midiaudio logo

"apšvieskit" mane del elektriniu gitaru

pradedantis (IP Logged)
June 07, 2005 07:00PM

labas muzikantai :) noriu pradeti elektrine ( groju akustine ) todel labai reikia info. gal galit pasakyt kokios yra elektrines gitaros galimybes, ta prasme kaip skirtingai gali viena gitara skambet. ten tas, kur akustines gitaros bugnas yra, tai ant elektrines buna keturi knopkiukai ( tokie sukami )- ka jie daro. ir dar: ar elektrine gali skambet panasiai kaip akustine, man rodos kad esu tokia girdejus grojant. aciu aciu aciu
Re: "apšvieskit" mane del elektriniu gitaru
svirdulis (IP Logged)
June 07, 2005 11:08PM

tie "knopkiukai" tai volume ir tikriausiai trys tone reguliatoriai...
Re: "apšvieskit" mane del elektriniu gitaru
jumbas (IP Logged)
June 07, 2005 11:28PM

Pameginsiu, nors ir nelabai pedagogiskai:
elektrine gitara galima sakyt daugiabalsis ganetinai placiu galimybiu instrumrumentas. Fizikine prasme elektrine gitara tai tas pats instrumentas "gitara" igarsintas elektromagnetiniu stygu virpesiu peduotu i nuemejus/adapterius deka. Vienam leidiny skaiciau nuomone, kad elektrine gitara turetu vadintis kitaip ir nebuti tapatinama tuo paciu vardu "gitara". Anyway, bajeriai bajeriais... siulau (jei dar neteko) paimt parduotuvej kad ir Squer by fender uzh puse tukstancio lt ir pasiziuret koks skirtumas. Kam reikalinga vibro-rankena ant tiltelio, kam reikalingas plonas grifas bei pilnaviduris korpusas bei ivairios nuemeju variacijos. Deretu primint kad akustines ir klasikines gitaros garso formavimas baigiasi ties gitaros anga. Visiskai kita kalba su elektrine gitara. Tikimybiu teorijos pagrindu nesuskaiciuojamos variacijos tarp pacios gitaros, keiciamu nuemeju, efektu pedalu ir analoginiu bei skaitmeniniu procesoriu, kubo ar kabineto.
http://www.gitara.lt -> nukreipiu:) ir baigiu pilstyt.
Re: "apšvieskit" mane del elektriniu gitaru
Walteris (IP Logged)
June 07, 2005 11:59PM

NU Jumbai tu cia ir skeliai, tokiais terminais pavarei kad net man liezhuvis susisuko :))
Sorry, only registered users may post in this forum.