midiaudio logo

JS serijos Ibanez'ai

Edga (IP Logged)
May 10, 2005 05:40PM

Čia geras dalykas ar čia tiek, kad Joe Satriani :) ?
Re: JS serijos Ibanez'ai
stratlt (IP Logged)
May 10, 2005 06:07PM

Neblogas. Esame pardave ir JS100, ir JS1000.

Robertas
Midiaudio
Re: JS serijos Ibanez'ai
Edga (IP Logged)
May 10, 2005 06:53PM

Gal galite išsamiau? ;)
Re: JS serijos Ibanez'ai
fiddler (IP Logged)
May 10, 2005 07:17PM

Turiu js100. Bet manau fender stratocaster (made in usa) skamba geriau. Fender stratocaster irgi turiu:). Js100 grifas man yra patogesnis. Bet fender vistiek geriau skamba:). Del js1000 negaliu komentuoti, nes neturiu:)
Re: JS serijos Ibanez'ai
Xenon (IP Logged)
May 10, 2005 08:12PM

Kiek tau Js100 kainavo? Gal parduodi ?
Re: JS serijos Ibanez'ai
Edga (IP Logged)
May 10, 2005 08:22PM

:)
Re: JS serijos Ibanez'ai
nu jo (IP Logged)
May 11, 2005 01:04AM

Zinot bajeri, kad "bavarija" turi JS1000 ir dar su ja ant scenos lipa? SUSIPARINAU!!! Tas ju ala "gitaristas" net mediatorium naudotis nemoka...
Re: JS serijos Ibanez'ai
fiddler (IP Logged)
May 11, 2005 08:54AM

2Xenon
Kazkada kainavo 850usd. Gal ir parduociau, bet siap tai as is Vilniaus.

2nu jo
Nu Mark'as Knopfler'is, pvz, irgi daznokai be mediatoriaus groja, su mediatorium as jo ir nemaciau, mediatorius ne rodiklis.
Re: JS serijos Ibanez'ai
Kandizijauskis (IP Logged)
May 11, 2005 09:00AM

nu jo :) palyginai Mark Knopfler su bavarija... :))) kur vienam iš jų "himnų" skamba šlykštus "tipo gitaros" solo...

o šiaip ką, parduotum tiek konpaktų, turėtum tiek koncertų, ir tu galėtum nusipirkt kad ir tris JS modelius. Koks skirtumas :) tipo tu labiau vertesnis turėt JS negu bavarija? :)))))
Re: JS serijos Ibanez'ai
fiddler (IP Logged)
May 11, 2005 01:48PM

Nu jai bavaru bahurelis turi js1000 tai reikia dziaugtis, reiskia zino kas yra joe satriani, gal ir pats prades kurti "teisnga" muzika:) O po kurio laiko parduos gitarke i "teisingas" rankas, gal but tam paciam 'nu jo':)
O ar ten ne js2000? Nes spalva tai tokia champaign.
Re: JS serijos Ibanez'ai
stratlt (IP Logged)
May 11, 2005 01:57PM

Bavarai turi Ibanez JS2000 CG EL, pirko pas mus.

Robertas
Midiaudio
Re: JS serijos Ibanez'ai
Dr.CooliZ (IP Logged)
May 11, 2005 02:27PM

kokia garbe:D:D
Re: JS serijos Ibanez'ai
stratlt (IP Logged)
May 11, 2005 02:56PM

davai xebryte tarpusavyje savo muzikinius skonius ishsiaishkinkite:))))
mushkites gyvai, o ne virtualiai:))

Robertas
Midiaudio
Re: JS serijos Ibanez'ai
nu jo (IP Logged)
May 11, 2005 03:00PM

tu kandzijauskis:
vertesnis kuo? grojimu ar turimu pinigu kiekiu?...o gal dar kokiu variantu yra? :)
Re: JS serijos Ibanez'ai
Kandizijauskis (IP Logged)
May 11, 2005 04:41PM

:) nu tai aš tavęs klausiu, o tai taip su pasipiktinimo gaida balse pareiškėt, kad va.. bavarai su JS ibanezu ant scenos maivosi, ir kaip gi jie drįsta.
Re: JS serijos Ibanez'ai
stratlt (IP Logged)
May 11, 2005 05:43PM

Savo laiku kai grojau Kaune vienas pirmu sovietmeciu (tarp tuometiniu metalistu pirmas) isigijau Yamaha su floyd rose. Ir praradau nemazha "draugu", nes prasidejo kalbos - kam jam reikia, vistiek groti nemoka:)) Pavydas dalykas rimtas. O beja, pinigu turejau mazhiau nei daugumas kitu, bent jau tevai tai nelabai ka galejo padeti, taciau ir palaikymas dalykas svarbus. Pardaviau ka turejau, pasiskolinau - po to atidavinejau.

Nemanau kad kas pasikeite pasikeitus santvarkai zhmoniu samoneje.

Robertas
Midiaudio
Re: JS serijos Ibanez'ai
Edga (IP Logged)
May 11, 2005 05:43PM

Aha, blemba aš irgi parinausi, kai pamačiau, kad Liesis ant scenos su JS išsipi****ja. Dar nors į fonuškę pataikyt galėtų, nors ne taip tragiškai atrodytų.
Re: JS serijos Ibanez'ai
stratlt (IP Logged)
May 11, 2005 05:56PM

For Edga:

Ar pats grojai su fonushke? Pabandyk ir suprasi kad ne taip paprasta ardytis kaip atrodo:))
Nesu fonushkiu shalininkas, bet kazhkada teke yra:))) Pirma karta kai tai atsitiko pagalvojau - jau geriau gyvai groti:))) Nes vis bandziau pataikyti i fonushke:)))

Robertas
Midiaudio
Re: JS serijos Ibanez'ai
Edga (IP Logged)
May 11, 2005 06:04PM

O Bavarija pirmąkart groja fonuškę ar jau keletą metų, be to groti ten, kur išvis nėra gitaros garsų irgi reikia proto.
Karočia nenoriu varyt aš ant jų, nes jie žymiai daugiau išsilavinę muzikoj, nei aš, tik šiaip paminėjau, kad piktumas paėmė, kai pamačiau, kad taip maivosi :)
Re: JS serijos Ibanez'ai
nu jo (IP Logged)
May 11, 2005 09:54PM

stratlt: taip ten js2000, suklydau, bet tai turbut nekeicia temos esmes ;)
to kanzijauskis:
:) budamas istikimas satrianio fanas su pasipiktinimu stebiu jo vardo darkyma popso scenoje(bent roka grotu)... ir joks cia pavydas, nes pinigu tokiai gitarai yra, tik klausimas ar reikia. Jau ne vienas siame forume rase, jog tokie instrumentai ipareigoja...(kaip supratau bavaram px:D) o del ju gitaristelio sugebejimu, ta ka jis grojo pernai live "baras 2" scenoje, manau sugrociau geriau. :))


P.S. Idomu kodel butent JS2000? Turbut del to, kad labiau blizga...:D
Re: JS serijos Ibanez'ai
stratlt (IP Logged)
May 11, 2005 10:14PM

For nu jo:

Joks cia ipareigojimas. Vieni perka tokiu instrumentus del to kad tai Satriani modelis, kiti vien del to kad paprasciausia geras instrumentas.
Bavaru atveju tai antras variantas, be to ash pats jiems pasiuliau...
Na blizga ji, faktas:) Bet kitos spalvos greitai negalima buvo paimti. O kad Ibanez uzhsakyti toki koki nori ir gera kaina kartais reikia palaukti ir 6 menesius. Vienas 9 lauke....:) Susilauke:) Jei nori zhmogus greitai - irgi galima, bet kokia 30% brangiau:(
Beja, jie labai paprasti ir normalus zhmones, ir supratima turi. Faktas.
Gal ir sugrotum geriau, niekas nesigincija. Bet nereikia varyt. Tegu ju muzika Tau ir nepatinka, bet juk visi negali groti tai kas Tau patinka. Beja, mane gali priskaiciuoti prie Joe Satriani fanu, kiekviena menesi gaunu jo oficialaus web'o newsletteri...

Robertas
Midiaudio
Re: JS serijos Ibanez'ai
Edga (IP Logged)
May 11, 2005 10:36PM

Pritariu, kiekvienam savo.
Re: JS serijos Ibanez'ai
nu jo (IP Logged)
May 12, 2005 02:40AM

to stratlt:
man nereikia aiskinti, kad visi negali groti tai kas man patinka, pats tai puikiai suprantu.:) Nekaltinu bavaru, del to kokia muzika jie "daro", tik nemalonu, kad Satrianio vardas makaluojamas popso liune. Cia mano kaip fano nuomone.
Belieka tiketis, kad JS2000 gerai atliks savo darba.

P.S. Jei kam idomu www.satriani.com JOE SATRIANI live from ANAHEIM 2005 2hours of live music. Atgaiva sielai...... ir velniai nemate tu bavaru.
Re: JS serijos Ibanez'ai
mutabor (IP Logged)
May 12, 2005 08:51AM

joe satriani irgi yra pop, tik ne lietuvai
o bavarai su savo poziuriu ir muzikavimu bus uzmirsti kaip ir daugelis, o hiperbole, foje, bix ir antis liks lt istorijoj
Re: JS serijos Ibanez'ai
fiddler (IP Logged)
May 12, 2005 11:06AM

Turbut pasirinko JS2000 todel, kad ten bridge'as yra fiksuotas. Is JS serijos as irgi pirkciau JS2000, bo Floyd Rose sistema yra virs mano supratimo ribu:)
Sorry, only registered users may post in this forum.