midiaudio logo

Parduodu gitara bosuole

Rami (IP Logged)
June 14, 2005 11:19PM

Sveiki bosininkai! Parduodu gitara bosuole "Peavey Fury4". Idegio spalvos, aktyvus nuemejai, keturios stygos, nesena, gerai islaikyta, chromo gelezys. Plius nemokamai gausit dirza su uzsifiksuojanciais galais. Tik 1000 Lt.
Re: Parduodu gitara bosuole
Rami (IP Logged)
June 18, 2005 05:37PM

Rimtai parduodu. Siaip didelis jos privalumas, kad labai mazai fonuoja, tai nereikia nieko krapstineti. Ir krona ilgai laiko kazkodel. Grifas siauresnis, nei iprasta. Yra du budai ivert stygas, kas padeda pabegti nuo kasdienes rutinos: vienas kiaurai per kuna, kitas - per tilta. Va. 1000 Lt.
Re: Parduodu gitara bosuole
bassman (IP Logged)
June 21, 2005 10:36PM

Eina gandas, kad muzikantai nekaip vertina Peavey'us... Kodel pati parduodi, gal nebepatinka garsas?
Re: Parduodu gitara bosuole
Rami (IP Logged)
June 23, 2005 12:31AM

As esu pats. Tik slapyvardis klaidina. Raides truksta, atleisk. Garsas ne tai kad nebepatinka, bet jis atsibodo. Be to turiu nauja dalyka. Todel, kam man du laikyt, ar ne? Tas garsas subjektyvus dalykas - vieni aiskina, kad oho kaip fainai skamba, kiti gi sako, kad muilas (tokiu pastebimai maziau). Cia ziurint ka groji ir koks garsas tau paciam patinka. Sito peavejaus garsas, gal siek tiek per blausus kaip visokiem pankam, rokam ir t.t. Nors vel gi - pasiimk mediatoriu ekvalaizeri susireguliuok ir geriau net ieskoti nereikia. Sakyciau gana universalus daiktas, bet atsibodo jis man. Groju jazz'a ivairu, groju ska ir niekas nieko nesako. Ir man nera blogai. Tik norisi pereiti i kita lygmeni... Cia kiap ir rimciau pradeti grot. Tam reikalui uzsifundijau fretlessa ir dabar groju juo. Tai sitas kaip ir nereikalingas. Jei nebuciau rades pigesnio fretlesso ir pakankamai neblogo, tai situo grociau dar iki siol. As pries isigyjant naujaji, tiesa sakant irgi maniau, kad garsas bjaurus ir muilinas, bet pasirodo jis nera toks. Cia reikia tik gerai pazint instrumenta. Va paskutine savaite pagrojau su juo kasdien po pora valandu ir ismokau valdyt geriau nei per metus visus. Reikia tik darbo idet. Jei groja mikis, tai ir graziausiai skambantis instrumentas gali groti kaip muilas. Taip kad nera tie peavejai tokie blogi. Jie gana universalus instrumentai, todel paemus pirma karta i rankas atrodo, kad tau vienu ar kitu aspektu netiks. Bet kai ivaldai, tai viskas gerai. Taip kad neverta varyti labai ant peaveju, geriau paziurekim kiek pastangu idedam, kad tas garsas grazesnis butu. Taigi vis dar parduodu gitara bosuole peavey fury4 uz 1000 Litu. Pries perkant galesit pabandyt pagrot. Paklausyt irasu us tuo bosu. Va taip. O garsas, kaip sakiau, subjektyvus dalykas, man jis ne nepatinka, o greiciai nebepatinka, nes atsibodo. Tai va.
Re: Parduodu gitara bosuole
Rami (IP Logged)
June 30, 2005 10:26PM

Vis dar parduodu uz 1000 Litu. Graziai skamba, isvaizdi.
Re: Parduodu gitara bosuole
Rami (IP Logged)
July 10, 2005 01:36PM

Sveiki! Parduodu gitara bosuole "Peavey Fury 4". Ziauriai gerai islaikyta. 1000 Lt. Kaip bonusa, kaip jau sakiau, duosiu juoda dirzaq su uzsifiksuojanciais galais ir dar juoda kabeli instrumentini. Paskubekit, jei norit gero instrumento!
Sorry, only registered users may post in this forum.