midiaudio logo

Padekit issirinkti garso korta

pulsar (IP Logged)
October 28, 2004 11:41AM

Na rinktis turbut teks is to kuo prekiaujat, t.y - RME. Paaiskinkit prasau kokie yra pagrindiniai skirtumai tarp RME Hammerfall LE, RME Digi96/8 PAD, RME Hammerfall DSP9632? Man tiesa sakant sunku susigaudyti tuose charakteristikose. Paaiskinkit prasau kokie buna kortos I/O ir kokiems irenginiams prijungti jie reikalingi?

Kortos man reikia darbui su VST, jokiu hardware sintezatoriu kolkas nebus, bet veliau bus MIDI klaviatura. Dabar turiu SB Live! ir dirbant su Nuendo arba Logic visu pirma latency ziaurokas, antra vst labai greitai suvalgo kompo resursus ir prasideda visokie stabdziai. Su logicu ka nors padaryti praktishkai neimanoma, o jis man labiausiai prie sirdies is visu sequencoriu. Kompas: P4 2.8 HT, 512 ram.

Dar klausimas - ar galima sia garso korta Vilniuje pas jus isigyti? Ir ar imanomas toks variantas, kad jeigu kartais korta atsisakytu normaliai dirbti mano kompe (prisiskaites as visokiu baisiu istoriju sitam forume), butu galima ta korta grazinti ir atgauti pinigus? Keisti kaip ir nera i ka...

Aciu uz pagalba.
Re: Padekit issirinkti garso korta
Jonas (IP Logged)
October 28, 2004 03:35PM

Cia gal bus info, siaip pradedanciam yra nemazai info. Tik tiek, kad ne viska galima lietuvelej gauti..

http://www.homerecordingconnection.com/review.php
Re: Padekit issirinkti garso korta
Jonas (IP Logged)
October 28, 2004 03:37PM

O cia galima pasitikrinti kainu lygi:
http://www.musiciansfriend.com
Re: Padekit issirinkti garso korta
Dalius (IP Logged)
October 28, 2004 06:45PM

Pulsar,

Hammerfall LE - tik skaitmeniniai audio I/O (18 kanalų)
Digi96/8 PAD - ir skaitmeniniai (8 kanalai), ir stereo analoginis audio I/O
HDSP9632 - ir skaitmeniniai (10 kanalų), ir stereo analoginis ir - MIDI I/O. Ir dar (svarbu) - mažiausias vėlinimas (nuo 1.5mS)

Jei dirbi su VSTi - tuomet (nedidelei studijai) optimaliausias sprendimas būtų HDSP9632.

Vilniuje - taip, galima. Tik brūkštelėk man mail'ą prieš atvykdamas - kad susitartume konkrečiai dėl susitikimo laiko.



Dalius
Re: Padekit issirinkti garso korta
pulsar (IP Logged)
October 28, 2004 07:24PM

Gal galima per SB Live! prijungti midi?
Ar labai reikalingas tas super minimalus latency ir koks latency pas digi96/8 butu?
Re: Padekit issirinkti garso korta
Dalius (IP Logged)
October 28, 2004 07:39PM

Pulsar,

Midi per SBlive - teoriškai galima. Praktiškai gali tekti šiek tiek "pasiknaisioti" - susitvarkyti su IRQ ir t.t., bet turėtų veikti (jei kompo motina nėra labai lieva)

Ar reikalingas superminimalus vėlinimas? Čia tik tu pats galėsi pasakyti. Digi96/8PAD - mažiausias - 6mS (dirbant 44.1/48kHz). Ar tu jį jausi (girdėsi) grodamas MIDI klaviatūra - greičiausiai, kad ne. Nors rimti muzikantai tai jaučia. Beto, jei norėsi daryti įrašomo audio monitoringą per kompą (tarkime su kokiu nors apdorojimu - pvz. grosi gitara per programinį fuzą) - tai vėlinimas jau dvigubės - bus 12mS - o tai jau jaučiama. Kad būtų lengviau apsispręsti - užsuk pas mus - pademonstruosiu - bus aiškiau.



Dalius
Re: Padekit issirinkti garso korta
Fino (IP Logged)
October 29, 2004 12:33AM

pirk SCOPE HOME pas Baltrukaiti ir nesiparink
Re: Padekit issirinkti garso korta
musicmaker (IP Logged)
October 29, 2004 11:32AM

pagarba tiems, kam Logic labiau prie sirdies.
Re: Padekit issirinkti garso korta
MUSICmaster (IP Logged)
November 10, 2004 04:38PM

Logic only for apple :)))
Sorry, only registered users may post in this forum.