midiaudio logo

del kubo konstravimo.

CiuvakaS (IP Logged)
May 02, 2005 09:20PM


Gavau normalu stipriaka...Manau butu geriau susikonstruot kuba negu pirkt brangiau...Kolonele nusipirkciau kad ir rusiska 150W rejk manau fuzo del efektu...Ka patartumet kaip panaudot ta stipriaka konstruojant kuba? patarkit as sioje srityje ZALIAS!
Re: del kubo konstravimo.
Destroy (IP Logged)
May 02, 2005 10:18PM

koki stiprintuva turi?
Re: del kubo konstravimo.
CiuvakaS (IP Logged)
May 02, 2005 10:28PM


Siajp turiu 2 stipriakus....tika tewas parveze vienas pioner kitas dar pagedes...nevejkia...siajp atrodo gana gerai...man svarbu kaip konstruot...
Re: del kubo konstravimo.
jumbas (IP Logged)
May 02, 2005 10:36PM

gitara neskambes kaip gitara (jei tau tai rupi) per mashininius/buitinius/koncertinius stiprintuvus. Na nebent pre-ampa pajungsi priesh tai gitarini. Nors ir tai:)
Re: del kubo konstravimo.
Destroy (IP Logged)
May 02, 2005 11:10PM

jo,as irgi esu isbandes ir is tiesu reik tam skirto stipro,o kas del preampo tai vietoj jo galima ir fuzza naudot,kai per buitinius jungi tai garsas gaunasi siek tiek i zemus patrauktas,tai on clean dar visai nieko skamba,bet jei pafuzuoji tai nekas
Re: del kubo konstravimo.
CiuvakaS (IP Logged)
May 03, 2005 03:29PM


Kiek kajnuotu fuzzas ? bet as noriu kajp nors ta panaudot stipriaka...kiek gitarinis stipriakas kajnuoja? fuzzas kiek? kolonkes taj devetas pirxiu iki 100 watu. rejkia daugiau patarimu tada bus kasnors man aisq
Re: del kubo konstravimo.
Destroy (IP Logged)
May 03, 2005 07:05PM

na as turiu pasidares kolonke gitarai si vienu garsiakalbiu,specealiai jungt savo gitarai. o kokia tu muzika groji?
Re: del kubo konstravimo.
CiuvakaS (IP Logged)
May 03, 2005 09:48PM


Rock..hard rock, nu galima sakyt metallica, iron maiden, nirvana, ir tokiu grupiu daug,...ka patartumet kajp konstruot?
Re: del kubo konstravimo.
Destroy (IP Logged)
May 03, 2005 09:50PM

o kokios galios reik? tu namuose groji? ar koncertams?
Re: del kubo konstravimo.
Eduardas (IP Logged)
May 03, 2005 11:11PM

kodle jus sakot kad per buitinius gitara neskamba? as turiu blokini stiprintuva sena Sony Ta-AX35 stereo, ir skamba puikiai (bet as pries jungdamas i ji dar gitara jungiu i savo proca stereo Korg ax100g)...
Re: del kubo konstravimo.
jumbas (IP Logged)
May 03, 2005 11:15PM

procesorius turi amplifier simulation. Eduardai, pasiimk pvz DOD arba BOSS analogini pedala ir pasijunk i buitini stiprintuva kad ir geriausia. Ir paskui ta pati padaryk su kokiu Laney ar Marshall kubu, kad ir toj pacioj kainos kategorijoj. Nors aisku ne visiem duota dievo dovana jaust skirtuma:)
Re: del kubo konstravimo.
CiuvakaS (IP Logged)
May 05, 2005 04:53PM

Ziurekit sendien nupirkau 2 as 90w koloneles...pajungiau prie stipriako...Manau tik fuza beliko nupirkt ar dar ko trux? ka siulot?
Re: del kubo konstravimo.
CiuvakaS (IP Logged)
May 05, 2005 05:13PM


Ej kiek mazdaug fuzas? vienas man siule is siauliu savo gamybos 40-50 litu .pigiai bet sako kad neblogas...visgi savo gamybos...
Re: del kubo konstravimo.
CiuvakaS (IP Logged)
May 05, 2005 05:34PM


Ir dar del to pacio...Tarkim pasijungiu fuza.Prie kur rejkx jungt nes prie stipriako ir to kur cd dedu centro iejimai tik phones yra...Man rejk kad grociau ir tiesiogiai garsas aitu per koloneles...Kai fuza pasijunxiu galima bus taip grot ar konors rejk? cia kaskaip man keistai...:(
Re: del kubo konstravimo.
Dr.CooliZ (IP Logged)
May 05, 2005 05:48PM

to CiuvakaS: ash irgi manau ish to pacio zmogaus fuzza gawau;) nu dzherzhgia;)
Re: del kubo konstravimo.
CiuvakaS (IP Logged)
May 05, 2005 05:53PM


Kaip tiesiogiai suprast dzerzgia? del fuzo ar del stipriako kad ne gitarinis? ten rase kad jis is siauliu tame beda kad as is kauno... kaip manai kaip man viska konstruot? kaip del to garso tiesioginio? tiesiogiai eis grot per kolonkes kaip per kuba?
Re: del kubo konstravimo.
Dr.CooliZ (IP Logged)
May 05, 2005 09:31PM

dzherzhgia tai: fuzzuoja, nu zodziu weikia:)
Re: del kubo konstravimo.
zygas (IP Logged)
May 10, 2005 02:36PM

Em, zuiki, kada pirkai, tai buvo bisky kitox, beja, Tavo nuemejais dziaugias dabar vienas bicas, pardaviau su visa gitara.... :) Jo, samadielkinis lix samadielkiniu, bet vis geriau, nei nieko...
Re: del kubo konstravimo.
Dr.CooliZ (IP Logged)
May 10, 2005 10:57PM

aha, pas mane tas senesnis;) gal update'a duosi susiinstuliuot?;) malonu kad bent kasnors jai dziaugias:)
Sorry, only registered users may post in this forum.