midiaudio logo

floyd rose tremolo sistema

_-ElGuiT-_ (IP Logged)
April 20, 2005 03:22PM


kas ta floyd rose tremolo sistema? ir dar maciau vintage gitara uz 850lt dizainas "Metalistams" kajp minejau su sita sistema...Ka manot apie sita gitara? pirkt ar nepirkt?ieskot kitos? Nors man visai patiko:) rejkalauju patarimu :)
Re: floyd rose tremolo sistema
valdas.. (IP Logged)
April 20, 2005 06:18PM

Man atrodo, kad vien tremolo sistema (su kuria pilnai naudodis galima ) panasiai kainuoja.
Re: floyd rose tremolo sistema
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 20, 2005 07:54PM

gitara kaip gitara. O Floyd Rose ten bus ne originalas, daznai kinieciu gamybos jie buna klebantys, pasiziurek pirkdamas. Siaip man jis priimtinas, nes is tremolu pripazistu tik double locking (kai stygos priverziamos ir nut'e), priesingu atveju po pirmo tymptelejimo issiderina viskas velniop...
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 20, 2005 09:37PM

Floyd Rose - tai gitaristas ir inzinierius, kartu su biciuliu Eddie Van Halen sugalvojes tremolo sistema(tilteli, bridge). Floyd Rose tiltelis labai jautrus, juo galima ishgauti ivairius triukus, kuriuos su paprasta tremolo nelabai isheina arba sunkiau. Van Halen, S.Vai, J. Satriani be jo neapseina...Floyd Rose tiltelis su mikro paderinimu, taigi grifo pradzioje stygos priverzhiamos(uzhrakinamos) ir suktuku nereikia judinti - smulkus paderinimas daromas jau minetais mini suktukais ant tiltelio. dar viena ypatybe - daugelyje Floyd Rose tilteliu stygos dedasi be galu, t.y. reikia galiukus nukirpti arba pirkti specialias stygas be galu(pas mus retenybe). Shiaip ar taip roko muzikoje shis tiltelis privalumas, tik su juo reikia ishmokti dirbti...

Robertas
Midiaudio
Re: floyd rose tremolo sistema
Cerberis666 (IP Logged)
April 21, 2005 09:46AM

Gerai, cia rase, kad kitaiskas floyd rose kleba, o tai pataisomas dalykas(ta prasme, kad reikia suvarzyti ir tiek) ar tai tiesiog blogai pagamintos kazkokios detales, ar isvis buna ir taip ir taip?
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 21, 2005 11:39AM

Broko pasitaiko ir rimtoje mechanikoje. Skirtumas - metalo kokybe. Pigesnis metalas - greiciau susidevi.
Beja, turime Floyd Rose tilteliu atskirai - OEM'iniai, skirtos gitaru gamintojams. be dezhuciu. 200Lt.
Butu su dezhutem - kaina butu dviguba...Made in Korea. Visai neblogos, kas nori pasikeisti sudeveta...

Robertas
Midiaudio
Re: floyd rose tremolo sistema
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 21, 2005 12:38PM

didelis BET - Floyd Rose naujokams yra visiškai nenaudingas, netgi sakyčiau žalingas. Jo naudojimas tampa suprantamu maždaug tuo pačiu metu kai pradedi mintinai atsiminti natas viso grifo ribose :)
Re: floyd rose tremolo sistema
jumbas (IP Logged)
April 21, 2005 01:12PM

nors mano samick-YR660 modelio floydrose yra under license ir ir minkshtoko metalo, bet jau 4 metus gan neblogai viskas. BET ... tik po to kai originalius varzhtus ish shudmetalio meciau velniop kai vienas buvo taip nuluzhes kuris prispaudzia stygos gala atramoj kad varzto sriegis pasiliko sriegio ertmej. Ir susidejau atskirai pirktus varzhtus visai kazhkam kitam skirtus bet beveik identiskus is kieto juodo metalo:). Siaip as isivaizduoju kad manishkis floydrose is "balto" metalo. Bet kaip sakiau, intensyviai ji naudoju jau virsh 3 metu ir puikiai vaikshto. Tai turbut dar reiktu pridurt kad biskuti ir nuo sheimininko ranku priklauso daikto bukle:)
Re: floyd rose tremolo sistema
jumbas (IP Logged)
April 21, 2005 01:15PM

ps. viskas devisi :)
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 21, 2005 01:35PM

> didelis BET - Floyd Rose naujokams yra visiškai
> nenaudingas, netgi sakyčiau žalingas. Jo
> naudojimas tampa suprantamu maždaug tuo pačiu metu
> kai pradedi mintinai atsiminti natas viso grifo
> ribose

Parodyk man ta gitarista net su visais juodais muzikiniais ishsilavinimais
kuris atsimena mintinai natas viso grifo ribose:))) Buvo vienas klasikinis gitaristas kai priesh koki 13 metu dar mokiausi Gruodzio konservatorijoje,
bande isiminti - ishvezhe i nervu skyriu...Atgal mokytis negryzho..
Neimanoma - kalba gali buti tik apie pojuti, pasamone ir ishdirbta intuicija..
Pirma instrumenta su Floyd Rose isigijau 1989 metais, Yamaha RGX-211M...Kosminiai
pinigai tais laikais, vienas pirmu su Floyd Kaune..O rimciau grojes gitara buvau keleta metu(neskaitant smuiko nuo vaikystes, bet cia ne prie ko, tik legviau gitara mokytis gal buvo).. Nemanau kad jis man pakenke, tas Floyd Rose...Esme kol su juo nemoki normaliai dirbti, tai naudok su saiku, kiek moki, skoningai. Tada kaip tik viskas ok muzikiniu pozhiuriu.

Robertas
Midiaudio


Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 21, 2005 01:43PM


> klebantys, pasiziurek pirkdamas. Siaip man jis
> priimtinas, nes is tremolu pripazistu tik double
> locking (kai stygos priverziamos ir nut'e),
> priesingu atveju po pirmo tymptelejimo issiderina
> viskas velniop...

Reik moketi timptelti, pas Fender, net squier viskas ok, tik reikia moketi timptelti ir prizhiureti, zhinoti ivairias paprastu tremolo vartojimo "paslaptis"....Kokios stygos labiausia tinka, kaip ja suderinti, kaip sutepti...Ir t.t.Nors man Floyd Rose irgi patinka, bet pas maneFender stratas...
Jei rimtai grociau, ne tik savo malonumui, tai isigyciau su Floyd Rose kazhka

Robertas
Midiaudio


Re: floyd rose tremolo sistema
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 21, 2005 06:22PM

Robertai,

vat pas Fenderi kaip sykis su tremolo viskas ok, as apie kitus sneku... O del tu natu mokejimo as ir sakau - kelis metus gerai pagroti su fiksuotu bridžu, kad iš viso mokėti groti, tada ir spresti reikia tau to Floydo ar ne. Nes dabar vaikai perka gitaras su floydu tik del to kad pas visus ju dievus tokie stovi, o po to nezino kaip su juo elgtis, tai ir tampo kaip katina uz kiausiniu, ir dziaugiasi kazkokia pimpiena kuri is to gaunasi :) Ir dar delna laiko ant bridzo, negalvodami kad nuo to 1/4 halftono issiderina... O pradziai fiksuotas bridzas geriau nes ismoksti bendinti su kaire ranka, supranti garso isgavimo technika, tada ir su tremolo gali protingai elgtis o ne "pyyyyyyyuuuuuuuuuooooooost" žemyn iki kriaunų ir atgal su pilnu pampersu laimes :)

ps. tik nesakyk kad natos fa ant viso grifo nemastes neparodysi :)
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 21, 2005 07:35PM

Kurioje vietoje fa:))) Ju ten daug:) Na, parodysiu...Bet ne visas ish karto...
Va Tu si bemol parodyk ish karto...Arba Do diez...Ju irgi daug....:)
Ash ishkart visu neparodysiu...Na, po 5 sekundziu parodysiu, bet ne ish kart ir ne visas:))Nes to net nereikia niekam:)
O del pampersu laimes:))) tai to irgi reikia:) Tai po keliu metu pridarius klaidu ir pavaiksciojus aplinkui supranti ka reikejo daryti ir ka darai blogai...
O jei viska darysi vien teisingai ir liksi toks sausas, kad paciam bus neidomu...
Dabar kai jau daug metu groju tik sau ir tik per shventes, o 7 metus namie gitaros neturejau(kazhkaip netycia dabar 2 turiu) - man tikrai aishku ka dariau ne taip. Ir beja, isheina tas kas nesigaudavo, o kas puikiai sekesi - neishgroju:))

Robertas
Re: floyd rose tremolo sistema
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 21, 2005 09:13PM

progresas virsta agresu? :)

vat tame ir esme kad bet kokia nata kai jau gali kad ir po 5 sekundziu surasti ant bet kurios stygos, tada gali ir Floyd Rose'a pradeti naudoti :) Zodziu tau jau galima :) :) :)
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 21, 2005 09:34PM

Galima, bet jau nereikia:)))) Nors...jei sveikata leis nusipirksiu ir Floyda...
Re: floyd rose tremolo sistema
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 21, 2005 10:13PM

nafiga tas FRose'as? Man tai labiausiai Tune-o-matic bridžas veža :)
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 21, 2005 10:27PM

O man nepatinka Tune-o-matic... Pvz, man zhiauriai patinka Gibson LP, bet labai nepatogus grifas ir toks pats Tune-o-matic, bet manau priprasciau...Tik kad jau nereikia:))))Nors jei kas padovanotu - nesupykciau....
Re: floyd rose tremolo sistema
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 22, 2005 06:26AM

oi blin, nebiesink, as lydausi nuo LP... Dabar naudoju pigia jo kopija ir taupau babkes Les Paului...
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 22, 2005 01:27PM

Pritariu, garsas super...Bet va grifas...
Re: floyd rose tremolo sistema
Siaip ciuvas (IP Logged)
April 22, 2005 06:34PM

pofigu tas grifas, kiek bandziau groti, baldielinau. Kazkaip net nejauciau kad jis toks :)
Re: floyd rose tremolo sistema
CiuvakaS (IP Logged)
April 22, 2005 08:02PM


Sendien nusipirkau gan nebloga gitara. vintage vwr1000bpq ka apie ja manote? Tai mano pirmoji elektrine gitara. Anksciau grojau su klasikine.Buvau savamoxlis :) Siemet baigiu muzikos mokykla.Groju smuiku . Jis jau man nervus baigia isgrezt. Ka ptartumet? ait mokintis su gitara i muzikos mokykla? Dar mest pinigus ant klasikines ar toliau grot per guitar pro 4 programa ir boot savamoxlis? Neapsisprendziu!
Re: floyd rose tremolo sistema
jumbas (IP Logged)
April 22, 2005 11:38PM

siaip nepatarciau priiminet nuosprendzius padarytus kitu patareju:) Bet ash tavo vietoj zinok mokinciausi prie kompo, namie ir t.t. Man toks vaizdas kad tau muzikos mokykla ivarys agresija ir neapykanta gitarai taip kaip ivare smuikas:) Nu aisku gyncytis galima. Bet ash irgi savamokslis apie trylika metu ir net nezadu sustot mokintis, o tai smagu kai nieks nespaudzia is nugaros ir kadanori tada sau soliakus virini 300 bps/ 16inem ar akordus per 7 ladus imineji:]
Re: floyd rose tremolo sistema
CiuvakaS (IP Logged)
April 23, 2005 12:38AM

Tai kajp supratau NEBLOGAI groji :) as siajp su klasikine gryba pjoviau apie 2 metus bet pramokau tiek kad dabar su elektrine nera problemu mokintis. Nu tai ziuresiu kajp dar nuspresiu bet yra beda tame kad muzikos mokykloj mokytojai su ta klasiine neiloninem stygom mokina visokiu tupi zvirblis kamine ir t.t. :) nera tixlo tokias dainas mokintis. aciu uz patarima :)
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 23, 2005 02:47PM


> klasiine neiloninem stygom mokina visokiu tupi
> zvirblis kamine ir t.t. nera tixlo tokias dainas
> mokintis.

Net tokios daineles turi tiksla...


Re: floyd rose tremolo sistema
mt-2 (IP Logged)
April 24, 2005 07:02PM

Robertai,
Kaip suprantu jūs(Midiaudio)prekiaujate Jakcson gitaromis.Kokia tavo nuomonė apie šias gitaras?:)
Re: floyd rose tremolo sistema
CiuvakaS (IP Logged)
April 24, 2005 08:41PM


klasiine neiloninem stygom mokina visokiu tupi
> zvirblis kamine ir t.t. nera tixlo tokias dainas
> mokintis.

Net tokios daineles turi tiksla...

Tixlas vyt zvirblius is kaminio ?:) nu aisq mokintis nuo pat pradziu , lavint ranka ir t.t. galbut.. :)



Re: floyd rose tremolo sistema
jumbas (IP Logged)
April 24, 2005 08:51PM

rekomenduociau klasikine gitara neisivaizduoti kaip instrumenta rytu europiecio rankose skambancia malka. Nukeliaukim i ispanija ir kita lotynu amerika. Galu gale skandinavijos klasikiniai gitaristai.
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 24, 2005 10:43PM

mt-2 Parašė:
-------------------------------------------------------
> Robertai,
> Kaip suprantu jūs(Midiaudio)prekiaujate Jakcson
> gitaromis.Kokia tavo nuomonė apie šias gitaras?

Jackson firma jau legenda. Yra visokiu gitaru. Dabar jackson firma priklauso Fender kompanijai. Pigiausia su Floyd Rose tremolo - Jackson JS30, kaina 1129Lt.
Turime.

Robertas
Midiaudio






Edited 1 time(s). Last edit at 04/24/2005 11:15PM by stratlt.
Re: floyd rose tremolo sistema
DrCues (IP Logged)
April 24, 2005 11:24PM

Robertai,
minejai jog turejai Yamaha RGX-211M. Mano kolega pries penketa metu is pirmu ranku isigyjo Yamaha RGX-220.Seimininkas sake,jog tais metais kai pirko, instrumentas kainavo tiek kiek naujas ziguliukas.Kokia butu sios gitartos kaina dabar?
Re: floyd rose tremolo sistema
mt-2 (IP Logged)
April 24, 2005 11:57PM

"Jackson firma jau legenda. Yra visokiu gitaru. Dabar jackson firma priklauso Fender kompanijai. Pigiausia su Floyd Rose tremolo - Jackson JS30, kaina 1129Lt.
Turime."

Ką daugiau galėtum pasakyti apie šį modelį?Ar vertas jis dėmesio?Kaip skamba,kur pagaminta ir kaip Floyd Rose'as veikia(laiko derėjimą ir t.t.)?


Sorry, only registered users may post in this forum.