midiaudio logo

Help! Padekite issirinkti gitara :)

maziuzzz1994 (IP Logged)
July 11, 2011 05:58PM

Sveiki,
jau senokai noriu naujos gitaros, bet kadangi nesitaupe pinigai- nieko nepavyko. Dabar turiu apie 1000lt ir noriu uz juos nusipirkti arba deveta MIM Strat'a arba Strat'o kopija, i kuria sukisciau geresnius nuemejus ir t.t. Mano aki kolkas labiausiai patrauke Tokai AST33 YS . Ka jus galetumete man pasiulyti? Ka darytumete mano vietoje? Aciu!
p.s. c'mon, nesiulykit taupytis daugiau... :D
p.p.s. domina jusu pasiulymai :)
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
kumpiz (IP Logged)
July 11, 2011 06:25PM

Skvajer klasik vaib ?
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
stratlt (IP Logged)
July 11, 2011 07:12PM

kumpiz Wrote:
-------------------------------------------------------
> Skvajer klasik vaib ?


Ja ja, naturlich....

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
kwlw (IP Logged)
July 11, 2011 09:09PM

stratlt Wrote:
-------------------------------------------------------
> kumpiz Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Skvajer klasik vaib ?
>
>
> Ja ja, naturlich....

Skvajer klasik vaib ist gut (tu)

Sau
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
maziuzzz1994 (IP Logged)
July 11, 2011 09:56PM

No skvajer. skvajer- kalady na piecku
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
stratlt (IP Logged)
July 11, 2011 10:06PM

maziuzzz1994 Wrote:
-------------------------------------------------------
> No skvajer. skvajer- kalady na piecku

Classic Vibe Rulezz the world.
Jei nepatinka classic vibe - Tokai geras variantas. Yra dar ESP Grass Roots strat, bet be 1250lt nepaimsi.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
maziuzzz1994 (IP Logged)
July 11, 2011 10:11PM

Tai ta Tokai pasiemus, bridge nuemeja. pakeitus, tilteli irgi ir padoriai manau turetu but. Kokiu nuemeju +/-150-200lt turite?
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
linutisp (IP Logged)
July 11, 2011 10:53PM

Tuos,kurie be reikalo perdarinėja savo gitaras,vadina pionieriais,bet kad perdarinėtų dar nenupirktą gitarą...Čia jau tikro komjaunuolio vertas mąstymas.
Ir tikriausiai leis per 10w tranziuką arba buitines kolonėles.
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
maziuzzz1994 (IP Logged)
July 11, 2011 11:06PM

Ne, baik juokus bleh, turiu sena sena bulgariska lempa 55watt'u. Kazkiek restauruotas kubas tai blemba, zinok gerai skamba. Ir dar Laney Prism 65w dovanu is draugo gavau tai per ka leist turiu, nebijok (apskritai, nesuprantu to lietuviu pastovaus prisipi**nejimo prie visko) O apie nuemejus pasiule pusbrolis pagalvot, nes sake, jog ja Vokietijoj ciupinejo ir jam labai gitaros kaklas ir finish'as patiko, tik bridge nuemejas gryba pjove.
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
linutisp (IP Logged)
July 11, 2011 11:10PM

Jei konsultuoja pusbrolis iš Vokietijos,tada viskas tvarkoj.Atsiprašau,daugiau nesikišiu.
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
maziuzzz1994 (IP Logged)
July 11, 2011 11:14PM

Nu jis normalus muzikantas, kazkiek ismano.
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
maziuzzz1994 (IP Logged)
July 11, 2011 11:17PM

Man reikia pasiulymu!!!
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
kumpiz (IP Logged)
July 11, 2011 11:27PM

Klausk pusbrolio.
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
maziuzzz1994 (IP Logged)
July 11, 2011 11:44PM

Nu ka padarysi, busiu komjaunuolis klausantis pusbrolio patarimu, nuuu bet ir komjaunuoliam patarimu reikia.



Edited 1 time(s). Last edit at 07/11/2011 11:49PM by maziuzzz1994.
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
Aurelijus (IP Logged)
July 11, 2011 11:50PM

Siulau "Gibson LP Standard" By Epiphone. Naudotą galima nesunkiai nebrangiai gauti bei suktukų nereikės keisti nes jau GROVER bei nuėmėjai neblogi (Jei gaminta Quingdao Factory).

Taip pat balsuoju uz Squier Classic Vibe CV60 (Jeigu būtent labiausiai norima Strat'o). Puikus instrumentas. Squier'is Squier'iui nelygu.

P.S. O kam išvis forume klausinėti jei yra nusimanantis Pusbrolis ;)

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
maziuzzz1994 (IP Logged)
July 11, 2011 11:57PM

Nes su juo sunku susisiekt :/ ir norisi daugiau nuomoniu :) kad kazkaip Squire netraukia.. esu kokius tris bandes prabraukt, tai tokie uzkaladeje. Bet ten vieni is pigesniu Squire'u. O ka apie ta Tokai manot? (siaip jei rasciau mexikona pigesni tai mielaaai pajaamciau :D)
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
Apsnudes (IP Logged)
July 20, 2011 12:39AM

Pirmiausia tas Squier'as, apie kurį čia kalba, yra ne toks, kokio tu tikiesi. Realiai galima sakyt,kad jis yra adekvatus MIM Fender Stratui. Tarkim jeigu reikėtų pirkt Fender MIM Stratą ar Squier Classic Vibe 60's, imčiau Squier, nes už Fender logo papildomai berods 600lt nemokėčiau. Patarimas paprastas ir auksinis - užsuki į midiaudio, nueini pas Robertą, viską išsiaiškini ir pasibandai su jo rekomendacijomis. Ačiū už dėmesį.
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
maziuzzz1994 (IP Logged)
July 20, 2011 10:20PM

o ka manot apie 1996 MIJ 50 th Anniversary
Honey Burst 1962 Foto Flame
Telecaster Reissue? radau uz 1200lt deveta
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
Sobieski (IP Logged)
July 21, 2011 01:50AM

Man su tai Classic Vibe'ais atrodo kad vos ne mados reikalas čia.:) Aš suprantu,kad Robertas kaip pardavėjas yra suinteresuotas reklamuoti produkciją kurią pardavinėja. Savo laiku Edwards buvo da best guitars in da world,poto užsivežė Tokai,tai Tokai tapo tokiomis,o poto Vibe ir t.t. Nesakau kad jos lievos ar pan,bet gitara už 1200lt ir yra gitara už 1200lt. Man asmeniškai Vaibai jaučiasi labai "kinietiškai" surinkti,grifai visai nelimpa prie rankų,o ir komponentai ne iš geriausių medžiagų. Aišku,čia kiekvienam savo skirtingai,bet meksikano man yra fainesnė.
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
[kustas] (IP Logged)
July 21, 2011 11:14AM

Siulyciau nesiskirstyt i pardavejus ir pirkejus - kaip bebutu - gitara - skonio reikalas; instrumento suvokimas kaip gero priklauso nuo patirties; grojamos muzikos; instrumento isvaizdos ir t.t. ir pan. Jei zmogus klausia patarimo - vietiniai pataria vadovaudamiesi savo skoniu ir galva. Kaip sakoma - del skonio nesigincijama. Taigi, cia jau isvardinta bent keli modeliai uz reikiama kaina - einam i parduotuve (ar pas draugus) ir issibandom. Daugiau cia nieko nepatarsi - skonio reikalas ;) :)-D
___________________

Any Ideas are Welcome
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
Carols (IP Logged)
July 21, 2011 11:28AM

http://www.youtube.com/watch?v=INKIPUXZ8Lk&feature=player_detailpage#t=52s
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
stratlt (IP Logged)
July 21, 2011 06:38PM

Sobieski Wrote:
-------------------------------------------------------
> Man su tai Classic Vibe'ais atrodo kad vos ne
> mados reikalas čia.:) Aš suprantu,kad Robertas
> kaip pardavėjas yra suinteresuotas reklamuoti
> produkciją kurią pardavinėja. Savo laiku Edwards
> buvo da best guitars in da world,poto užsivežė
> Tokai,tai Tokai tapo tokiomis,o poto Vibe ir t.t.
> Nesakau kad jos lievos ar pan,bet gitara už 1200lt
> ir yra gitara už 1200lt. Man asmeniškai Vaibai
> jaučiasi labai "kinietiškai" surinkti,grifai visai
> nelimpa prie rankų,o ir komponentai ne iš
> geriausių medžiagų. Aišku,čia kiekvienam savo
> skirtingai,bet meksikano man yra fainesnė.


Pala pala...Kas per "najezdai"? Kur nors karta esu pasakes kad viena ar kita gitara yra "Da Best"? Apskritai kaip galima lyginti skirtingo tipo gitaras kainuojančias skirtingus pinigus? Ir apie kokį mexą ponas kalbate? Ar apie standard stratocasterį, ar tarkime apie Classic Player 60 mex stratocaster? Kas kuo tapo? Sunku pasiziuret į kainyną? Asmeniškai groju Edwards E-LP-130re/lemon drop... Kol kas neplanuoju keisti. Noreciau Tokai LS200 ar dar rimtesnio, bet per daug gitarų turiu. Vien del to pardaviau savo classic vibe 60, kuris tikriausia buvo pirmas lietuvoje. Nes turiu pora japoniškų stratų ir norejau truputi kitokio instrumento. Jei dabar reikėtų rinktis strata ir turėciau iki 1400lt - negalvodamas imciau classic vibe. Jei tureciau iki 1000Lt - Tokai.
Man Vibe visai nesijaucia kinietiskai surinkti, grifas man žymiai labiau patinka nei kai kurių Fender, bet čia skonio reikalas. Gerai kad dar rašai kad "Tau asmeniškai".
Mūsų credo - pardavinėti instrumentus kurių mums nebūtų gėda. O reklama - tai naturalu, tai verslas. Bet mūsų reklama kiek įmanoma informatyvaus pobūdžio. Taigi kolega nereikia matyt spresti apie kitus pagal save... No offense.

By the way, ne as pirmas pasiūliau dabar žmogui classic vibe. Ir tas modelis daug triukšmo sukėlė worldwide. manau susirasi daug kad ir http://fenderforum.com Taip kad Tavo apibūdinimas "mados reikalas čia" absoliučiai ne į tema.... Žmonės patys skaito ir jų prašo.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]



Edited 1 time(s). Last edit at 07/21/2011 06:41PM by stratlt.
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
Domselis (IP Logged)
December 24, 2011 01:00AM

Nusiperki bilekokią gitarą už 600 litų, su ja pagroji pusantrų metų, per kuriuos sukaupi pakankamai suvokimo apie tai, kas tave domina, o tada perki ne bileką, o kažką tikslesnio. Kam čia klausinėt kažko, pačiam mokytis reikia. Iš savų klaidų, taip sakant, labiau pasimokai, nei iš kitų patarimų.



Edited 1 time(s). Last edit at 12/24/2011 01:01AM by Domselis.
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
Mayhem (IP Logged)
December 24, 2011 02:26AM

Ir moket pinigus uz klaidas? Gerai cia ne muzika bet dailej pirkdavau kas geriausia. Ir taip siule mokytojai. Teptukai arklio ar voveres ar dar kokios sibirines voveres plauku akvarele is medaus pagaminta ir pns. Nenori klaidu perki geriausia kas tinka pagal grojama staila.

__________________________________________________
Jackson KE3
TC Electronics PolyTune
Line 6 ToneCore Uber Metal
Orange Crush 15
Re: Help! Padekite issirinkti gitara :)
Mayhem (IP Logged)
December 24, 2011 02:29AM

Ir moket pinigus uz klaidas? Gerai cia ne muzika bet dailej pirkdavau kas geriausia. Ir taip siule mokytojai. Teptukai arklio ar voveres ar dar kokios sibirines voveres plauku akvarele is medaus pagaminta ir pns. Nenori klaidu perki geriausia kas tinka pagal grojama staila. O jog Robertas reklamuoja produktus labai nusnekate. Jis reklamuoja tik sensacijas atsiradusias Lietuvoj ko dar nebuvo.

__________________________________________________
Jackson KE3
TC Electronics PolyTune
Line 6 ToneCore Uber Metal
Orange Crush 15
Sorry, only registered users may post in this forum.