ar įmanoma kompą sukonfigūruoti taip, kad naudojant minimalią papildomą įrangą - pvz. ausines jungiant per USB priedėlį kaip pvz. tipo: [www.prekespigiau.lt] (gali būti brangesni, pigesni, rimtesnių gamintojų ir t.t., bet iš principo kažkas tokio), ausinių garso lygį būtų galima valdyti iš kompo nepriklausomai nuo kolonėlių, kurios jungiamos per kompo integruotos kortos analoginį audio išėjimą. Kol kas, kai tik įjungiu į USB šį prietaisiuką, garsas į kolonėles be išlygų automatiškai blokuojamas. Dabr ausines jungiu per dalintuvą iš to paties išėjimo lygiagrečiai su kolonėlėmis. Valdymas šiek tiek nepatogus. Norėčiau, kad ausinės visada turėtų +/- maximum, o garso lygį reguliuočiau pačiose ausinėse arba atskirai kompo mixeryje. Ar aš čia iš durnumo svaigstu?
Beje, monitoringui pagaliau nusipirkau Edifier R1600T Plus kolonėles ir esu patenkintas kaip sausainis smiling smiley**Rimas G.


Re: USB ir ausinės
ura (IP Logged)
February 03, 2014 08:39AM

Tai gal audio editoriuje (ar ką tu ten naudoji) reikia nustatyti kitą garso kortą. Deja tokiu atveju, matyt, irgi nebus gerai, nes tu nori klausyti tą patį ir per ausines ir per kolonėles. Tokiu atveju reikia arba kortos su dviem išėjimais arba atskirai (ne kompe) reguliuoti tiek vieną tiek kitą garsą.Kaip jau kažkada sakiau - profesionaliam darbui turi būti profesionalios priemonės smiling smiley


Have you ever heard?
[www.startfm.lt] [www.facebook.com]


Re: USB ir ausinės
Rocking (IP Logged)
February 04, 2014 01:42AM

Na, kaip supratau pagal tavo norus, išėjimams nori naudoti dvi atskiras garso kortas, ko neesu matęs, kad koks softas sugebėtų. Jei neturi kortos su keliais išėjimais gal koks pultelis yra po ranka? Beveik visi jie turi ausinių išėjimą.


Re: USB ir ausinės
**Rimas G. (IP Logged)
February 04, 2014 03:10PM

Dar neseniai naudojausi 5.1 audio sistema, kuri buvo per dalintuvą kartu su ausinėmis pajungta į motininės pl. audo išėjimą. Kadangi sistemos garso lygį buvo galima reguliuoti, nepriklausomai nuo ausinių, pulteliu, buvo labai patogu ir "po ranka". Dabartinės kolonėlės yra be distancinio valdymo. Garso lygį galima valdyti ir iš kompo klaviatūros, tačiau tik lygiagrečiai su ausinėmis. Matyt, man reikia nebesvaigti ir priprasti prie naujų sąlygų smiling smiley Nors čia ir yra tam tikrų nepatogumų. Bet kuriuo atveju - dėkui už patarimus smiling smiley**Rimas G.


Re: USB ir ausinės
wizby (IP Logged)
February 05, 2014 10:06AM

o tai elementarus sprendimas netenkina?[www.amazon.com]


Re: USB ir ausinės
**Rimas G. (IP Logged)
February 05, 2014 02:19PM

Tai tokiu elementariu sprendimu dabar kaip tik ir naudojuosi. Jau minėjau, kad ausinės ir kolonėlės pajungtos per dalintuvą (spliterį smiling smiley ). Vienintelis esminis nepatogumas yra tai, kad tinkamą garso lygį susireguliavus į ausines, įsijungus kolonėles jos "pavaro" tooookiu lygiu... (ir atvirkščiai - ausinės, kol nepasigarsini vos zyzia.) Ir tai atsitinka būtinai tada, kai namuose kas nors snaudžia ar apskritai ilsisi smiling smiley
Profesionaliausias sprendimas, žinoma, būtų garso korta su atskirai reguliuojamu ausinių garso lygiu. Bet realiai man kiek rimtesnė korta kaip ir nereikalinga, nes nesiruošiu įrašinėti su mikrofonu, daryti audio postprodukcijos ir pan. darbų. Taigi, matyt teks prisitaikyti ir susitaikyti su dabartine padėtimi. Į kompo audio išėjimą duoti max lygį, o ausines ir kolonėles reguliuotis pačiuose aparatuose tik rankiniu būdu. Gal ir ne visai visada patogu, bet bus patikimiausia.**Rimas G.


Re: USB ir ausinės
ura (IP Logged)
February 05, 2014 03:19PM

Būna DJ garso kortų, kurios turi 2 išėjimus, bet neturi mikrofoninių įėjimų, bet nežinau ar kainoje tai atsispindi smiling smiley


Have you ever heard?
[www.startfm.lt] [www.facebook.com]


Re: USB ir ausinės
**Rimas G. (IP Logged)
February 05, 2014 04:28PM

ura Wrote:Būna DJ garso kortų, kurios turi 2 išėjimus, bet
neturi mikrofoninių įėjimų, bet nežinau ar kainoje
tai atsispindi smiling smileyNa, kažin ar verta čia išradinėti dviratį ar daryti dideles investicijas. Šovė į galvą idėja, kad būtų galima pabandyti su atskiru nepriklausomu ausinių išėjimu per USB, tačiau, pasirodo, čia tik mano svaigimas, realiai taip nesigauna. Na ir apsieisim. Priprasiu prie naujų valdymo sąlygų ir bus gerai. Čia pats sau problemų prisidariau, norėdamas akustinę sistemą valdyti tiesiai iš PC klaviatūros. Teks priprasti ištiesti rankelę ir pasukti potenciometrą. Radio ausinėse taip pat potencas yra. Pakaks duoti max lygį iš kompo ir susibalancuoti kiekvieną agregatą atskirai. Dabar jau matau, kad tai labiau įpročio, refleksų reikalas, o ne techninė problema.
Dar kartą dėkui visiems geranoriškai apšvietusiems smiling smiley**Rimas G.


Re: USB ir ausinės
wizby (IP Logged)
February 06, 2014 09:56AM

ten tas spliteris kuri uzrodziau turi garso reguliavima kiekvienam outputui atskirai...


Re: USB ir ausinės
**Rimas G. (IP Logged)
February 06, 2014 12:51PM

wizby Wrote:ten tas spliteris kuri uzrodziau turi garso
reguliavima kiekvienam outputui atskirai...Dėkui, mačiau. Pats turiu nereguliuojamą. Tačiau čia ne išeitis: negi lįsi kiekvieną kartą po stalu, kai tik reiks pasireguliuotismiling smiley Mane domino ne reguliavimo galimybė apskritai, o tik patogus civilizuotas būdas.**Rimas G.


Re: USB ir ausinės
Dalius (IP Logged)
February 07, 2014 08:45AM

RimaiGal laikas būtų pereiti prie bent kažkiek labiau profesionalios įrangos?
Tarkime - Tascam US-144Mk2 audio korta: joje atskiri išėjimmai monitoriams ir ausinėms, ir kiekvienas turi atskirą garso lygio reguliavomo rankenėlę:-)[www.tascam.eu]Linkėjimmai,Dalius


Re: USB ir ausinės
**Rimas G. (IP Logged)
February 07, 2014 01:31PM

Dalius Wrote:RimaiGal laikas būtų pereiti prie bent kažkiek labiau
profesionalios įrangos?
Tarkime - Tascam US-144Mk2 audio korta: joje
atskiri išėjimmai monitoriams ir ausinėms, ir
kiekvienas turi atskirą garso lygio reguliavomo
rankenėlę:-)[www.tascam.eu]Linkėjimmai,Maybe smiling smiley Ačiū už linkėjimus!**Rimas G.


Sorry, only registered users may post in this forum.
Online Users (Administrator) (minutes idle)