midiaudio logo

Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta

ModestasR (IP Logged)
December 05, 2005 06:36PM

Norėčiau nusipirkti klavišinį instrumentą namams, savo malonumui, tačiau apie tai nieko neišmanau. Groju gitara, gerai būtų, kad galima būtų kaip tai pritaikyti viską, kad įgročiau pradžioje klavišu, po to ant viršaus galėčiau klausydamas ir gitara groti.
Gerai gal būtų, kad galima būtų įdėti midiaudio failus ir instrumentas būtų su akomponimentu, bet vėlgi apie tai nenusimanau. Galbūt kai kurie instrumentai turi kažkokias galimybes, kad galėčiau lengviau ir pats muziką kurti ir ją prisiminti?
Gal galėtumėte rekomenduoti ko man reikia? (beje turiu vaikų tad jei būtų galimybė groti pagal šviesą klavišų tai būtų pliusas, bet gal tokias galimybes turi tik vaikiški instrumentai?)
Kaina būtų kokie 400 dolerių. galvočiau apie kažką tokio:

http://www.music123.com/Casio-WK3700-i244136.music

http://www.music123.com/Casio-WK3700-i244136.music

Kuris čia vertesnis iš jų?

Ar Midiaudio duotų kokią nuolaidą pastoviam klientui kalėdų proga ir ką galėtų pasiūlyti?:)

gitaristas2002@yahoo.co.uk
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
ModestasR (IP Logged)
December 05, 2005 06:41PM

Sorry antras variantas:
http://www.music123.com/Yamaha-DGX305-i127013.music
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
Siaip ciuvas (IP Logged)
December 05, 2005 08:23PM

jokiu sviecianciu klavisu vaikams nereikia. Imk Yamaha, nes Casio kazkaip neitin rimtus instrumentus daro...
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
ModestasR (IP Logged)
December 12, 2005 08:11PM

O tai kurį geriau rinktis iš dviejų Yamaha PSR K1 ar DGX 305?

Ir kodėl kažin šiame tinklapyje K1 kainuoja panašiai kaip DGX kai tuo tarpu kitur K1 ketvrtadaliu pigesnis?
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
arunelis44 (IP Logged)
December 12, 2005 10:05PM


Pirmo modelio nezinau, o su antruoju groju pats.I SM kortele gali prirasyti baisybini kieki midi gabalu, veliau juos transponuoti, keisti tempa, matyti natas ir t.t. Jei nori "ant virsaus uzgroti" gitara- pirk si modeli.Jei reiktu konsultacijos-parasyk.O manau pas Daliu nuolaida tikrai gausi!
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
Siaip ciuvas (IP Logged)
December 12, 2005 10:15PM

Turiu dukrai nupirkes K1. Šio aparato smagumas - XF formato karaokinių MIDI skaitymas, ir teksto rodymas ekrane. Dukrai labai tas patinka, kadangi ji pas mane dainuojanti.
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
stratlt (IP Logged)
December 12, 2005 10:57PM

Yamaha PSR K1 jau nebebus. Nustojo gaminti.

Robertas
Midiaudio
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
ModestasR (IP Logged)
December 13, 2005 12:23PM

Ačiū Robertai. Bandžiau teirauti kodėl pas oficialų Yamaha atstovą kainos praktiškai dvigubai didesnės nei kitose šalyse. Pvz. tą patį Yamaha PSR K1 vienur galima gauti už nepilnai 900 Lt, o Yamaha Lietuvos atstovų tinklapyje kaina beveik dvigubai didesnė virš 1700 Lt.
Suprantu taksai, vežimas, na bet dvigubai tai manau ne visai normalu. Laukiu ką jie pasakys.



Edited 1 time(s). Last edit at 12/13/2005 12:23PM by ModestasR.
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
Siaip ciuvas (IP Logged)
December 13, 2005 12:29PM

Gali nevargti, jie gan beviltiški :) Aš savo K1 iš USA gavau...
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
ModestasR (IP Logged)
December 13, 2005 01:17PM

Na taip, atsakymą jie parašė, kad pas juo nebrangu, nes įskaičiuoti mokesčiai. kai pirkdavausi instrumentus iš music123 tai atveždavo juos į namus ir jokių papildomų taksų mokėti nereikdavo.

Išeina, kad 900 Lt ir 1700 Lt nedaug skiriasi:)
Kita vertus man nesvarbu mokesčiai ar dar kažkas. ZTai ne mano, kaip vartotojo problema. Jau išeina taip, kad norint pirkti kokius 3 instrumentus verta pagalvoti apie pirkima JAV, po to atskrendi lektuvu pas giminaicius ir pasiimi. Kaina gautusi ta pati. Absurdas kazkoks. O noretusi palaikyti ir musu prekiautojus, ir galima moketi daugiau, na bet sutikit, kad skirtumai didoki.
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
Siaip ciuvas (IP Logged)
December 13, 2005 01:32PM

na, USA visada bus gerokai pigiau nei Europoje. Aš tai lietuviu kainas lyginu su vokiskom/angliskom, kad pamatyti kas realiai buozes ir subines, o kas rimtai dirba. Vat del to Tamstoje ir Muzikos Faktoriuj neesu nupirkes ne laido galo, o pas Roberta kartais is Vilniaus atvaziaves uzsuku kelis litus palikti. Iš principo, nors mediatorių kokį vieną kitą paimti :)
Pvz. http://www.musik-produktiv.de PSR-K1 kainuoja 1339 LT išverus iš eurų... Na gerai, pas juos PVM 2% mažesnis, bet už 30-50€ jie nesunkiai iki lietuvos siunčia, dar tiesa pervedimas tarptautinis kainuos 50 LT. Matomai todėl lietuvos muzikantai ir įprato nevaikščioti į parduotuves, o užsienyje visko ieškoti, nes jaustis buratinais nėra malonu, pinigai ant medžių neauga...
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
Cinto Ranto (IP Logged)
December 13, 2005 02:10PM

To siaip ciuvas-darai kalbos kulturos klaidu.matomai-nevartotina.is principo ir nereiketu sakyti.bendraties nereiktu vartoti(tam kad pamatytume,o ne tam kad pamatyti).gal ka uzknisa,bet nepakenks.
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
Suopis (IP Logged)
December 13, 2005 02:35PM

Cinto Ranto Parašė:
-------------------------------------------------------
> To siaip ciuvas-darai kalbos kulturos
> klaidu.matomai-nevartotina.is principo ir
> nereiketu sakyti.bendraties nereiktu vartoti(tam
> kad pamatytume,o ne tam kad pamatyti).gal ka
> uzknisa,bet nepakenks.

Turėtų būti (netaisau paukščiukų ir nosiniu: čia ne klaidos, bet skyryba - baisi):

Siaip ciuvui: darai kalbos kulturos klaidu. Matomai - nevartotina. Is principo irgi nereiketu sakyti. Bendraties nereiktu vartoti (tam, kad pamatytume, o ne tam, kad pamatyti). Gal ka uzknisa, bet nepakenks.

Pradžiai savo kieme apsišluok. Nieko asmeniško ;)
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
Siaip ciuvas (IP Logged)
December 13, 2005 02:56PM

net jeigu mano kalbos kultūra pakiltų į naują lygį, lietuvos kainos vis tiek nepasikeistų...
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
**Rimas G. (IP Logged)
December 13, 2005 04:26PM

Modestai R.,
Jeigu pažiūrėtumėte atidžiau į "pigiasias" kainas distributorių tinklapiuose, nesunkiai susivoktumėte, kad tai yra "nuoga" gamintojo kaina be PVM'ų, muitų ir kitokių komercinių pribambasų. Jei bandytumėte "įsidėti į krepšį" kaina iš kart apaugtų viasais PVM, muitų ir pristatymo mokesčiais. Iš esmės dažniausiai tai reiškia didmeninę kainą iš gamintojo sandėlio.

**Rimas G.
Re: Patarkite pasirinkti klavišini instrumenta
ModestasR (IP Logged)
December 13, 2005 06:21PM

To RimasG:

Manau esate neteisus. Esu pirkęs music123.com nuėmėją, keletą pedalu gitarai.
Kaina buvo lygiai tokia, kokia ir parašyta. Nei dolerio nedaugiau. Priedo - viskas buvo pristatyta tiesiai į namus (ne mano, bet tetos gyvenančios "už balos").
Gal Europoje kitaip, nežinau.
Sorry, only registered users may post in this forum.