midiaudio logo

tc electronic PowerCore Firewire

Lyno Akrobatas (IP Logged)
September 28, 2004 02:08PM

Labas,

noriu MIDIAUDIO paklaust ar yra taip
vadinamos akademines(studentams) nuolaidos
siam daiktui: tc electronic PowerCore Firewire?

Aciu.
Re: tc electronic PowerCore Firewire
Dalius (IP Logged)
September 28, 2004 02:55PM

Lyno,
Deja, nelabai - akademinių nuolaidų tokiems (geležiniams) produktams gamintojai neduoda. Tačiau kažkiek, kiek tai nuo mūsų priklauso - kainą pašvelnintume. Brūkštelėk man mail'ą - pasitarsime.



Dalius
Re: tc electronic PowerCore Firewire
paulius (IP Logged)
September 29, 2004 05:13PM

o siaip- kalbant apie tc electronic PowerCore - gal kam teko naudoti? ar efektai veikia kokybiskiau uz vst? neskaitant to, kad tai nenaudoja kompiuterio resursu, kokie dar privalumai, lyginant su vst efektais ir sintezatoriais? geri vst irgi kainuoja pinigus - ir nemazus. tai lyginant pagal kaina, turetu butu panashiai. bet vat gal PowerCore veikia kaip hi endiniai tc gelezys? pasidalinkite ispudziais.
Re: tc electronic PowerCore Firewire
liusie (IP Logged)
September 30, 2004 01:37AM

Galiu pasakyt, kad uz vst tikrai geriau, bet kompiuterio resursus naudoja vistiek. Na, iki TC hi endo turbut dar toli, nors man neteko dar tokius isbandyt, kalba eina apie tc 6000, bet ir kaina powercoro kitokia.
Re: tc electronic PowerCore Firewire
Laimiuz (IP Logged)
September 30, 2004 02:36AM

Teko girdeti atsiliepimus žmogaus, kuris savo rankomis čiupyjo System 6000. Sakė - visai neblogas suroundinis panoramingas :-D
Re: tc electronic PowerCore Firewire
liusie (IP Logged)
September 30, 2004 12:10PM

Pilnai tikiu, bet man to nereikia. Ispradziu reikia ismokt normaliai stereo suvedinet :-D
Sorry, only registered users may post in this forum.