midiaudio logo

Parduodu arba keiciu!!!

Azijats (IP Logged)
September 04, 2005 06:26PM

Parduodu VOX Tonelab gitarini procesoriu (1000lt.) nedaug naudotas arba keiciu i BOSS GT6....
Re: Parduodu arba keiciu!!!
stratlt (IP Logged)
September 05, 2005 11:46AM

Keiciu BMW, nedaug vazhinetas, i opeli...

Re: Parduodu arba keiciu!!!
linutisp (IP Logged)
September 05, 2005 12:12PM

Paprastas tonelabas ar se?
Re: Parduodu arba keiciu!!!
Azijats (IP Logged)
September 05, 2005 02:25PM

stratlt Parašė:
-------------------------------------------------------
> Keiciu BMW, nedaug vazhinetas, i opeli...
>
>:)


Re: Parduodu arba keiciu!!!
Azijats (IP Logged)
September 05, 2005 02:25PM

linutisp Parašė:
-------------------------------------------------------
> Paprastas tonelabas ar se?


Paprastas....

Re: Parduodu arba keiciu!!!
Siaip ciuvas (IP Logged)
September 05, 2005 09:50PM

prisipažinsiu tyliai - aš tą patį su Tonelabu padariau kai gavau iš USA. Lūkesčiai stipriai viršijo rezultatą... :( Pasijutau marketingo auka - jei jau lempa yra, tai skambės puikiai...
Re: Parduodu arba keiciu!!!
Cerberis666 (IP Logged)
September 06, 2005 08:20AM

Na jei padaryciau tai tik del to, kad pas mane ne SE modelis ir ten nera foot kontrolerio, o tai mane jau baigia nuzudyti, ypac per koncertus kada klupcioji kaip pries klebona ar po kiekvieno gabalo ar tai gabalo eigoje begi perjungti kito fx ir pan. vien zuo shoodinas reikalas, jokios raslabuchos...:( Nors garsas man patinka, aisku jei dar kubas butu su lempine galva...
Re: Parduodu arba keiciu!!!
Azijats (IP Logged)
September 12, 2005 04:42PM

Hmm... nu nejau nereik niekam gero aparato? :( Ok kaina numesiu iki 900lt. PaSKUTINE!!! daugiau ne cento...
Re: Parduodu arba keiciu!!!
WaSp (IP Logged)
September 12, 2005 07:32PM

Siaip ciuvas tai kuo jau taip nuvyle? Ir nelabai suprantu, kodel Azijats keiti i GT-6?
Re: Parduodu arba keiciu!!!
Azijats (IP Logged)
September 13, 2005 12:46PM

WaSp Parašė:
-------------------------------------------------------
> Siaip ciuvas tai kuo jau taip nuvyle? Ir nelabai
> suprantu, kodel Azijats keiti i GT-6?


Mane nuvyle savo ishpustu vardu ir totaliai shoodinuu garsu...viena suk...shta lempa ir VOX nereiskia, kad tai jau py...dec, nes zmonems megstantiems paekspermentuoti su fx tai visiskai nx ne i tema, nes man pasiklausius ka zmogus (Jumbo) ishdarineja 505II Zoom'u ir pabandzius ishgauti su ta fignia tokyyy arba bent jau kazkuo panasu garselyyy, tai zinai, gaunasi visiskas shnipshtas...
Karoce jei kam reikia 60' tu rokenrolinio ar "Bitlinio" garso, ura, jis tam patys nagai...beje jis axu...telnai tiktu Fender'iu garbintojams.....mol super duper axrenitelnas shvarus garsas butu...grabe ash ji maciau...

Sorry, only registered users may post in this forum.