midiaudio logo

Garso apraturos taisymas

Cinto Ranto (IP Logged)
January 21, 2006 03:20PM

Remontuoju mikrofonus ir kita.Mano tel.+37068778554.Galit rasyt i pastas fazanas@delfi.lt
Re: Garso apraturos taisymas
(IP Logged)
January 22, 2006 03:20PM

Mano sintika gal galetum pazet? Ten reikia, mano galva, maitinimo lizda sutvarkyt. Vilniuj?
Re: Garso apraturos taisymas
(IP Logged)
January 22, 2006 03:22PM

P.S. Toks gariunskas slamstas, bet noriu pradzioj vietoj midi klavos naudot.
Re: Garso apraturos taisymas
inferno (IP Logged)
January 22, 2006 04:44PM

cinto ranto o stiprintuvuose rauki ka nors ?? ir koks tas tavo taisymas ?? na dangti atsidaryt ir pats moku ir pazhiurejes galva pakinkuot :) tema tokia turiu stiprintuva odisej rusishkas visai grazhiai groja tik labai nedaug garso laiko vis dingsta garsas kai jo supratimu perkrova gaunasi :)o ta perkrova neturetu buti nes visishkai negarsiai palyginuus uzhleidzhiu :) ir mano supratimu jei jau jam per sunku virshkint tai lempute peregruz turetu uzhsidegti o ji neuzhsidega :)
Re: Garso apraturos taisymas
inferno (IP Logged)
January 22, 2006 04:44PM

cinto ranto o stiprintuvuose rauki ka nors ?? ir koks tas tavo taisymas ?? na dangti atsidaryt ir pats moku ir pazhiurejes galva pakinkuot :) tema tokia turiu stiprintuva odisej rusishkas visai grazhiai groja tik labai nedaug garso laiko vis dingsta garsas kai jo supratimu perkrova gaunasi :)o ta perkrova neturetu buti nes visishkai negarsiai palyginuus uzhleidzhiu :) ir mano supratimu jei jau jam per sunku virshkint tai lempute peregruz turetu uzhsidegti o ji neuzhsidega :)
Re: Garso apraturos taisymas
Cinto Ranto (IP Logged)
January 22, 2006 07:54PM

Taip Vilniuje.galiu paziuret tiek sintika,tiek stipriaka.
Re: Garso apraturos taisymas
inferno (IP Logged)
January 22, 2006 08:30PM

cinto na kai shalchiai baigsis nes dabar tai nesamone kazhkokia rytais su virve laukiu pakeleivingu mashinu :D o kazhkokia garantija duodi kad aparatas neprades dar blogiau dirbti po remonto negu priesh ??:D
Re: Garso apraturos taisymas
Dr.CooliZ (IP Logged)
January 22, 2006 10:28PM

inferno, varzos atitinka? atprasme koloneliu varza ne mazesne nei stiprintuvas nori?
Re: Garso apraturos taisymas
velnietis (IP Logged)
January 22, 2006 11:27PM

o kas jei mazesne butu? pas mane koloneliu zemo 6om, auksto4 om, ostipreko 8, tai gali sudegt gal?tikiuosi ne stiprekas
Re: Garso apraturos taisymas
ura (IP Logged)
January 23, 2006 12:11AM

negalima(nepatartina) junk mazesne varza, o kuo didesne tuo silpniau gros viskas.. IMO
Re: Garso apraturos taisymas
Dr.CooliZ (IP Logged)
January 23, 2006 09:14AM

nu kuo mazesne varza tuo didesne galia siaip (mano bendraishprusem ziniom).
velnieti, jo, poprasciai, nu nevisi stipriakai labai reaguoja i tai, bet gali ir sureaguot;) bet infernui apsauga sudirbinet del to tikrai gali.. (aisku gali ir del ko kito)
Re: Garso apraturos taisymas
Cinto Ranto (IP Logged)
January 23, 2006 11:00AM

nezinau kaip jus,bet ash turiu stipra 8 omu ir jungiu kolonke 4 omu,nieko ten baisaus,groja garsiau nei s-90.Bet kaista greiciau.
Re: Garso apraturos taisymas
Cinto Ranto (IP Logged)
January 23, 2006 11:01AM

inferno:reikia paziuret kaip tavo tas stipras.blogiau tikrai nebus.
Re: Garso apraturos taisymas
inferno (IP Logged)
January 23, 2006 12:29PM

nu odisej stipriakas ir elektronika 35 koloneles nu tokio dydzhio kaip s 90 :) ka ash zhinau kiek ten tu omu :D cinto o kiek uzh pazhiurejima lupsi ??:d
Re: Garso apraturos taisymas
Cinto Ranto (IP Logged)
January 23, 2006 01:48PM

inferno dar man reik stipriako markes.ir ar turi schema?
Re: Garso apraturos taisymas
Aurelijus (IP Logged)
January 23, 2006 03:33PM

inferno: tavo stiprintuvo taisymas kainuos daugiau negu vertas tas stiprintuvas... ir kokybe jo negeriausia :)

mano draugas pries metus toki uz 20Lt (o gal uz 15Lt) paeme - tos pacios bedos tyliai groja o jeigu daugiau inputo paduodi - iskart iskraipymai nepakenciami, tai naudojom vietoj fuzo :)



Re: Garso apraturos taisymas
Cinto Ranto (IP Logged)
January 31, 2006 07:56PM

Atnaujinu,galit kreiptis.Kas pas ka neveikia?
Sorry, only registered users may post in this forum.