midiaudio logo

Noriu paklausti del SampleTank2

musicmaker (IP Logged)
December 28, 2004 11:52AM

Sveiki, man smalsu, ar Lietuvoj kas naudoja Sample Tank 2 garsu moduli (soft). Pats dar jo neturiu ir jauciu kad tik per interneta galima ji isigyt...Bet jei kas turit, gal galit pasidalint ispudziais.

Ir dar - kas Lietuvoje parduoda Creamware produkcija ? Noretusi su jais susikontaktuot, kainas suzinot.
Aciu tiems, kurie nepatinges parasyti.
Re: Noriu paklausti del SampleTank2
JuozasG (IP Logged)
December 28, 2004 03:35PM

Sampletankas dalykas geras. Geras garsas ir patogus naudoti. Turi kokybiskas semplu bibliotekas. Gali persisiusti nemokama FREE versija ir issibandyti.
Creamware - www.prodigis.lt
Re: Noriu paklausti del SampleTank2
genys (IP Logged)
December 29, 2004 11:45AM

Bukit malonus, pasakykit kas nors, kaip man uzhsikrauti bankus (samplus) i ta tanka... Tik bandau kazhka lyg ir uzhkraut, paklausyt duoda, bet i sampleri neuzhsikrauna. Po to prasho AKAI disko, idedu belekuri akaini diska, vis tiek nieko nemato, o kai paspaudi kazhkokia refresh knopke, tai sminga viskas. Parsipuchiau ta tanka ish visokiu skirtingu shaltiniu. Aishku try'inu before buy'inu...;) Visus mygtukus ishbandem. Siaip man jo gal ir nereiktu, yra kitu sampleriu, bet galima banku parsipust butent shiam devaisui...
Aciu
Re: Noriu paklausti del SampleTank2
JuozasG (IP Logged)
December 30, 2004 01:48PM

Yra toks konverteris prie sampletanko, su kuriuo reikia pirma susikonvertuoti i ST formata, po to padeti sukonverttuotus failus i ST semplu dira ir tada padaryti refresha, kad pamatytu naujus semplus. taip pat sekmingai i ST formata konvertina toks Extreme sample converter. Galbut problema ASPI draiveriuose ir windowsuose, jeigu pykstasi su AKAIniais diskais.
Re: Noriu paklausti del SampleTank2
genys (IP Logged)
December 30, 2004 04:23PM

dekuo, bandysma
Re: Noriu paklausti del SampleTank2
musicmaker (IP Logged)
January 03, 2005 11:11AM

To Juozas G.

Aciu uz info. Tame ir bajeris, kad turiu as ta Free versija (2), bet domina pilnas varjantas, tan lyg ir 5 CD. Ar cia kas nors ta daikta turi ?
Re: Noriu paklausti del SampleTank2
Zer0Lame (IP Logged)
January 12, 2005 05:43PM

"Bandomaji" varianta turiu atrodo 8 cd jei reik galiiima susitar. Jei ka domina turiu ir akai disku, ir daug kitu geriiiibiu.
Polisj@Hotmail.com
Sorry, only registered users may post in this forum.