midiaudio logo

Esminis klausimas visuomenei

Dj Bootlog (IP Logged)
November 11, 2003 02:01PM

Daliau,
atsakyk tu man i toki klaisima:
Jei as is draugo pasiemu CD su legaliu softu (pirkta is jusu), ir instaliaves ta softa pas save,paskui nusikopines ta CD, tai as jau busiu vagis? Ar yra realybeje toks klonavimo metodas? Kasgi kopijuoja automobilius? Nemaciau, kad prekyboj kas nors naudotu copy funkcija!Daliau, kaip dabar issisuksi su savo legaliom idejom vargsu Lietuvoj? Nerandu tavo taip megstamu palyginimu su buitim.

Re: Esminis klausimas visuomenei
Dalius (IP Logged)
November 12, 2003 05:32PM

Nesuprantu ką turėčiau su kuo lyginti?

Kaip taisyklė - pati programa NƋRA pirkimo objektas - jos savininkais išlieka AUTORIAI. Tai ką gali vartotojas įsigyti - tai yra tik LICENZIJA (arba kitaip tariant - LEIDIMAS) vartojimui tam tikriems (licenzijoje nurodomiems) tikslams.

O jei tau dar neaišku - pasiskaityk kurios nors programinės įrangos licenziją - ten viskas aiškiai parašyta!!!



Dalius
Re: Esminis klausimas visuomenei
sOnik (IP Logged)
November 13, 2003 10:41AM


shiaip beskaitant tas licenzijas ipusejus jau nebepameni kas pradzioj buvo parashyta.. chia ish mano licenziju skaitymo patirties =)
Re: Esminis klausimas visuomenei
LQS (IP Logged)
December 04, 2003 03:56PM


Jei visas pasaulis dirbtu tik su legalia programine iranga, tai muzikos jame butu 50% maziau. Idomiausia ir vertingiausia muzika dazniausia islenda is taip vadinamo undergroundo, kur zmones vedini tik ideju ir entuziazmo kazka daro...atimk is ju nelegalu Cubase'a ir jie eis alaus gerti.....

As tikrai neskatinu piratavimo, ir pats nureciau naudoti legalu softas, bet Misteris Doleris sitoj vietoj mano svajoniu ir ideju tikrai neuzmus! :)
Sorry, only registered users may post in this forum.