midiaudio logo

del mediatoriu

fighter (IP Logged)
June 13, 2005 04:55PM

kokius dazniausiai naudojat mediatorius grojant elektrine gitara?

ir siaip tox kwailas klausimas:D ar kas grojama elektrine gitara be mediatoriaus nu pirstais ta prasme ar viskas atliekama mediatoriaus pagalba
Re: del mediatoriu
mantux (IP Logged)
June 13, 2005 05:30PM

Tikrai kvailas klausimas... Mediatorius naudok kokie patinka, koks skirtumas kokias kiti groja.

Pirštais elektrine groja, groja ir pirštais+mediatoriumi ir tik mediatoriumi. Viskas priklauso nuo gabalo kurį groji. Mediatorimi lengviau groti greitai, o pirštais lengviau groti arpedžius ar frazes su string skiping (praleidi vieną ar kelias stygas) t.y. ten kur kelių stygų gesinimas nepagelbės arba perkusinis garsas nebus pageidaujamas.
Re: del mediatoriu
fighter (IP Logged)
June 13, 2005 07:19PM

e dw kas nors pamokinkit kaip reikia teisingai tas stygas gesint nes man tai kazkaip nesigauna vis pirstu pritruksta kai bandau :D
Re: del mediatoriu
Iron-Savior (IP Logged)
June 14, 2005 12:32AM

As asmeniskai naudoju Fenderio Derlin .88
( http://www.fender.com/products/search.php?partno=0987351850 )

arba Jimi Dunlop Backline .73
(http://www.jimdunlop.com/products/picks/products/blackline/images/original_category.jpg)
Re: del mediatoriu
Kandizijauskis (IP Logged)
June 14, 2005 09:31AM

aš tai dunlopiniais JD Jazz III. Maži ir stori :D ir bent jau vilniuj nebėr jų pirkt seniai :(
Re: del mediatoriu
px (IP Logged)
June 14, 2005 06:49PM

as tai tiokius is eze korteliu iskirptus:))))))))) arba is studenta pazimejima
:))
Re: del mediatoriu
fighter (IP Logged)
June 14, 2005 07:04PM

cia sitam reikale isradingumui nera ribu :D as tai anksciau darydavau is stiklainiu dankciuku :D bet labai minksti buwo o dar anksciau kai dar pyplianoidas buwau tai su vinim grodavau arba su 5 centu moneta tarp kitko labai, gerai pabandykit :D:D
Re: del mediatoriu
Dr.CooliZ (IP Logged)
June 14, 2005 08:59PM

fighter Parašė:
-------------------------------------------------------
> o dar anksciau kai dar
> pyplianoidas buwau tai su vinim grodavau arba su 5
> centu moneta tarp kitko labai, gerai pabandykit

o man tai kai su centu groju tai gitara su aliuminio drozhlemis wisa aplimpa:D

Re: del mediatoriu
stratlt (IP Logged)
June 17, 2005 08:42PM

Ech, negerbiate lietuvishku pinigu:))) Su eurocentais manau negrosite:)))
Re: del mediatoriu
fighter (IP Logged)
June 17, 2005 10:18PM

o ko jau ne...:D ka jus turit pries europa:D:D
Re: del mediatoriu
Cerberis666 (IP Logged)
June 18, 2005 09:58AM

...kas liecia solo tai tik seni trybiniai mediatoriai(laso formos), nors ir luzineja sobakos, bet forma ideali, o ir storis apie 0,8 mm man asmeniskai patys nagai...Grojant akordais velgi jei pamenat budavo tokie dideli su skyle vidury (nezinau gal ir dabar ju dar yra) tai irgi geras dalykas, nes nekrenta is ranku jei perdaug isijauti bruzindamas, dideli gerai sugrabalioti :D
Re: del mediatoriu
Siaip ciuvas (IP Logged)
June 18, 2005 11:57AM

Brian May (Queen) groja su anglų šešiapence moneta, ir kaip matote labai neblogai groja :) Ir gitarą jam tėvukas padarė prieš 20 metų :) Taip kad... O aš renkuosi mediatorius ~1 mm storio (turiu ir 0,88 ir 1 Fenderio), kiek bandžiau plonesnius - ne mano muzikai.
Re: del mediatoriu
asdj (IP Logged)
June 18, 2005 01:11PM

O as kol mokinuosi tai kartais issikerpu is ko papuola. Paskutini karta kirpau is flopiko su badais. Na nieko, tiesiog groji, jei nepatinka kazkas, issikerpu kita :D
Re: del mediatoriu
mt-2 (IP Logged)
June 22, 2005 05:48PM

Aš naudoju Dunlop Tortex standartinius 0.73 ir 0.6 mm.
Neblogi ir nuo suprakaitavusių pirštų neslysta...:)
Re: del mediatoriu
Kandizijauskis (IP Logged)
June 23, 2005 03:54PM

ale ir plonais grojat... :) daugiau medikas lankstosi, negu groja :))
aš tai nepriklausomai ar akordais brūžyt, ar soliagą liurlint - storas ze best. Virš milimetro ir daugiau :) ir mažas dar priedo, kad jokio lankstymosi nebūtų :) vot čia tai stygos kontrolė. O tie popierėliai tai... :)
Sorry, only registered users may post in this forum.