midiaudio logo

Perku neveikianti fuza (pedaliuka)

Aurelijus (IP Logged)
January 16, 2006 04:09PM

Perku neveikianti fuza (pedaliuka) tokio tipo kaip BOSS DS1 ar panasu.

Mokesiu iki 20 LT, gali buti ir aptrintas (ta prasme dazai nusilupe ar panasiai)

Mob. Tel. +37068404663

p.s. gali buti ir veikiantis :)
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
jumbo (IP Logged)
January 16, 2006 04:52PM

tai ka jau dezhutes negali susirast ar susikonstruot?:]
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
Aurelijus (IP Logged)
January 16, 2006 04:55PM

Tai pas mane is nuo arbatos dezute nelabai tvirta (0.3 mm - plonas metalas) ir atrodo nepergraziausiai :)

Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
rauliss (IP Logged)
January 16, 2006 04:57PM

Ar sunku pasidaryti "piktą, aštrų" distortion'ą? :-)
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
jumbo (IP Logged)
January 16, 2006 05:03PM

ashtru tai nesunku - DOD 250. Ypac su single nuemejais ashtrumas jauciasi.
Bet siaip distortionai kiek maciau schemas tai, pvz digitech death metal yra labai sudetingas, ypac jo filtrai.
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
rauliss (IP Logged)
January 17, 2006 04:06PM

O koks distortion'as (aštrus, piktas ir pan.) labiausiai tinka prie Vintage VS-6, t.y. H/H ?
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
rauliss (IP Logged)
January 18, 2006 03:32PM

Jumbo, gal gali atsakyt? :-)
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
Aurelijus (IP Logged)
January 19, 2006 12:42PM

Distorshinas tinka betkoks svarbu, kad Hi-Gain butu ir aukstaomis iejimas, o tas tariamas "Piktumas" ir astrumas sureguliuojamas ekvalaizeriais...(uztektu ir 3 juostu)
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
rauliss (IP Logged)
January 19, 2006 03:11PM

Pagalvojau gal pirksiu. :-) Tai ką labiau apsimokėtų pirkti: ar ZOOM procą ar Death Metal Distortion? Man reikia gero distortion'o ir efektų. Bet jei zoom'e distortion'as lievas, tai pirkčiau tada Death Metal Distortion'ą. Atsakykit, prašau ;-)
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
Aurelijus (IP Logged)
January 20, 2006 06:29PM

As siulyciau pirkti ZOOM G2.1ut bus ir efektai kokybiski, labai geri parametrai, ir manyciau turetu buti geras distortionas (gali paklaustyti www.zoom.jp ira irasu)

pats turiu zoom 707 is pradziu buvau nepatenkintas, bet ten yra viena stebuklinga funkcija (Ap => Ln) kuria ijungus pagyveja efektai (distortionas ne "mastplasinis")

bet ZOOM G2.1ut bus zymiai geriau nes naujos kartos produktas, + dar per USB galesi irasineti i PC nereikes brangios profesionalios garso kortos ir t.t.

p.s. vienas mano draugas (doktorantas) neseniai pirko is MIDIAUDIO IBANEZA ir ZOOM 505 II tai ZOOMu labai patenkintas, sako skamba kaip GARY MOORAS :)

Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
vampyrasss (IP Logged)
January 25, 2006 10:39AM

To Aurelijus: Tai zmogau, kuriam bizni, kodel man grazios dezutes isejna is betko. :/ Kad ir plasmasines dezutes uz 9.90Lt rinkti FM imtuvui, tik y vidu ylanxtai 1mm skarda, kuri prisitvirtina pocais ir knopke. Dar prikaldavau knieziu, kad piktesnis atrodytu. Arba is aliumines dezutes uz 10Lt. Arba kad ir rasdavau garaze posukiu rele, krovimo rele maskvyciaus zigulio. Tik nupoliruot tekdavo aliuminy korpusa. O dabar is kazkokios sovietines graztu dezes Tube Distortion renku, jej susidomejai, aciusiu fotkiu, gal surasim kazka mielo Tamstaj...
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
rauliss (IP Logged)
January 25, 2006 03:32PM

Tai padarykit man piktą distortioną, sumokėsiu kiek prašysit :-DDD Bet , kad būtų kokybiškas ir žiaurus!!
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
Aurelijus (IP Logged)
January 25, 2006 05:37PM

Vampyrasss : noriu kad atrodytu kaip originalas, is aliuminio uz 10Lt ir pats esu pasidares, bet gali atsiusti foto ozzy@xxx.lt

rauliss:

Turiu kelis pasidares distortion galim susitikt paklausysi kaip skamba ir issirinksi koki noriu kad padaryciu, du is ju mano manymu "pikti" :)
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
Aurelijus (IP Logged)
January 25, 2006 05:39PM

O vampyrasss grazia dezute tau padarys! Va kur biznis! :)
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
Aurelijus (IP Logged)
January 25, 2006 05:42PM

Rauliss, O del kokybes nesijaudink, turiu aukstojo mokslo diploma ir patirti sitam reikalui...
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
rauliss (IP Logged)
January 26, 2006 03:19PM

Tai klausykit, duokit man e-mailus ir man mazdaug reiktu, kad butu panasus i Death Metal Distortion, bet kad gain'o reguliatorius butu. Nu tai ka galit pasiulyti? Ir kokia kaina butu?
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
Aurelijus (IP Logged)
January 29, 2006 05:15PM

Man atrodo tau butu pigiau gatava Behringer pedaliuka nusipirkti...:) pas mane toks kaip Digitech Death metal kainuotu 200Lt (nes daug darbo prie jo) o paprastesnis bet ne prastesnis 60-100LT
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
rauliss (IP Logged)
January 29, 2006 08:39PM

Tai esi padares koki irasa is savo turimais padarytais pedalais? Atsiusk, jei gali keliu rusiu, issirinkciau gal :-)
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
Liuuutas (IP Logged)
January 29, 2006 09:22PM

to Aurelijus:
pasitikrinkit privachias zhinutes...:)
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
Aurelijus (IP Logged)
January 30, 2006 02:03PM

Tai duok maila Rauliss
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
rauliss (IP Logged)
January 30, 2006 02:26PM

decru3l@yahoo.com
Prašome siųsti, ką turite :-DD
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
Aurelijus (IP Logged)
January 30, 2006 04:12PM

issiunciau ka turejau
Re: Perku neveikianti fuza (pedaliuka)
rauliss (IP Logged)
January 31, 2006 12:52PM

Nu ir kiek kainuoja tie distortionai? Ar čia vienas tas pedalas? Gal turi nuotraukų kokia jų išvaizda? :-)
Sorry, only registered users may post in this forum.