midiaudio logo

noriu padainuoti.

Irena (IP Logged)
March 07, 2004 05:37PM

sveiki,esu dainuojantis zmogus.megstu Evanescence muzika,mano balsas panasus i Amy Lee.esu baigus muzikos mokykla.groju pianinu ir smuiku.beje,puikiai jauciuosi scenoje.moku sokti pilvo soki(tikra).kasnors norit gal suburt kokia grupe.esu is silutes,bet galima bandyt ir klaipedoj.laukiu ats.mano e-mail:LOVE666@one.lt
Re: noriu padainuoti.
Sieloj_Sviesu (IP Logged)
March 08, 2004 11:46AM

Mano manymu, skelbimas labai jau panasus i pigu parsidavinejima. Tu cia save siulai? :-O
Pats kvailiausias budas yra skelbtis, kad taptum izymi! siaubas. klaiku.:-(


Ir dar taip suprantu dainuotum TIK tokia muzika kaip Evanescence, tai butum tikra Amy Lee kopija ane?
Prastai pasirinkai..man is tiesu net slykstu pasidare. fu:-O :-(
Re: noriu padainuoti.
Siknoj Tamsu (IP Logged)
March 08, 2004 01:34PM

Pazoras taip kalbet
Re: noriu padainuoti.
PX_NX (IP Logged)
March 08, 2004 02:39PM

Tu isviso Sieloj sviesu,mastai ka kalbi?juk cia dainuoti nori o ne save pardavineja xxx tu !:-(
Ne tawo xxxx reikalas ka nori ka ne,ir nx cia tau slykstu?
:-( :-O
Nelysk,kur nereikia!
Re: noriu padainuoti.
Dalius (IP Logged)
March 08, 2004 03:12PM

To: PX_NX (www.siltec.lt) - įspėjimas už nederamus žodžius. Negi taip sunku viešoje vietoje elgtis kultūringai?:-(



Dalius
Re: noriu padainuoti.
irena (IP Logged)
March 08, 2004 06:21PM

as visai nenoriu buti izimi ir tuo labiau panasi i Amy Lee:-/...man patinka jos stiliaus dainos,patinka ir ji pati,bet jos kopija as nezadu buti.noriu tik dainuoti arba groti-mano gyvenimas turi buti susijes su muzika,nes kitaip man bus neidomu gyvent.o tau "sieloj sviesu" sulyciau labiau stebeti zmones ir vertinti aplinka atsargiau,kitakart gali labai nukentet taip pasakes.gi negrazu taip sneket apie kitus,o tuo labiau apie nepazistamus zmones.sekmes tau ateity...:-)
Re: noriu padainuoti.
March 09, 2004 06:03PM

Tariu kuo dideliausius sveikinimo ir padekos zodzius

MR. DALIUI (tvarka bus)

PX_NX irgi, bet keiktis nereiktu

Irutei, kad nesileidzia stumdoma


:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
noriu padainuoti
Irena (IP Logged)
March 15, 2004 10:47AM

:-D aciu,egi... dabar i emaila niekaip neieinu.vistiek greitai atrasysiu.B-] iki;-)
Re: noriu padainuoti.
Irena (IP Logged)
March 15, 2004 10:48AM

aciu egi...:-D dabar i emaila neieinu.vistiek greit atrasysiuB-] iki;-)
Re: noriu padainuoti.
Irena (IP Logged)
March 15, 2004 10:52AM

:-D kodel man viskas dvejinasi?:-P ypac siandien :-O
Re: noriu padainuoti.
norinti shokti (IP Logged)
March 30, 2004 09:41PM

labai noriu eiti sokti ...labai labai...noriu lankyti shokius kazka panasaus i modern... nu mazdaug kaip britney spears klipe jinai shoka...vat... gal kas zhinot kur tokie shokiai yra klaipedoje?parashykit ka labai reikia...:-|
Re: labai noriu sokti
norinti shokti (IP Logged)
March 30, 2004 09:47PM

blemba pirma syki ne ten parashiau...tai vat noriu kad man kas nors parashytu kur klaipedoj yra modern sokiai....kad kazkas panashau butu kaip britney spears klipose.....kazkas panashaus...vat parashykit kas nors labai labai reikia...:-|
Re: noriu padainuoti.
norinti shokti (IP Logged)
March 30, 2004 09:49PM

ir vel ne ten...:-(
Re: noriu padainuoti.
leele... (IP Logged)
April 09, 2004 05:07PM

...ir vel dainuoju...bet nepakanka tik namie..jau manau kainyman atsibodo...noriu,kad kazkas daugiau isgirstu..
bet visteim noram nelempta issipildyti...
Sorry, only registered users may post in this forum.