midiaudio logo

Akmens amziau iskasena - TASCAM Porta Two :) klausimelis

Julius (IP Logged)
March 15, 2003 12:24PM

Sveiki,

taigis įsigijau aš čia tokį biesą - 4track tape recorder Tascam Porta Two. Būtent tas senukas. Aišku be jokio manualo ir kt. Truputėli laisvam laikui atsiradus bandau žaisti. Šiaip ne taip metodom ručnovo tyka supratau, kaip įrašyt tuos takus (Rašau gitarą, per preampą). Tačiau nesugalvoju niekaip, kaip ištrinti iš kasetės jau įrašytus takus - logiškai galvojau, kad jei rašysiu ant tų pačių takų, turėtų užsirašyt ant viršaus - ale nieko panašaus :Ā“-( - girdisi ir anksčiau įrašytos dalys.. :) arba apsitavarint kasečių krūva ar ką? O gal netyčiukais kas nors kur nors manualą turi - būtų labai malonu iš jūsų pusės :) Dar toks dalykas - jungiant tascamo line out į kompo line in - 0 reakcijos kompe, joks signalas neateina.. O kai jungiu tascamo trackų išėjimus į kompo line in - viskas ok.

p.s. Midiaudio chebrai klausimas ne į temą - ar lempomis prekiaujat? :) konkrečiai domintų preampinės 12AX7, dva štuk :)
Re: Akmens amziau iskasena - TASCAM Porta Two :) klausimelis
Dalius (IP Logged)
March 15, 2003 12:41PM

Juliau,

Tascam'o web'e yra manualas Port 02 - gal kažkas panašaus?

http://www.tascam.com/pdf/Porta_02_manual.pdf

O šiaip, manau, kad tas tavo daikčiukas yra truputį pagedęs - tikrai turi trinti jei rašai. Beje, pabandyk nuvalyti abi galvas (trynimo ir rašymo) - gal padės, jei jos nebuvo valytos metus kitus;-)

Ir Line Out turi veikti - nebent yra koksai nors lygio reguliatorius kurį nusukai į 0.

Jei ką - rašyk.

Lempos - deja ne:-(

Beje, kam tau tas PortaStudio jei turi kompą?! Ar matei Tascam'o US-serijos daiktus? Mažiausias bus US-122 - komplekte su Cubasis VST programa (kaina bus <1000Lt)- tai visa nedidelė studijėlė - ir 100 kartų kokybiškesnė nei kasetinis magas;-)

http://www.tascam.de/en/us-122.html

Dalius
Re: Akmens amziau iskasena - TASCAM Porta Two :) klausimelis
Julius (IP Logged)
March 15, 2003 06:52PM

Ačiū, Daliau, už atsakymą.. velniai griebtų, kažką paspaudžiau ir dingo viskas, ką buvau prirašęs :-( Tai dabar reikia viską trumpint :)) Šiaip aš jį naudoju mieliau vietoj kompo, kadangi dažnai kompą tyngisi jungti, kol ten pasikraus, kol ten softwarą sureguliuos, kol prijungsi viską :) paskui ten knebinėtis pusę dienos.. O čia šast ir yra - gitarą į preampą, preampo record out'us į tascam'ą, ausines ant ausų ir pirmyn. Gali sau dirbt. TAvo tas pareklamuotas tascam'as aišku yra gerai, bet tai aš kol kas žaidžiu ir viskas dėl savęs, nedarau rimtos studijos - na ir nelabai finansų tam atliekamų yra, ir dar visokių kitokių reikalų, atimančių nuo gitaros ir muzikos pilna, tad ir reikalavimai pas mane kuklūs :)
o galvos aišku, kad nevalytos ir net neaišku, kada paskutį kartą.. :) prieš man nuperkant jį, jis buvo naudojamas vietoj mikšerio diskotekoj, tai pats gali įsivaizduot, kokia būklė jo :-)) Gal kaip tik patarsi, su kuo geriau nuvalyt tas galvas? tech.spiritas? ar specialus koks nors skystalas yra? aišku, kad yra, tik koks :)

O į kompą permetu paskui tai, ką įrašęs :) tolimesniam apdorojimui. Bet kadangi turiu šitą devaisą gal kokią savaitę, tai nelabai buvo daug laiko su juo pažaist :) Pats pirmas bandymas įrašo, jei įdomu, tai gali paklausyt - http://www.kanda.lt/test/dt.mp3 - vienas vienintelis dublis kol kas :-P. Kitom idėjom reikia laiko :)

va jei mano tie žaidimai peraugs į ką nors rimtesnio, tai jau reiks mąstyt apie rimtesnes investicijas.:-D
Re: Akmens amziau iskasena - TASCAM Porta Two :) klausimelis
Dalius (IP Logged)
March 15, 2003 07:06PM

Supratau;-)

Yra specialių skysčių galvų valymui, bet šitai iškasenai naudok įprastą spiritą (techninį ar medicinį) ir nesuk galvos.

Geros kūrybos!

Dalius
Sorry, only registered users may post in this forum.