midiaudio logo

Padekit apsispresti Gitarine technika

Megejaz (IP Logged)
April 05, 2005 06:05PM

Sveiki,

kaip manote koks variantas yra geresnis: ar lempinis kubas combo Pvz.(Marschal - AVT100) ar geriau koks G-Force ar Marshall JMP-1 + lemp. stipras ir kolonke.
Kokie esminiai skirtumai. As galvoju, kad atskiras rinkinukas yra tikrai geresnis, bet kaip visada noriu isgirsti profesionalu nuomone ir patarimus...

P.S dekoju visiems kurie apsviete gitaru srityje. Nusipirkau Ibanez Jem-7-VwH ir ne trupucio nesigailiu. Gal sis mano sprendimas kiek kvailokas nes rinkausi tarp Ibanez Jem ir Fender. Bet kaskaip isvaizda nuleme mano apsisprendima...
Re: Padekit apsispresti Gitarine technika
Kandizijauskis (IP Logged)
April 05, 2005 08:38PM

geresnį variantą teks pačiam išsirinkt savom ausim beklausant :)) išbandyk viską jei jau yra tokia galimybė, nu ir apsispręsi. g-force yra efektų procesorius, kaip preampas jis labai ribotas, kaip sakant iš bėdos galima panaudot, bet ne kaip pilnavertį pakaitalą. Nebent tas "ar" yra "ir" :))

šiaip, jei jau gali skirti pinigų, tai pasaulyje ne vien Marshall egzistuoja :)

Pvz. jei man tektų rinktis, aš rinkčiaus taip mesa/boogie triaxis + mesa/boogie 20:20 powerampas + g-force + 2x12" kabinetas su celestionais vintage 30...
Arba jei ne rack'as, tai patogesnis variantas esant dažnesniems grojimams sdu grupe būtų koks nors m/b rectifier ar mark combo irgi 2x12" + tas pats g-force.

Sorry, only registered users may post in this forum.