midiaudio logo

VOX AMPLUG

karolissz (IP Logged)
September 11, 2010 04:24PM

Ką manot apie VOX AMPLUG'us? Gal kas esat bandę ar turit įsigiję?
Kuri rūšis geresnė? Žodžiu, laukiu visų nuomonių :)
[img]http://www.spanjaardmuziek.nl/shop/images/vox%20amplug.jpg[/img]
Re: VOX AMPLUG
Carols (IP Logged)
September 11, 2010 06:07PM

http://www.youtube.com/watch?v=fuDz9TouHVs

a lipantiu y ? :)
Re: VOX AMPLUG
karolissz (IP Logged)
September 11, 2010 07:49PM

Carols Wrote:
-------------------------------------------------------
> a lipantiu y ? :)

lietuviškai prašom :D
Re: VOX AMPLUG
Carols (IP Logged)
September 11, 2010 07:54PM

"ar lipančių yra ?" :) esu girdejes apie juos tik nuomone, jog neblogai. klasikiniai tonai.. manau tiems, as nori vox garso. :)
Re: VOX AMPLUG
deadsy (IP Logged)
September 13, 2010 02:17PM

turiu VOX Metal, dabar tai jamciau classic rock, bet kai nuimi gain'a tai viskas ok. Shiaip superinis daiktas tiesiog groti per ausines, girdejau kai kas ir irashinet bande ir visai good gaunas :D labai ilgai baterija laiko, o garsas tvarkingas, nei zirzia nei ka, jei turit lyshna piniga ir norit nekankindami kaimynu smagiai pasigrot, tai patariu :)
Re: VOX AMPLUG
Mirketas (IP Logged)
September 13, 2010 03:22PM

o jis tinka tik ausines pasijungt? ar galima ir kolonele kokia?
Re: VOX AMPLUG
karolissz (IP Logged)
September 13, 2010 03:35PM

galima ir kolonėlę. įdomu kaip AC30, gal kas bandė?
Re: VOX AMPLUG
samsonas46 (IP Logged)
September 24, 2010 01:33PM

Turiu VOX Lead (tipo solo). Super. Analoginis garsas, stiprus distortion, digital delay,jautiesi kaip ant scenos. Reguliuojasi garsas, tembras, gainas. Galima atjungti delay. Ir svarbiausia - nieks nepaminėjo - turi Audio IN - pasijungi būgnų mašiną ar nebaigtą gabalą ir pylink kol nugriūsi. Idealus variantas mokantis - MP3 playeris su kruva pamokų, jei ką įžiūrėsi - tai ir video pamokas gali leisti.
Kainuoja tik 170 Lt. Esu žiauriai patenkintas.
Galima pirkti kitų variantų - yra bosui, tiesiog švelnus thytm ir dar daug kitų.
Trūkumai - praktiškai nėra ekranavimo, todėl "gaudo" televizorių ir kitus stiprius triukšmautojus
Re: VOX AMPLUG
Diedas (IP Logged)
April 19, 2012 06:54PM

Iskelsiu tema i virsu.

Noreciau sau nusipirkt sita daikta, bet abejoju del garso kokybes. Naudoju paprastas ausines uz 100 $, kai prijungiu jas prie kubo tai skamba tikrai slyksciai, ypatingai overdraivas. Naudojau kuri laika ir iriga, bet labai skaitmeninis garsas, o ir uzkniso tie visi laidai, tiesiog nepatogu.
O kaip butu su situo aparatu prijungus jis prie paprastu ausiniu ? Ar pageretu garsas lyginant su ausiniu jungimu i kuba ? PEr youtube kiek ziurejau tai smagiai skamba prijungus net prie paprastu koloneliu, bet gal kas gali pakomentuot apie garsa per ausines?
Re: VOX AMPLUG
TNTguy (IP Logged)
April 19, 2012 07:14PM

Manau geriausia būtų nusinešti ausines į midiaudio ir duos tau pasibandyti , tada labai lengvai nuspręsti bus galima, na bet jei neturi galimybių.. :)
Re: VOX AMPLUG
Diedas (IP Logged)
April 19, 2012 07:48PM

Na as vilnietis esu, tai man tas nelabai tinka, nebent Vilniaus ofise jis butu. Ir nesu tikras ar eina ten ta daikta is pakuotes isimt jos nepazeidziant. :)
Re: VOX AMPLUG
Tadas! (IP Logged)
April 19, 2012 09:22PM

Irgi galvoju pasimt toki daikta, tik greiciausiai ta Twin modeli (ala Fender). Gal kas toki esat tureje? :)
Re: VOX AMPLUG
Diedas (IP Logged)
April 19, 2012 09:26PM

Man tie mini ampukai slyksciai skamba, turejau kazkada orange crush maza kubeli su krona. Vienintelis kubas su batarkem kuris man patinka, yra microcube. :)
Re: VOX AMPLUG
ViTAR (IP Logged)
April 30, 2012 09:53AM

Nereikia tiketis garso, kaip po apdoroimo garso studijoj, ypac grojant prijungus mp3 grotuva - dinaminis diapozonas nesuspaustas, kaip irase.

Garsas geras, i ausines ir i koloneles, pvz. paprastos kompiuterines, svarbiausia kad nebutu per daug zemu dazniu. Skirti repetuoti, labai gerai girdisi groimo trukumai, ka gali pasliept procesoriai. Labai patogu - kai reikia laisves ir netruksmaut.

Turiu Metal ir Joe Satriani, paskutinis vietoj Lead, kurio neradau, turi delay, gerai soliakams.
Re: VOX AMPLUG
budro (IP Logged)
May 01, 2012 10:35AM

Turiu AC30. Apskritai, man tai privalumas, kad nereikia prisirist prie kompo kruva laidu, kurt kazkoki softa, reguliuotis, kad pasipraktikuot. Uzsidedi ausines, kyst, brukst ir grajni :). Kadangi garsas "plikas", girdisi visos chalturkes. Siaip pritariu ViTAR'ui.
Re: VOX AMPLUG
CloudMaker (IP Logged)
May 02, 2012 12:46AM

visi kazkaip tik apie drive'a kalba,o kaip clean'as? ar ant tu lead tai tiesiog neiseina clean settings'o isgaut? :)

Garso Greitis...
Re: VOX AMPLUG
ilmis (IP Logged)
May 02, 2012 02:54AM

Išeina, prisuki volume gitaros, ir švelniau pickini, aišku ne fender twin cleanas, bet toks slighltly crunched up cleanish, bent jau ant lead plugo, kitų nebandžiau, bet koks AC30 su singlecoilais manau visai padorus cleanas išeit turėtų
Re: VOX AMPLUG
budro (IP Logged)
May 02, 2012 10:11AM

CloudMaker Wrote:
-------------------------------------------------------
> visi kazkaip tik apie drive'a kalba,o kaip
> clean'as? ar ant tu lead tai tiesiog neiseina
> clean settings'o isgaut? :)

Del AC30 clean, tai kazkas panasaus kaip http://www.youtube.com/watch?v=vyRZ-hN89JI (2:43 - 4:00)
Re: VOX AMPLUG
CloudMaker (IP Logged)
May 02, 2012 04:30PM

tai zodziu vistiek truputi bezda :) crystal clean nesigaus,nebent pickinant super silpnai kaip per ta pavyzdi? :/

Garso Greitis...
Re: VOX AMPLUG
edgax (IP Logged)
May 02, 2012 04:39PM

crystal clean'ui pirma pabandykit užsukti gitaros potencika(nors tiesa pasakius nežinau kur pas vox'us gain'as istatytas) ir of course gain'a užsukit... Dar jei yra galimybė persimeskit aš neck nuėmėjo :)

Aš jei gerai pamenu man in MA būnant su Babanez'u ant Joe Satriani(su reverbu tas kur yra) pavyko cleaniškesni garsa gaut negu šitam utube ac30...

[b]EDIT:[/b]Damn, tik dbr pažiūrėjau nuo kurios min klausyti...



Edited 1 time(s). Last edit at 05/02/2012 04:40PM by edgax.
Re: VOX AMPLUG
Diedas (IP Logged)
May 04, 2012 12:56AM

Bandziau MF night train'a, tai nepatiko. Bet visai netycia laimejau aukciona ebay ir siandien gavau AC30. Prijungiau prie gitaros, uzsidejau ausines ir net nustebau ant kiek kokybiskai skamba per vidutiniskas ausines. Super, jokio triuksmo, garsas labai aiskus. Pabandziau idomumo delei prie namu kino prijungt, tai irgi labai gerai skambejo. Dziaugiuos nauju zaisliuku, jokiu laidu, prijungei ir groji.. :)



Edited 1 time(s). Last edit at 05/04/2012 12:56AM by Diedas.
Re: VOX AMPLUG
Tadas! (IP Logged)
May 04, 2012 08:39PM

CloudMaker, yra dabar naujas amplugas - ala Fender. Irgi VOX gamybos, tik vadinasi Twin. Taip atrodo: http://www.musicradar.com/gear/all/guitars/guitar-accessories-components/guitar-accessories/practice-equipment/amplug-twin-541476/review
Re: VOX AMPLUG
stratlt (IP Logged)
June 16, 2012 12:13PM

http://www.midiaudio.com/brand/vox

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Sorry, only registered users may post in this forum.