midiaudio logo
Re: floyd rose tremolo sistema
mt-2 (IP Logged)
April 28, 2005 10:45PM

Albertai,
Kaip suprantu tas kompresorius - tai efektas(kaip fuzas ir t.t)pedalo pavidalu...?Ar ne?
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 29, 2005 02:39AM

Albertas Parašė:
-------------------------------------------------------
> Robertai, kokia realia tu seymour'u varza? ir ar
> imanoma paprastai juos ideti i Les Paul tipo
> gitara (na zinai mano ta DeArmond'a su klasikine
> lespoline schema)
Tai ka turime dabar(komplektas ish 2 nuemeju) tai jis butent siulomas Les Paul'ams. Varzhos netsimenu, namie sedziu savaite, sergu vel, gal shestadieni busiu darbe. Modeliu nepamenu:(( Su Giedrium irgi gali pakalbeti jei kas.
Del switch'u - nesusiduriau...paprastai buna tokiu dalykeliu, bet lietuvoje nemaciau. Kiti, net ir vakaruose pjausto deka, deda keleta mazhiuku perjungeju...

Robertas
Midiaudio

Re: floyd rose tremolo sistema
Albertas (IP Logged)
April 29, 2005 09:03AM

mt-2
Taip kompresorius - tai pedaliukas (procesoriuje tai gali buti elementariausiai potenciometras). Efektas? Na gal ir galima tai pavadinti efektu. Shiap jis tiesiog pakoreguoja signala, o kiti efektai kraipo signala.
Robertai, saugok sveikata :(
Sveik!;)
Re: floyd rose tremolo sistema
mt-2 (IP Logged)
April 29, 2005 01:35PM

Galima sistema turbūt tokia:Gitara-kubas-kompresorius(pedaliukas)-fuzas(pedaliukas)?

Ką tas kompresorius duoda(apart "sproginėjimų")?Su juo geriau/galingiau skamba distortion?
Re: floyd rose tremolo sistema
Kandizijauskis (IP Logged)
April 29, 2005 02:21PM

:) nu nafik tau tas kompresorius? :)) skamba žodis gražiai ar kokio bieso.. grot išmok ir nereiks jokiais kompresoriais slėpti savo kliurkų.
Re: floyd rose tremolo sistema
mt-2 (IP Logged)
April 29, 2005 02:29PM

Neusiramink žmogau!:)Aš domiuosi paprasčiausiai!:)O ką tai reiškia:"kompresoriais slėpti savo kliurkų"?
Re: floyd rose tremolo sistema
Kandizijauskis (IP Logged)
April 29, 2005 04:18PM

:) aš ramus. labai ramus :) nes ką tik vos neįliuobė kokis tai balbiesas su savo jetta man į šoną :)

nu kompresorius suvienodina garsumus, grubiai sakant.. paslepia išaunančias natas :) pvz. nemoki dar normaliai išgaut garsą gitara, vienos natos garsiau, kitos tyliau, toks nepastovumas, tai va kompresosius sulygina :) sukompresuoja, apkarpo. Šiaip, teko susidurt su boso kompresoriais, tai grynai pradedantiesiems, nedrąsiai grojantiems šiek tiek ateina į pagelbą :) bet, manyčiau, kad reikia iš pat pradžių mokytis grot taip, kad nereiktų kažkokais techniniais priedais taisyt klaidų. Neištaisysi :) pats nenaudoju kompresoriaus ir net nežadu jo pirkt :) yra įdomesnių ir naudingesnių efektų.
tsakant, mano du centai :)
Re: floyd rose tremolo sistema
mt-2 (IP Logged)
April 29, 2005 11:31PM

"reikia iš pat pradžių mokytis grot taip, kad nereiktų kažkokais techniniais priedais taisyt klaidų."
Va čia pritariu!:)Rimta šneka!:)
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
April 29, 2005 11:55PM

kompresorius - ne klaidu taisymui:)) Kompresorius yra kompresorius:) o jUs cia limituojate kazhka be reikalo:))

Robertas
Re: floyd rose tremolo sistema
Eduardas (IP Logged)
May 02, 2005 05:37PM

Weeehh... Krc kas nezino tai kompresorius yra toks preampas, kuris sulygina garsa, uzgauni styga garsiau - skamba tame paciame lygyje kaip ir vos uzgauta styga, jis yra ir stipriakas ir limiteris tuo paciu... Jis ir distortiona padaro lygu ir grazu, nebuna issisokimu, bet tuo paciu nelieka ir dinamikos... tai vat... ir jokiu klaidu jis netaiso :D
Re: floyd rose tremolo sistema
Rimas (IP Logged)
May 04, 2005 12:26PM

eikia nepamirsti dar vieno gan sakyciau svarbaus dalyko. Na taip, tarkime as nemoku naudotis Floyd Rouzu. Tačiau matydamas savo mylimą gitarą stovinčią kampe aš ją imu į rankas kaskart kai ateinu į kambarį. Ir kažkiek pagroju. Savo malonumui. Kai turėjau gitarą be Floido jos taip dažnai neimdavau. Tuo noriu pasakyti, kad be visa ko labai svarbu ir tai, kad gitara tau patiktų ir norėtum ją imti į rankas. Tada groti malonumas. Profesionalams gal kitaip yra, kurie iš to pragyvena, bet mėgėjams svarbus pats malonumas ir procesas.
Floidas nuostabiai laiko derėjimą manau tai svarbu pradedantiesiems.

Na, o norėčiau paklausti ar reikalinga žinoti kokioje vietoje yra la ar fa nata jei groji tik iš klausos, o ne iš natų ir grodamas nežinai, kokią natą groji? Ir ar reikalinga mokytis groti iš natų? Ir ar reikalinga žinoti išgirdus natą kokia ji yra (ar do ar si?) (atsiprašau jei klausimas atrodys keistas ir naivus).
Re: floyd rose tremolo sistema
Kandizijauskis (IP Logged)
May 04, 2005 02:45PM

o groji ką? ne muziką, susidedančią iš natų? Ar, tsakant, Dieve atleisk jam, jis nežino ką daro? :)
ar ir vairuodamas automobilį dedi skersą ant KET? ar norėdamas sudaugyt 5 kart 9 stveries kalkuliatoriaus? :)
Jau dėl savo paties savišvietos bei muzikinio išprusimo ir profanavimo prevencijai derėtų bent jau minimaliai pakrimst muzikinės teorijos. NIekas nuo to dar nenumirė. Svarbiau ne tai, ar žinosi mintinai kur kokia nata yra, kokiam lade :) aš tau galėčiau dabar pat išvardint jas visas ir kur jos yra, ne tiek daug jų iš tiesų. Daug svarbiau yra žinoti, kas kur kaip yra ir ką iš to galima gauti :)
puiku, jei ideali klausa ir esi naujasis Paganinis, Mocartas, Bach'as... bet kad didžioji dauguma yra tiesiog pilkos pelės, turinčios išsrėbti didelį puodą košės, kol kažką doro sukurpia... :) aš ir prie tokių.
Re: floyd rose tremolo sistema
mt-2 (IP Logged)
May 04, 2005 03:27PM

Rimai,
O kokia pas tave gitara?Koks modelis?Jei nepaslaptis,aišku,šiaip klausiu - ydomu:)
Kaip suprantu tu gitaristas-mėgėjas(kaip ir aš)tad ar labai ir kaip vartoji Floyd Rose'a?Ar jis naudingas ir reikalingas?
Re: floyd rose tremolo sistema
Dellamorte (IP Logged)
May 07, 2005 12:27AM

3 metus grojau su Floyd Rose. Užsiknisau ir pardaviau. Turiu Ibanezą su fixed-bridge ir džiaugiuos;) Kaip ir nepasigendu aš to tremolo visai. Ir derėjimą laiko normaliai ir persiderint stygas į kitą tonaciją galiu nebijodamas, kad "tiltas pasistos ar nusileis".
Čia grynai nuo grojimo technikos priklauso ar reikalingas tas floydas ar ne. Tenka dažnai pastebėt mūsų gitaristus, kurie groja su floydais, bet per koncertus net rankenėlės nevargina užsisukt, nes nenaudoja;) Klausimas - tai kam vargt su tuo įnoringu žvėrimi?
Re: floyd rose tremolo sistema
High Voltage (IP Logged)
May 07, 2005 12:30PM

Norejau paklaust del sawo gitaros.Turiu ibanez su floyd rose. Neseniai pasikeiciau stygas bet niekaip negaliu susiderint gitaros ir nusireguliuot tiltelio.Cia gal taip ir turi boot bet suderinu wisas stygas ir kol prieinu iki sestos tai pirma jau nedera.Galiausiai apsukes toki derinimo rata kokia 7 kartus suderinu gitara bet tada tiltelis jau buna per daug pakiles.Suprantu kad stygos ji kelia bet niekaip negaliu pasidaryti patogiai.Gal kas gali patart???
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
May 07, 2005 12:55PM

Dignoze - buvo nuimtos visos stygos ish karto. Negalima taip daryti.
Nuimi viena styga, uzhdedi kita, mazhdaug suderini...
Nuimi antra styga, uzhdedi kita, mazhdaug suderini...

Ir tt...

Ieshkok suprantancio zhmogaus ar meistro kad suvestu i reikiama padeti...

Robertas
Re: floyd rose tremolo sistema
jumbas (IP Logged)
May 07, 2005 09:44PM

o mano manymu per mazai spyruokliu floydrose, arba jos atsiplaidavusios. O dar itarimas kad bandei tiksliai suderint suktukais? Suderink apytiksliai ir uzhrakink stygas ant 0 lado. Tada daryk mikro paderinima ant bridzho:) Manau sugebesi, sekmes
Re: floyd rose tremolo sistema
High Voltage (IP Logged)
May 07, 2005 11:07PM

Aciu uz patarimus. Jau wiska isbandiziau bet dar truputeli reiks pasedet.Gitarai tai tikrai nemanau kad kas blogo nes nusipirkes tai dziaugiausi tik matyt dar patirties truksta. Taciau ar taip turi but kad verziant stygas kitos atsipalaiduoja nes kyla tiltelis?
Re: floyd rose tremolo sistema
jumbas (IP Logged)
May 08, 2005 12:51AM

taip, del to ir yra. Stygos rauna taip stipriai kad spyruokles bridzo neislaiko horizontalioj padety.
Re: floyd rose tremolo sistema
Dainiuzs (IP Logged)
May 09, 2005 05:16PM

Ka daryt??? Mano gitara sy floyd rose. Ja paderinu kadien po truputi taciau po mazdaug sawaites bridge'as labai sukyla ir stygos buna labai aukstai.Patarkit ka man daryt kad taip nebutu ar kaip greitai susitwarkyt i normalu auksti (paciam).
Aciu
Re: floyd rose tremolo sistema
jumbas (IP Logged)
May 09, 2005 05:44PM

o kokia gitara? Gali but kelios priezastys, silpnai "uzrakintos" stygos, del to jas suktukai tempia is paskos tempdos bridza. Galbut problema spyruoklese arba ju tvirtinime. Jei negroji Steve Vai ar Satriani o tik kartais nulenki rankele tai siulyciau pasidaryt toki dalyka. Atsisuki spyruokliu dangteli ir istatai ramsti ishpjauta ish storos faneros i ta vieta kur turetu visas bridzas atsiremti i gitaros medi jei spyruokles butu labai stipriai itemptos. (NESUMAISYK apie kuria vieta kalbu) Tada ta atramele laikytu bridza horizontaliai, o spyruokles tuo ruozhtu galima shiektiek priverzht stipriau prie gitaros. Bridzas vaikscios tik i viena puse ir galvos neskaudes kad tokie dalykai kaip anksciau desis. Bet geriau susiderint viska nuo A iki Z ir paieksot siaip problemos, nes ir brangus floydrosai nesuderinti taip gali daryt.
Re: floyd rose tremolo sistema
Dainiuzs (IP Logged)
May 09, 2005 09:29PM

Gitara tai Ibanez RG 1570cb. Dabar stygos tai iswis neuzrakintos nes niekaip nesugebu padoriai susitwarkyt (jeigu mes uzrakinima laikome tuo paciu dalyku, kur jos warzhtais uzspaudziamos ties nut'u. O as tai kiek zhinau tai negalima werzhti suktukais stygu kai jos "uzrakintos". (bet cia pirma mano el gitara tai nepykit niekas del durnu klausimu, tiesiog noriu wiska issiaiskint ir susitwarkyt). Taip pat girdejau kad gitara su floydu taip ir reikia derinti ratais kaip cia kazkas rashe, kol pagaliau susiderina. Bet cia ir yra mano beda kad susiderinus stygos ir bridges pakyla. Pats nelabai noreciau neiko daryti gitarai. O gal spyruokles bridge'o labiau pawerzht ir tiek. (bandziau bet gal mazhai)
Dar karta sorry uz toki neismanyma :)
Re: floyd rose tremolo sistema
jumbas (IP Logged)
May 09, 2005 09:40PM

niekas negime mokedamas:)
Stygas uzhrakinti yra privaloma jei nori kad neishsiderintu bridzhas ir kiekviena styga vel sau kol visas suderinsi. Nu o suktuku judint kol uzhrakintos stygos savaime aisku negalima - nutrauksi stygas. Man buvo toks atvejis kai mano brolis (jis gyvenime priesh 15 metu tik rusishka elektrine turejo) pasieme mano samicka su floydrose underlicense ir galvojo kad suderins styga suktuko pagalba:] truko 6 styga labai graziai.
Re: floyd rose tremolo sistema
Dainiuzs (IP Logged)
May 10, 2005 02:26PM

Tai kiek supratau reikia norima styga atwerzhti kol suderinsi paskui wel uzhwerzht? As tiesiog galwojau pirma normaliai suderinsiu o paskui wisus uzhsuksiu. (tipo be tu varzhtuku kaip akustine) :)
O jumbas ar gale tu priwerzhi kada nors spyruokles? Ir gal ka girdejes apie mano gitara (blogo, gero). Cia siaip del idomumo, nes dar turiu tik apie 2 men ir siaip nzn kas ten garai o kas ne?
Re: floyd rose tremolo sistema
Kaspiniuotis aurimas (IP Logged)
May 11, 2005 01:35PM

Gali buti, kad spyruokles isleide kvapa. Sako apie metus tik laiko, jei megsti tremolo naudot, o paskiau derink nederines.O gal ju per mazai.Priklausomai nuo stygu storio, nuo 2 iki visu 5 aina uzsidet.
Re: floyd rose tremolo sistema
Dr.CooliZ (IP Logged)
May 11, 2005 02:30PM

to Dainiuzs: o tai gitaroms su floydais ne ant pacio tilto stygos derinasi?"
Re: floyd rose tremolo sistema
Dainiuzs (IP Logged)
May 11, 2005 04:39PM

Pas mane yra trys spyruokles ir nemanau kad jau butu speje "isleist kvapa" nes gitara dar nesenai pirkta :)
To Dr.CooliZ: Nu siaip tai ten derinasi bet ten yra mikro paderinimas o kai jau normaliai issiderina tai nieko su tais nepadarysi.
Re: floyd rose tremolo sistema
Dr.CooliZ (IP Logged)
May 11, 2005 06:44PM

aishku:) nesu turejes gitaros su floydu:)
Re: floyd rose tremolo sistema
jumbas (IP Logged)
May 11, 2005 07:52PM

baikit, per toki laika nera ka galvot apie ishsikvepima:) nezinau ar ir po 10 metu labai stipriai pasikeistu. del tavo ibanezo tai manau viskas okey:) siaip as esu ibanez, esp, kai kuriu washburn megejas:) zodziu megstu su floydrose bendraut. pats turiu samick YR660. zinai kas pas mane blogai, is minkshtoko metalo visas hardwaras tai speju dar keli metai intensyvaus grojimo ir galutinai susidrozhtu nes smaukydavau (iki kol mano "kolekcijoj" atsirado trecia gitara) i visas puses nezmoniskai. Dabar net savos gamybos 0 lado uzhrakinima ish kieto metalo pats pasidariau, nuo originalo kopijos. Nusipirkau SG ir vis uzhsimirshes ranka siekdavau tremolo:))))) bet man kartais norisi ir su "limuzinu" pravaziuot ir su formule pralekt:D
Re: floyd rose tremolo sistema
stratlt (IP Logged)
May 11, 2005 08:19PM

For Jumbas:

0 lado uzhraktu turim atskirai, jei reikia:)

Robertas
Midiaudio
Sorry, only registered users may post in this forum.