midiaudio logo

Robertai patark...

why me? (IP Logged)
February 21, 2005 10:12PM

Turiu tokia problema. Nusipirkau kuba neseniai ir negaliu volume uzsukt daugiau nei 4 nes pradeda cypt ziauriai :( Va tox pas mane kubas:
http://www.laney.co.uk/html/products/hardcore/hcm65r.htm
Kokia galetu but iseitis is tokios situacijos? Ar galetu cia but kaltas laidas gitaros ar nuemejai ar pats kubas? Ar cia taip ir turi but? O jei pasikeisciau naujus padoresnius nuemejus tai man padetu?
O ar noise gate pedalas gerai veikia tokiais atvejais? Jei taip tai kur ji butu galima nusipirkt?
Ir dar vienas klausimas. Ar padetu man tox dalykas daugiau garso isgaut:
http://www.laney.co.uk/html/products/concept/ct15.htm
Jom kazkokio papildomo stipriako nereikia?
Ant kubo yra external loudspeaker socket ir galima prijunkt koloneles su varza min 8ohm. Bet kai ikisu ten kistuka tai pats kubas neveikia bet veikia tik tos isorines koloneles. Ar galima butu padaryt kad ir kubas veiktu ir tos koloneles?
Beje kuo skiriasi monitoriai nuo koloneliu? Gal man labiau apsimoka monitoriu pirkt?
Re: Robertai patark...
Dr.CooliZ (IP Logged)
February 21, 2005 10:55PM

manau tame kube yra tik mono stiprintuvas, todel kai pajungi ta papildoma kolonele jis atjungia kubo garsekalbi.. manau kubo stiprintuvas pritaikytas tai 8ohm apkrovai,.. pajungus du 8ohm garsiakalbiu lygiagreciai apkrova stiprintuvui gautusi 4ohm, ir tai gali but pavojinga stiprintuvui..
Re: Robertai patark...
zygas (IP Logged)
February 22, 2005 02:18PM

Ta prasme kai lenkiesi prie kubo garsint nebutina su savim nestis ir gitara... Supranti, gitaros signala paima kubas, ir skleidzia garsa, tas garsas dar labiau yvirpina stygas (arba nuemejus, jei pakankamai lievi), dar stipresnis signalas patenka y kuba ir taip ratu, ratu, kol galiausiai uzsicypia, kiek tik leidzia aparaturos galia... Stenkis issaugot pagarbu actuma tarp gitaros ir kubo... O vat tokio kubo, kaip sitas namie grot uztenka laisvai... Jei per daug sunkiai nepjausit- is bedos uztex ir repeticijom su bugnais... O vat pvz jei nori koncertuot kur, prie kubo stato mikrafa ir tik tada per mixery (suvede vokalo mikrafa, mikrafus prie kubu ir prie bugnu) viska paduoda per konc. koloneles y prieky... Va... Na, cia tik mano nuomone, gal kiti mano kitaip... Gal KAZKAS patars pirkt lempiny LANEY head'a su kolonele, bet as daryciau taip, kaip parasiau...
Re: Robertai patark...
why me? (IP Logged)
February 22, 2005 02:28PM

O dabar ar apsimoka man pirkt kitus nuemejus gitarai? Tarkim kad ir EMG81. Girdejau su jais groja daug zymiu grupiu. Ar visgi neturint normalios aparaturos neapsimoka pinigu metyt tokiems dalykams?
Dekui uz atsakymus :) Laukiu dar patarimu.
Re: Robertai patark...
Zygas (IP Logged)
February 22, 2005 09:30PM

Taip ir neparasei, kokia gitar pas Tamstyte?
Re: Robertai patark...
why me? (IP Logged)
February 22, 2005 09:44PM

Va toke gitara mana:
http://www.netzmarkt.de/thomann/thoiw2_artikel-167489.html
Re: Robertai patark...
mantux-m (IP Logged)
February 22, 2005 10:51PM

Aš grojau Laney HCM65R. Tai kaltos kubo charakteristikos, jeigu atsuki gain iki 9,5-10 jis fonuosis, kad ir stygas laikysi. Nesuk gain iki galo, turėtų viskas OK būti. Ir nestovėk prie pat :).

Mantas
Re: Robertai patark...
why me? (IP Logged)
February 23, 2005 09:04AM

Tai as naudoju pedala Digitech death metal. Tai ten gain'as nesireguliuoja :(
Re: Robertai patark...
Dr.CooliZ (IP Logged)
February 23, 2005 09:27AM

nu tai ant kubo reguliuojasi
Re: Robertai patark...
jumbas (IP Logged)
February 23, 2005 10:39AM

kaip tai gain'as nesireguliuoja pas pedala? taip nebuna:) Gal tu nesupratai apie ka kalba:) Dr.Cooliz: jei i clean kanala pasijunges pedala tai jokio gaino nepareguliuosi ant kubo
Re: Robertai patark...
why me? (IP Logged)
February 23, 2005 01:19PM

Nu ant Digitecho death metal tai gainas nesireguliuoja :/
Aprasymuose raso: "Death Metal pedal, the gain is turned up to “eleven” and the knob is ripped off!"
Nu bet cia neesme...
Geriau patarkit kaip isgaut galingesni garsa be noise'o :)
Gal reiktu pakelt labiau stygas? As tai labai zemai nuleides nes man taip grot patogeu :) O kox turetu but stygu aukstis?
Beto dar kart paklausiu: Ar apsimoka pirkt EMG81 nuemejus i tokia gitara turint tokia aparatura? Ar gereu kuba galingesni nusipirkt pradzei?
Re: Robertai patark...
stratlt (IP Logged)
February 23, 2005 01:33PM

EMG81 KAZKADA grojo daug izhymiu grupiu. Ash tos klaidos nedaryciau. Stiprus signalas, bet nebus gero akustinio garso, nes bus kraipytas. Del to EMG tampa nepopuliarus vakaruose. Tiksliau seniai nepopuliarus... Kaip kam ko reikia.
Beja, kita savaite tu ibanez'u turesime:)

Robertas
Sorry, only registered users may post in this forum.