midiaudio logo

Yamaha midi ir cakewalk

irmus (IP Logged)
November 21, 2004 11:27AM

Sveiki! As neatsimenu ar klausiau sitame forume tokio dalyko! Beda yra tokia. As padarau daina su savo YAMAHA su cakewalk paredaguoju ja ismetu kas nereikalinga kai ka dadedu, pas mane sita daina groja YAMAHOJE labai gerai ir graziai o pavyzdziui CASIO ar GENERAL MUSIC baisu klausyti. Ka man daryti kas padarius daina ji grotu visuose aparatuose vienodai. Ka as ne taip darau? Gal po redagavimo reikia MIDI faila kazkaip kitaip sutvarkyti?
Ir dar! Gal kas nors esast kuria ritmus YAMAHAI su kompu? Cia isvis didele problema man! Arba negroja , jeigu groja tai nesamoningai!
Aciu uz pagalba!
Re: Yamaha midi ir cakewalk
Fino (IP Logged)
November 21, 2004 12:34PM

Kiekvienas instrumentas turi savo savybes, neziurint i tai kad GM vistiek vienas skamba kokybiskiau , kitas prasciau. nieko nepadarysi.
Re: Yamaha midi ir cakewalk
irmus (IP Logged)
November 21, 2004 12:39PM

Bet matai visi midi failai parsiusti is interneto skamba vienodai visuose instrumentuose o pas mane skamba mano padaryta daina gerai o kituose visai blogai nesuprasi kas per garsas ir kas per melodija groja
Re: Yamaha midi ir cakewalk
irmus (IP Logged)
November 21, 2004 12:39PM

Bet matai visi midi failai parsiusti is interneto skamba vienodai visuose instrumentuose o pas mane skamba mano padaryta daina gerai o kituose visai blogai nesuprasi kas per garsas ir kas per melodija groja
Re: Yamaha midi ir cakewalk
**Rimas G. (IP Logged)
November 21, 2004 04:58PM

Kol bandysi tembruotę išspręsti standartiniais GM tembrais, rezultatą gausi panašų. Kai imsi naudoti visokius tipo Choir Aahs, Synth Strigs ir pan. rezultatas bus sunkiai prognozuojamas, kadangi kiekvieno instrumento ar garso plokštės "navarotni" tembrai iš GM banko standartinio sąrašo skamba labai skirtingai. Ypač tai liečia atakas, vibrato ir kitus panašius parametrus.

**Rimas G.
Re: Yamaha midi ir cakewalk
Vakaris (IP Logged)
November 21, 2004 05:01PM

Irmus - pirma taisykle, MIDI failo klausykis ne per kompo garso plokste, o per prijungto klaviso/sintezatoriaus garsiakalbius.
Re: Yamaha midi ir cakewalk
irmus (IP Logged)
November 21, 2004 05:31PM

As ir klausau per Sintezatoriu! Gal nelebai suprantate mano problema! As padarau daina ant savo YAMAHOS paredaguoju midi faila su CAKEWALK ir viskas labai nuostabu ir grazu kol ta daina skamba mano sintezatoriuje ar kitoje YAMAHOJE. Jeigu as ta pacia daina persinesu su diskeliu pavyzdziui i CASIO ar GENERAL MUSIC sintezatoriu skamba taip blogai kad nesuprasi kokia melodija ar net koks garsas groja. Ka padaryti kad skambetu taip gerai vienodai mano daina kituose sintezatoriuose? Nu va dabar tikiuosi gerai isaikinau?
Ar nebus sita problema susijusi su GENERAL MIDI garsais. Jeigu as jamahoje naudoju XG garsus ir efektus tai jie negros pvz CASIO kuris napalaiko XG????????

Aciu
Re: Yamaha midi ir cakewalk
Vakaris (IP Logged)
November 21, 2004 09:04PM

Naudok tik GeneralMIDI o ne XG tembrus. Kitas kelias padarius su YAMAHA ir norint, kad grotu su CASIO, ar ROLAND pakoreguoti tembrus MIDI failaui su konkreciu instrumentu.
Re: Yamaha midi ir cakewalk
irmus (IP Logged)
November 21, 2004 09:54PM

Labai dekui pabandysiu
Re: Yamaha midi ir cakewalk
Nerijus (IP Logged)
November 26, 2004 01:32PM

Sveiki,
Yra toks dalykas kaip instrumentu bankai. Cakewalk'e tie bankai yra ikeliami kaip *.ins failai. Tada skamba kaip susikuri. Jei reikia banko sakyk kokio instrumento atsiusiu.
Sorry, only registered users may post in this forum.