midiaudio logo

Gitara

nezinau (IP Logged)
April 11, 2005 06:33PM

Parduodu twarkynga be defektu pradedanciam muzikantui :) el. gitara jolana galaxis kaina 220lt. naujos stygos (pries savaite keistos), odinis dirzas, taip pat parduodu pedala kaina 80lt.
Re: Gitara
nezinau (IP Logged)
April 13, 2005 07:19PM

nu gerai uz 200lt jolana ir uz 70 pedala..... gal dabar kam reik?
Re: Gitara
vladukas (IP Logged)
April 14, 2005 04:49PM

o tai ir nesupratau. Gtara elektrine ra akustine.
Ir kur tu gyveni? Gal ir paimciau.
Re: Gitara
nezinau (IP Logged)
April 14, 2005 07:38PM

Tai ajsku kad elektrine.. matau biski nesigaudai tarp gitaru :) nesupyk cia siaip pastebejimas.. juk visiems buna pirmas kartas :D as gywenu telsiuos o gitara tikrai geram stovy. Kluastum kodel parduodu? Atsakyciau pirksiu fender labai noriu ir biski pinigu truksat tai parduociau jolana ir iseitu buciau labai laimingas :) as ta gitara pries mazdau du menesius pirkau, tai uz ja 250lt. mokejau ir dar kelionei isejo 20lt. tad kaina uz kuria parduodu apgailetinai maza :( gaila bet del fender viska padarysiu... Jei jau labai toli gyweni tai dar numesciau kelis litus kad ant keliones iseitu. Jei nori parasyk e-maila as tau fotke atsiusiu.
Re: Gitara
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 14, 2005 09:09PM

dar viena "oh so wonderfull Fender" marketingo auka :)
Re: Gitara
nezinau (IP Logged)
April 14, 2005 09:23PM

Ne, man laaaaaaaaaabai patinka stratocaster formos gitaros o is tokiu manau pagal kaina geriausias wariantas fender, nu bet jei nerasiu fender tai gal ir tavo aria-stg003 paimsiu jei dar nebusi pardawes... as cia rimtai.
Re: Gitara
vladukas (IP Logged)
April 14, 2005 09:36PM

Kazkaip nustebau kad taip pigiai elektrine parduodi. Galvojau nauja gali uz 500 gati (pats pigiausiais variantas). Bent jau man neismaneliu taip atrodo
Re: Gitara
nezinau (IP Logged)
April 14, 2005 09:50PM

Nu tai kaip? ar nori? kaip tau sakiau jei is toli esi tai dar nuleisciau.. Kaina uz kuria parduodu tikrai yra labai maza, ji werta tokrai daugiau... O tu akustines norejei... Tai elektrine netinka?
Re: Gitara
Dr.CooliZ (IP Logged)
April 14, 2005 10:22PM

to vladukas: nu manau 500 tikrai ne pats pigiausias wariantas;)
Re: Gitara
stratlt (IP Logged)
April 15, 2005 01:27AM

Pats pigiausias ish normaliu el gitaru pas mus: Encore stratocaster, nauja, 300Lt.

Robertas
Midiaudio
Re: Gitara
nezinau (IP Logged)
April 17, 2005 10:33PM

pirkit kas nors :) as noriu naujos gitaros.......... :)
Re: Gitara
stratlt (IP Logged)
April 18, 2005 01:31AM

For nezhinau:

Squier Fender strat - 550Lt:))
Po savaites gausime versija Squier fender fat strat, su humbackeriu prie bridge.

Robertas
Midiaudio
Re: Gitara
nezinau (IP Logged)
April 18, 2005 06:40PM

ok, viskas gerai iskratr, paimciau kokia strat gitarele(pagal mano kisene :) ) bet matai niekaip nein parduot sawosios :( matyt muzikantu neber norinciu pradet grot.......
Re: Gitara
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 18, 2005 08:14PM

nu as irgi parduodu strato formos gitarele, nauja uz 350 LT, manau dar nuleisciau :) parasyk man i siaip.ciuvas@gmail.com, atmesiu nuotrauka.
Re: Gitara
Stuff (IP Logged)
July 10, 2005 03:57PM

ish kur esi? galbut paimciau tavo gitaryte:)
Re: Gitara
Siaip ciuvas (IP Logged)
July 10, 2005 04:23PM

simta metu jau parduota ta :)

Dabar parduodu kitą, Les Paulo stiliaus. Tik brangiau 0 už 500, užmautos .12 stygos, labai smagiai bliūzinimui tinka. Jei kam įdomu - nuotrauką atmesiu e-mailu.
Re: Gitara
Stuff (IP Logged)
July 11, 2005 05:44PM

Jei gali atsiusk nuotrauka i tapkedanguje@walla.com
Re: Gitara
inferno (IP Logged)
July 11, 2005 06:41PM

imesk fotke ir man wiliusinferno@yahoo.com
Sorry, only registered users may post in this forum.