midiaudio logo

bass lessons

batman (IP Logged)
October 21, 2004 03:12PM

gal zinote kur, kas kaune galetu pamokiti groti bass gitara? kur isigiti video ar "popierines" medziagos savarankiskam mokymuisi???
Re: bass lessons
Kristoferis (IP Logged)
October 21, 2004 04:52PM

Mano kaimynas moko grot bosu - pabandyk jam paskambint. +37060429142. Jo vardas Linas.
Re: bass lessons
Zygas (IP Logged)
October 21, 2004 04:56PM

Paimk, parsisiusk tabus ir tobulek... Tikies, kad mokytojas padarys stebukla... Ce tas pac, kaip ir matieka sulej: imi uzdavinius ir sprendi, nesimokysi- niex nepades...
Re: bass lessons
awrymas (IP Logged)
October 21, 2004 10:08PM

Gali ir auksinis mokytojas but, bet jei pats nedirbsi, nieks tavo ranku neprivers grot. Zinoma, su moktojo ar seip zmogaus, valdancio instrumenta, pagalba ismoksi greiciau nei savarankiskai, bet svarbiausia darbas..
Re: bass lessons
batman (IP Logged)
October 22, 2004 02:29PM

dekui Kristoferi;-)
na matai kad kai uzdavinius sprendi neblogai yra pasikonsultuoti ir su ismananciu daugiau, kas labai pagreitina darba...
tai as jau kazkiek grojas esu bet patobuleti noriu, o kad dirbti reik tai puikiai zinau...
Re: bass lessons
music_man (IP Logged)
October 22, 2004 02:48PM

Galiu parduoti knyga "Masters of bass guitar". Daugiau negu 200 rifu is zymiausiu bosistu(Stingas,Marcus Miller,Stuart Hamm,Pino Paladino...) kurybos. Yra CD su igrotais rifais ir pavyzdziais.
Re: bass lessons
**Rimas G. (IP Logged)
October 22, 2004 11:42PM

Matot, žmonės, yra dar tokia grojimo instrumentu technologija. Kaip ten ta rankelė, kaip ten tie piršteliai ir dar daug dalykų, kuriuos popieriuje sunku aprašyti. Labai dažnai fantazija atsimuša į labai paprastą "kaip?" Be gyvo profio patarimo, o tiksliau - grojimo analizės ir esminių trūkumų fiksavimo, o jau tik po to patarimų, kaip tai taisyti, pačiam "iš savęs" empyriškai, kad ir koks talentingas bebūtum, nelabai kas teišeis. Na, pasitaiko vienam iš 1000, tačiau mūsų daug. Ir visiems groti reikia. Tai jau geriau susirasti mokytoją. Geriausia ne tą, kurį visi siūlo, o kurį pats sąmoningai išsirinkai. Kai pajusi, kad tas jau su ančiukais kalba, ieškok kito. Bet pats.



**Rimas G.
Sorry, only registered users may post in this forum.