midiaudio logo
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Giga (IP Logged)
May 25, 2005 03:53PM

Bičiuliai, patikėkit. Kažkadaise, labai seniai vienas bosistas labai parekomendavo d'Addario stygas. Seniai Vokietijoje nusipirkau iškart 2 komplektus. Po mėnesio nutrūko be jokių ypatingų pastangų 4-ta (bosui). Aišku, mintis - ai, pasitaiko 1 atvejis iš 100.000. Po trumpo laiko 2, 1 ir 3. Trūkinėjo įvairiose vietose, a, tiesa, galuose, tai galėdavau surišti ir ta pačia groti. Paskui sutrūkinėjo visiškai, pasikeičiau 2-ą komplektą ir viskas tas pats. Kai suėdžiau ir tą komplektą, nusipirkau naują d'Addario!!! su mintim - anoji stygų partija buvo nevykusi, va dabar bus viskas OK. O šventas naivume!
Kai koncerte nutrūko 3-ioji, prašvito akys. Tad sakau - nereikia kaltinti gitarų (parodykit man kirviu ir pjūklu darytų gitarų, kurios pjaustytų stygas). Dedu bet kokias kitas stygas,geresnes, prastesnes, groju apvalius metus ir daugiau, ir nieko.
Dar gali būti toks variantas. Pažįstu 1 seną gitaristą, kurio gitaros naujos stygos po mėnesio pasidaro tarsi pjūklas. Vaikis po grojimo ir nuvalydavo jas, bet matyt, toks jo prakaitas, ne prakaitas, o sieros rūgštis. Gi mano rankos neprakaituoja, o jei ir prakaituoja tikrai negraužia stygų. Taigi, >10 metų grojimo bosu patirtis sako: d'Addario niekada!
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Siaip ciuvas (IP Logged)
May 25, 2005 09:27PM

kita istorija - turejau tokia Musima Lead Star. Pries 15 metu nupirkau jai tais laikais super stygas - D'Addarrio XL Rock. Pagrojau pora metu. Po to sandeliukyje pralaikiau. Ir nieko :)
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Master!!! (IP Logged)
May 26, 2005 08:36AM

As kazkada seniau buvau gaves d'adario stygas is amerikos, tai uzsidejau ant tokios gitarikes akustines, kiek groju tai dar ne karto nenutruko,nors siaip ta gitara nera mano pagrindine.Itariu kad problema bridge
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Cerberis666 (IP Logged)
May 26, 2005 09:31AM

Skaiciau as cia visokius komentarus tsakant ir priejau tokios isvados, kad "na vkus i cvet tovariscia net" Tik pasakysiu dar viena dalyka,-dishovas darbo "irankis" skurstantiems Lietuvos muzikantams linksminantiems toki pat skurstanti Lietuvos proletariata!

P.S. Giga sakiau vakar, geriam buteli, o daba matai kokia figova nuotaika, o butu buvusi figova tik duse :D

Raimondas Rozenbergas



Edited 1 time(s). Last edit at 05/26/2005 09:32AM by Cerberis666.
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Giga (IP Logged)
May 26, 2005 11:40AM

To Master!!!
Kokios gali būti problemos bridge??????????????????????????????????????????
Uždedi kitokias stygas, prastesnes , geresnes - groji, pamiršti kada reikia keisti. Uždedi d'Addarrio - po mėnesiuko raišioji lyg batų raištelius...
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
mm (IP Logged)
May 26, 2005 12:11PM

Kandizijauskis Parašė:
-------------------------------------------------------
> o vat neseniai užsidėjau vienus iš mėgiamų Dean
> Markley Blue Steel (pirktos pas mus)... nu tai
> nežinau, jau toks šūds pasitaikė, kad baisu.
> Derėjimo nelaiko nors tu ką, o ir skamba kažkaip
> ne taip . Atrodo susiderini su tiuneriu, viskas
> lyg ir normaliai - perbrauki porą akordų, jau
> girdi gaidis kažkur gieda. Kiek parsiveždavau ar
> parveždavo iš užsienio, tai viskas būdavo ore ir
> labai smagios stygos, ale ar čia mėnulio fazė
> pasikeitė ar tiesiog brokavotos pasitaikė, velniai
> žino dvi savaites kankinuos, tuoj mesiu aš jas
> lauk.


tikriausiai Dean Markley broko padave, nes pas mane lygiai tas pats. pakeites stygas nesupratau kas darosi ar floyd'as isireguliavo ar kas, suderini brukst per stygas ir vel nedera ble...
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
Edvardas (IP Logged)
May 26, 2005 01:40PM

As cia paskaitinejau kad kaikurie zmones stygas raisioja kaip batu reistelius. Nesuprantu, ar tikrai taip darot ar del bajerio parasot. Siaip pats tik metus groju, nu bet tiktai viena karta buvau styga surises, kol nepaskaiciau daugiau literaturos apie gitara. Ten tokiu dalyku paraso apie derejima ir skambesi, kad netik siaip apie gitaros stygavima, o net paraso kur kiek styga kurioj vietoj turi atitolti nuo grifo, kaip grifas palinksta uzdejus storesnes stygas, kad stygas reik keist po viena, kad negalima uzvynioti ant kuoleliu, o reikia itempti sukant suktukus, kad neturi buti daugiau nei trys keturios kilpos ir pan.
Tai ar jus stygas risat del skurdo ar tiesiog?
Re: Ar čia tik man d'Addarrio stygos trūkinėja kaip pasiutusios?
jumbas (IP Logged)
May 26, 2005 01:40PM

jo, parvezhe ish shtatu dean markley blue.... 6 styga dviem tonais skamba:/
Sorry, only registered users may post in this forum.