midiaudio logo

Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?

zsla (IP Logged)
January 19, 2006 03:29PM

Noreciau nupirkti sustain pedaliuka Yamaha'i DX 21. Gal kas turi? Pasiulykit... nebrangiai:)
Re: Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?
arunelis44 (IP Logged)
January 19, 2006 09:12PM

Tai kam toli ieskoti?Pats pirkau pas Daliu Midiaudio.Nauja,Yamahos ir kaip uz dyka!!!
Re: Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?
zsla (IP Logged)
January 20, 2006 09:39AM

arunelis44 Parašė:
-------------------------------------------------------
> Tai kam toli ieskoti?Pats pirkau pas Daliu
> Midiaudio.Nauja,Yamahos ir kaip uz dyka!!!
Kiek kainavo??


Re: Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?
zsla (IP Logged)
January 20, 2006 09:48AM

Nezinau,kaip nupirkti pas p.Daliu kokia nors preke...Parasykit kas nors...apart pedaliuko "sustain" dar reiketu dviaukscio stovo klavisams.Kiek tai kainuotu???
Aciu.
Re: Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?
inferno (IP Logged)
January 20, 2006 11:09AM

aruneli8 44 ar tavo kolegai patiko tas casio kur pas mane pirko ?? :) jokiu zhiniu kolkas negirdzhiu :) butu idomu
Re: Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?
zsla (IP Logged)
January 21, 2006 06:15PM

Jau nusipirkau.Aciu uz parodyta demesi.
Re: Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?
arunelis44 (IP Logged)
January 21, 2006 11:07PM

Inferno! Matai du mano kolegos pirko Casio,tai nezinau apie kuri kalbi,taciau abu patenkinti nors dar iki gero grojimo abiems labai toli.Pats zinai-naujas instrumentas,mygtuku galybe,daug kas naujo ir pan.Nors as maigau Yamaha,taciau WK modeliai man "prie dusios".Aisku,kada nors pameginsiu jais pagrot.Nors daug sio saito nariu yra pries tokius instrumentus(su akompanimento funkcija),taciau as i Eurovizija nesiverziu ir nesu dziazo muzikantas(ta prasme rimtas grojikas),Vienok natas pazistu!! Gal gali padet padaryt vaikisku dainu minusus? Idejos ir natos bei harmonija yra.
Re: Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?
inferno (IP Logged)
January 22, 2006 08:29AM

aruneli mano kolega tuo uzhsiima uzh atitinkama mokesti :) bandysiu shnektelt jei labai neuzhsiemes tai turetu pasirashyti :) o tau skubiai reikia ???
Re: Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?
inferno (IP Logged)
January 22, 2006 08:30AM

aruneli ash kaziuka savo pardaviau berods juozui toks viduutinio amzhiaus vyras tamsaus gymio :)
Re: Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?
arunelis44 (IP Logged)
January 22, 2006 03:52PM

Sveikas! As taip ir pagalvojau, kad Tu is Vilniaus.Jo Juozas pirko ir ryt zadejo atitempt i mokykla.Zinai,kai toks saltis bus mazai mokiniu ir turesim laiko pagroti.Del dainu fonogramu man neskuba, tiesiog norejau rimtai jas sutvarkyti kad galeciau paleisti kokiam koncerteli per rimtus aparatus.Mano pacio ir technines ir protines galimybes-ribotos.
Re: Gal kas parduoda "sustain" pedaliuka klavisui?
inferno (IP Logged)
January 22, 2006 04:41PM

aruneli na mano technines galimybes tokiems vaiku gabaliukams tai netgi perdideles tai zhodzhiiu kai tik ka zhinosiu duosiu zhinia i foruma:)
Sorry, only registered users may post in this forum.