midiaudio logo

-=kubas\procesorius=-

wood (IP Logged)
March 09, 2005 05:25PM

Perku kuo pigesni kuba ir pigu gitarini procesoriu\pedala (solinei gitarai)
Siulikit wisi kas ka turit pigaus
mrimeika@yahoo.com
Re: -=kubas\procesorius=-
stratlt (IP Logged)
March 09, 2005 08:45PM

Kas yra "pigus"?

Robertas
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 09, 2005 09:03PM

kuba deveta iki 200lt procesoriu taip pat iki 200lt=)
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 09, 2005 10:59PM

sveiks pirk:
http://www.pirkdod.tik.lt
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 10, 2005 12:20AM

Gerai nupirkciau, bet kaip susisiekt? as is telsiu, o iki kauno tolimas atstumas, nezinau ogal tu kurnors i ta puse link klaipedos ar link siauliu wazineji? siaip jei atiduotum uz 100 paiimciau iskart, bet durnas dalikas tas atstumas...
Re: -=kubas\procesorius=-
Je (IP Logged)
March 10, 2005 01:04AM

Perku kuo pigesni kuba ir pigu gitarini procesoriu\pedala (solinei gitarai)
Pigiai grodamas galesi linksminti pigia liaudi!
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 10, 2005 11:29AM

wood: ash 19 diena koncertuoju anyksciu kulturos namuose.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 10, 2005 06:08PM

To: jumbas
O jei as tau duociau 150lt ar atweztum iki telsiu? tau keliuone atsipirktu ir parduotum man pedala... arba uz 130lt iki siauliu ar atweztum?
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 10, 2005 06:56PM

nu zinok neturiu laiko kada vazinet. sorry. gal jei iki tol neparduosiu pats atleksi arba koki drauga atsiusi. arba ash atsiusiu:)
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 10, 2005 07:13PM

O tai jei as atwaryciau iki anyksciu tai uz 100lt. atdiduotum?
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 10, 2005 08:37PM

jo atiduociau:)
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 10, 2005 08:40PM

bet tiesasakant Telsiai iki Kauno arciau bent 20 km nei Telsiai iki Anyksciu
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 10, 2005 09:02PM

Jo nesenei ziurejau i zemelapi, nezinau gal i kauna atwarysiu, o gal turi kokiu pazystamu kurie wazineja i mano puse? O gal pats kadanors koncertuosi siauliuos klaipedoj, arba dar kur nors prie juros?
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 10, 2005 09:23PM

nu siaip nera planu tokiu. ir pazystamu kaip nematyt is sewles
Re: -=kubas\procesorius=-
paulius (IP Logged)
March 11, 2005 09:20AM

jumbai, vaziuoju is siauliu i kauna rytoj grot. jeigu reik, galiu pabut tarpininku.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 11, 2005 10:04AM

Pauliau, jei turi bapkiu tai jei gali nupirk is jumbo pedala, as atwaryciau pas tawe i siaulius, nes daznai ten wazineju ir is tawes ji nupirkt is tawes. tu suisitartum su jumbu, gal pigiau duotu o as tau duociau 110lt, buciau labai tau dekingas pauliau...
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 11, 2005 10:09AM

Pauliau kur grosi ir kelinta valanda? Cia turejai omeny 6dieni?
Re: -=kubas\procesorius=-
paulius (IP Logged)
March 11, 2005 10:55AM

kreizhauze vakare. taip, 6dieni. tai gal kokia 21 valanda mazdaug, net nezinau. o del babkiu - tai nelabai noriu savom babkem veltis i kitu pirkimus-pardavimus, tai gal susitarkit kaip nors, wood, padaryk perlaidele jumbui. :) gi bankai veikia tam reikalui. o paimt ir atvezt be problemu galiu.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 11, 2005 11:04AM

Kaip per tuos bankus... nesamone! Jei man to pedalo nereiketu tai newargciau ce dabar ieskodamas iseciu kaip ji gaut. As girdejau kaip jis skamba, maciau kaip atrodo ir jo labai noriu.As sekmadieni warau i siaulius ir nupirkciau ji is tawes, o tu susitares su jumbu nusipirktum uz koke 80lt ir man uz 100lt parduotum tau nawaras nachaliawai. man tikrai jo reikia ir tau juk neprosal butu dwacoka uzsikalt siaip sau uz nieka? Sekmadieni is tawes nupirkciau ji nes kaip tik su draugeliu warom jis pirks gitara is tokio ciuvelio. Ir man gerai, kad turesiu pedala ir tau manau wisai neblogai 20lt uz nieka gaut... taigi man kelione i kauna daug daugiau negu 20 lt iseitu todel tawe to ir prasau... Plyzzz
Re: -=kubas\procesorius=-
paulius (IP Logged)
March 11, 2005 11:14AM

:))) kad shaibu uz tai man tikrai nereikia. pasilik uz ka pirkini aplaistyt geriau ;) bet bukit geri, susitvarkykit per banka. samone. suzinai jumbo saskaitos numeri, varda, pavarde, nusineshi i reikiama banka pinigelius ir pervedi. labai greita procedura.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 11, 2005 11:22AM

Nesumk pauliau neturiu nei noro nei laiko po bankus warinet prasuau tawe nupirk... Kaip man reikia tau yrodyt kad as tikrai ji is tawes sekmadieni nupirksiu? taigi tau neskaudes, tik pinigine 20lt ppapilnes... Pagalwok Jei as waryciau i kauna man kelionei iseitu apie 50lt pedalas dar... man iseitu tikrai daug daugiau ne is tawes nupirkt... o gal tu pinigu neturi? turbut nuo sito klausimo ir turejau pradet :)
Re: -=kubas\procesorius=-
paulius (IP Logged)
March 11, 2005 11:30AM

tu pinigu tai yra, esu dirbantis :) na, gerai, paimsiu. parashyk savo telefono nr, 7dieni paskambinsiu. o kada 7dieni vaziuosi i siaulius? apie kelinta valanda?
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 11, 2005 11:45AM

Mano nr. 861874839 dar tiksliai nezinau kelinta walanda waziusiu, kai suzinosiu tau parasysiu, tik tu man sawo nr. duok. ok?
Jumbai, tai parduosi zmogui uz 80 lt. taigi ir jam reikia uzsidirbt...
Re: -=kubas\procesorius=-
paulius (IP Logged)
March 11, 2005 11:58AM

man nereikia uzsidirbti is tokiu dalyku. as uzdirbu is kitur ;) o uz kiek susitarsit, uz tiek ir paimsiu.
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 11, 2005 11:58AM

jisai sake jam nereik uzhsidirbt:) nu okay 90 lt.
Pauliau. okay ateisiu prie kreizhauzo kokia 20 val pvz. Parasyk cia savo telefa. ash tau pazvanysiu kai busiu prie kreizo ar pan.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 11, 2005 12:10PM

Tai gerai pauliau paiimk ji ir as tau busiu skolingas 90lt. aciu jums abiem. jumbai, o jei jungsiu ne prie kubo o prie galingo stiprintuwo su equalaizeriu su 2x200w kolonelem ar tas pedalas weiks? ar butinai ji reikia per kuba jungt? Mes groju per sita aparatura studijoj, onamie per kuba.. Tai ar keis garsa pedalas ar ne.. paaiskink man...
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 11, 2005 12:13PM

beje ar pri pedalo yra laidas ir maitinimo blokelis?
Re: -=kubas\procesorius=-
paulius (IP Logged)
March 11, 2005 12:28PM

pedalas garsa keis bet kokiu atveju. bet per kuba graziau skamba. tarkime, per kuba skamba taip, kaip turetu skambeti, o per ne gitaros igarsinimui skirtas koloneles bei stiprintuva skambes prasciau. 100 kartu diskutuota ir aptarta tema. o laidas ir maitinimo blokelis i tokiu dalyku komplektacija niekada neieina. gausi pedala maitinti krona arba nusipirkt mait.blokeli.
jumbai, 867072526.
Re: -=kubas\procesorius=-
wood (IP Logged)
March 11, 2005 12:31PM

Wiska supratau. Tai paiimsi is jo pedala ir wisa kita susirasysim sekmadieni :) iki
Re: -=kubas\procesorius=-
jumbas (IP Logged)
March 11, 2005 06:22PM

jo . aisku galima i stiprintuva. tik neskambes taip gerai kaip per kuba:) nu bet skambes. Nu o blokelis kainuoja 20 lt. laidas vnt. irgi 30 lt. taip kad. sorry tikrai i komplekta neien:) Paulius. okay atvarysiu i kreiza 6dieni
Sorry, only registered users may post in this forum.