midiaudio logo

Patarkit del bugnu

Dangerous (IP Logged)
October 11, 2005 08:00PM

Nu turiu ruska bugnu komplekta. Dabar galvoju pirkt normalesni. Ir kaina butu ape 1000 lt. Tai gal kas bande grot su tas Performance Percusion pp275 kur yra midiaudio. Gal galit pasakyt kaip skamba? Ar apsimoka juos pirkt? Ar bus didelis skirtumas tarp tu rusisku kur turiu? O gal kas nori savo koki komplekteli parduot? Mokesiu kaip minejau ape 1000 pinigu :)
Re: Patarkit del bugnu
karolis (IP Logged)
October 12, 2005 10:27AM

1. Gū - keiksmazodziai nera pageidaujami siame forume!
2. Peavey ir PP skiriasi tik kaina. Aisku ju kokybe, o ypac geleziu tikrai nekokia, bet uz ~1100Lt naujas bugnu komplektas su lekstememis, parodykit man pigiau.
3. 1000 Lt pridejes isigytum jau visai normalu komplektuka. Pvz. Pearl Target su stovais ir lekstemis 1999Lt. Tama swingstar ~1850Lt su stovais, bet be leksciu.
4. As irgi kartais pagroju bugnais:)



Karolis
Re: Patarkit del bugnu
jumbo (IP Logged)
October 12, 2005 12:02PM

Tu "kartais" pagroji bugnais:]
Re: Patarkit del bugnu
(IP Logged)
October 12, 2005 02:54PM

Karolis>> labai atsiprasau. Turbu nesusivaldziau berasydamas. Netycia.
Re: Patarkit del bugnu
pofkisk (IP Logged)
October 12, 2005 07:35PM

broliui nupirko tama swingstar bugnus. Iskart matosi kas per firma dare. Tik biski blogai kad leksciu atskirai nera- tik stovai. O vien ciarlio lekstes 200lt kainuoja. Gal kas turit parduot crash, ride ir stova raidui?
Re: Patarkit del bugnu
(IP Logged)
October 12, 2005 08:21PM

pofkisk>> Jei jau TAMA pirkot, tai gal ir lekstes normalias susimeskit. Keista kazkaip. Perka zmones bugnus ne PEAVEY ir kazkoki rusiska mesla kabint nori.Na, nebent pradziai. Tegu nusiperka, kol litu susitaupys, koki PALNET Z set'a leksciu uz 500, bet cia bus tik babkiu ismetimas. Na, bet grot juk reik, kol babkiu gausi.. O tavo minimas chetas uz 200 ir bus koks PAISTE 302 ar PALNET Z. Cia ne lekstes, o blieka. Kai grot pradejau, irgi tokias pirkau. O siaip, kainos pakankamai dideles. 200 lt dar nieko. Neblogas chetas (carlis) - 700, ride'as - dar mazdaug tiek, crash - irgi panasiai, na, gal 600 kokie. Priklauso nuo to, ka pirksi: serija, dydis.
Re: Patarkit del bugnu
jumbo (IP Logged)
October 12, 2005 08:30PM

mano bandos bugnininkas su zildjian XT ar kokiais ten titano serijos komplektu groja:] vp!*du kaip skamba:]
Re: Patarkit del bugnu
(IP Logged)
October 12, 2005 10:14PM

jumbo>> Tai jau turbut apie ZXT kalbi. Tokios ne aukso spalvos, o sidabrines? :) Siaip - nieko ispudingo. As, tiesa pasakius, tik crash'a esu ta bandes. Nors siaip gal ir nieko taupumo sumetimais. Kalbu apie tai, kad moksleiviai muzikantai ar studentai negali sau leist ten kazko tokio pirkt.
Re: Patarkit del bugnu
jumbo (IP Logged)
October 12, 2005 11:17PM

Taip ZXT, matai nelabai stipriai domiuosi drum equipmentu:) Nu mes biski ekstremalesne muzika grojam, tai sitos sodrios ir visa kita. Jo, jos bespalves. Greiciausiai ir nera dengtos tikru titanu. O siaip kitai muzikai nesvarbu ar popsas ar rokas tai man zildjian number 1. Visi modeliai, kiek esu girdejes gyvai skamba labai gerai. Neveltui daug pasaulio profu renkasi zildjian:)
Re: Patarkit del bugnu
Dangerous (IP Logged)
October 13, 2005 08:27PM

Tai visgi ar apsimoka nuo rusku pereit prie PP? Ar didelis bus skirtumas? As daugiau pinigu bugnam negaliu skirt, tai lieka du variantai arba rusiskiem pakeist plastikus ir bandyt is ju ten kazka isgaut arba pirkt PP...
Re: Patarkit del bugnu
pofkisk (IP Logged)
October 14, 2005 06:59PM

Gū Parašė:
-------------------------------------------------------
> jumbo>> Tai jau turbut apie ZXT kalbi.
> Tokios ne aukso spalvos, o sidabrines? Siaip -
> nieko ispudingo. As, tiesa pasakius, tik crash'a
> esu ta bandes. Nors siaip gal ir nieko taupumo
> sumetimais. Kalbu apie tai, kad moksleiviai
> muzikantai ar studentai negali sau leist ten kazko
> tokio pirkt.


ar ash sakiau kad noriu rusiskas lekstes kabint? Lekstes butumem jau seniai nusipirke naujas, bet pasake kad galima rast devetas, bet geresnes uz tokia pacia kaina kaip naujas pirkt. Kokiu firmu lekstes geriausios? Sebian i jas ieina?
Re: Patarkit del bugnu
(IP Logged)
October 15, 2005 11:48AM

pofkisk>> Naudotos.. Na, gali but, bet tik nepirkit LABAI naudotu, nes yra tokie dalykai kaip metalu "pavargimas" ir panasus dalykai. Geriausios lekstes yra tos, kurios nera pigiausios :) Kalbant konkreciai apie firmas, ta labai nuo seriju priklauso. Bet taip bendrai imant, tai man kazkaip SABIAN ir ZILDJIAN patinka. Bet kiekvienam savo. Pabaigai galiu pacituot vieno zmogaus gera minti - "nesame tokie turtingi, kad pirktumem pigius daiktus" ;)
Re: Patarkit del bugnu
pofkisk (IP Logged)
October 15, 2005 02:24PM

dar vienas dalykas. ne i tema, bet......

ar pastebejot, kad TAMA pleve apvertus gaunasi uzrasas AMAT+paveiksliukas panasus i raide "I". tai is kitos puses matosi urasas "AMATI" :DDDD
Re: Patarkit del bugnu
jumbo (IP Logged)
October 15, 2005 02:53PM

geras:]
Sorry, only registered users may post in this forum.