midiaudio logo

Jo, as irgi kuba is stipriako noriu pasdaryt

Kaspiniuotis aurimas (IP Logged)
May 05, 2005 11:13AM

Tur as stipreka "vef 101". labai geras 2*10w. Bet jeigu pasjungiu gitara, tai kriokia su belenkokiais iskraipimais. Yra cia keturi iejimai: a) Pjezogalvutei, tipo seno tipo patefonui 470 kiloomu ant 200-250 milivoltu; b) magnetinei galvutei, tipo naujam patefonui 47 kiloomai ant 3-5 milivoltu; c)tiuneriui 47 kiloomai ant 20-25 milivoltu; d)magnetofonui 47 kiloomai ant 200-250 milivoltu.
Ka cia ikisus tarp gitaros ir sito stipriako, kad garsas normalus butu?
Jeigu ant gitaros prisuku garsa, nu kokius 25% palieku, tai garsas normalus pasidaro, tik, kad baisiai tyliai.
Re: Jo, as irgi kuba is stipriako noriu pasdaryt
Kandizijauskis (IP Logged)
May 05, 2005 12:00PM

ką įkišus tarp gitaros ir stipriako? :) priduot visus butelius nuo alaus ir nusipirkt daiktą, skirtą gitaros garso formavimui bei stiprinimui. Na jei pritruks, tai parduot visą chlamą :)
je
pfft (IP Logged)
May 05, 2005 07:15PM

karta su grupioku galvojom toki juoka, is VEF radijos pasidaryti "kuba" ir gatvej groti.

Demesys garantuotas, gal ir centu imestu kepuren :D
Re: Jo, as irgi kuba is stipriako noriu pasdaryt
Eimiss (IP Logged)
May 05, 2005 09:15PM

O gal geriau ish gramofono kuba pasidaryt? To senobinio, sukamo. Tada va demesys garantuotas
Re: Jo, as irgi kuba is stipriako noriu pasdaryt
mantux (IP Logged)
May 05, 2005 09:22PM

Ponas kaspiniuoti, mesk ta savo VEF nafik ir negasdink žmonių ir pačio savęs su tokia technika ir garsu. Va parduodu aš kūbą Laney HCM10 - 140Lt. Visų pirma, tai gitarinis daiktas, antra, apgros tavo VEF per visus galus ir trečia, kaina juk laabai maža.

Gamintojo saitas:
http://www.laney.co.uk/html/products/hardcore/hcm10.htm

Skambesys:
http://www.freewebs.com/mntz/project_1.mp3
http://www.freewebs.com/mntz/KH_-_Fade_to_Black.mp3

mantas_s[eta]walla.com
Re: Jo, as irgi kuba is stipriako noriu pasdaryt
Destroy (IP Logged)
May 05, 2005 09:45PM

dar vienas daikciukas yra-senos lempines radijos,as nebandziau ,bet skambesi galima idomu ishgaut,ir ju speakeriu diapazonas yra kaip tik gitaroms.
Re: Jo, as irgi kuba is stipriako noriu pasdaryt
zz (IP Logged)
May 06, 2005 12:55AM

pamenu man tevukas pasakojo kaip is vinies gamnidavo elektromagnetus gitarai, gruzdavo i VEF'a. a tiesa dar sugebedavo draiva susilituot tai vefas plyshdavo, bet uztat jau buvo arciau bitlu ar hendrikso...
Re: Jo, as irgi kuba is stipriako noriu pasdaryt
inferno (IP Logged)
May 08, 2005 06:02PM

ne nu durnesnes temos neesu girdejes ir dar diskutuojat:)))))) gal zhinot kaip ish lygintuvo pasidaryt televizoriu ar dvd grotuva????
Re: Jo, as irgi kuba is stipriako noriu pasdaryt
plaukas pyragely (IP Logged)
May 10, 2005 07:41PM

na kaikas sugeba su televizorium susiderinti gitara, tai kodel gi ne....


;)
Re: Jo, as irgi kuba is stipriako noriu pasdaryt
Edga (IP Logged)
May 10, 2005 08:26PM

Aš tai girdėjau istoriją, kad kažkos bičas sukandęs dantimis laiko lėktuvą, o tas pajudėt iš vietos negali :)
Čia man bendradarbis toks pasakojo (klyčka- Stulpas)
:))))))))))))))
Sorry, only registered users may post in this forum.