midiaudio logo
Re: Distortion pedalas metalui?
niekogero (IP Logged)
October 18, 2011 08:51AM

As ir nesakiau, kad lyginiu neduoda, tiesiog ju lygis zenkliai zemesnis tokiuose stiprintuvuose, kurie musu liaudyje priimami kaip "lempishkai" skambantys, o jei jau kazkas tycia ar netycia uztaiso issigimusi ribojima, tai zinoma, kad tu nelyginiu gali buti daugiau. Bet as kalbu apie "naturalu" atveji :) :)-D
Re: Distortion pedalas metalui?
Aurelijus (IP Logged)
October 18, 2011 09:25AM

Kolega, neskaitėte straipsniuko, trumpai reziume: Jei A klasėje dirba, duoda daugiau lyginiu, jei B - nelyginių. AB (tarpinis variantas).
O kad dauguma lempinių distortion BOX'ų dirba kaip tik A klasėje (tik darbo taškas ne visada parinktas gražiai), labai retai pasitaiko dvitaktės stiprinimo pakopos.

"jei jau kazkas tycia ar netycia uztaiso issigimusi ribojima"

Jei A klasė, tai ir "natūraliai" duoda daugiau lyginių. Apie jokį taisymą nekalbu ;)

O kitas dalykas reikia daugiau klausyti kas patinka, pagal harmonikų kiekį neišsirinksi pedaliuko. Pagal tą staipsnį, tai tranzinis vintage Fuzz'as natūraliai duoda daugiausiai lyginių harmonikų, bet ne visiems jis juk patinka savo skambesiu? 8-) Kaip ir nevisiems patinka nelyginių h. dominavimas.

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Distortion pedalas metalui?
niekogero (IP Logged)
October 18, 2011 09:41AM

Na persiprasau, as kazkaip A klases lempinuku neitin pripazistu, tai i sita reikala ir neiskaiciavau, o jau B - real deal :)

Kas del "tranziniu vintage Fuzzu" - nesutinku, dariausi Tone Benderio klona, su germanio pnp tranzais, tai net ten nelyginiu harmoniku yra daugiau. Oscilografas nemeluoja ;)
Re: Distortion pedalas metalui?
Aurelijus (IP Logged)
October 18, 2011 10:07AM

"Oscilografas nemeluoja "

Gal geriau pasitikėti spektrometru tokiais atvejais? Oscilografas nemeluoja, bet pamačius "harmonikų kratinį" akys gali apsigauti :)

p.s. Man patinka ir A ir B, kiekviena klasė turi savo pliusų garso formavime.

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Distortion pedalas metalui?
niekogero (IP Logged)
October 18, 2011 10:38AM

Na A ir B jau skonio reikalas, sutinku :)

O del to, kad akys neapsigavo - garantuoti galiu, per ilgai ir per daug ivariu dalyku per ji matyta ;) o kas i spektra akiu neblizginau irgi nesakiau :)
Re: Distortion pedalas metalui?
k-hash (IP Logged)
October 18, 2011 05:18PM

Žmogus ne elektronikos pradžiamokslo prašė :) Ir beje, ar ne smagiau savo ausimis, o ne oscilografu pristafkę išsirinkti ? :)
Re: Distortion pedalas metalui?
stratlt (IP Logged)
October 18, 2011 06:00PM

k-hash Wrote:
-------------------------------------------------------
> Žmogus ne elektronikos pradžiamokslo prašė :) Ir
> beje, ar ne smagiau savo ausimis, o ne oscilografu
> pristafkę išsirinkti ? :)


Būtent :)

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Distortion pedalas metalui?
niekogero (IP Logged)
October 18, 2011 06:00PM

Na dar paoftopinkim truputi :)
Teko ziureti i oscilografa ir spektrus ne kazka renkantis, o bandant suprasti kodel man patinka vienas ar kitas pedalas/stiprintuvas, o kitas nepatinka. Ir tai issiaiskint norejau ne is burtininku ir aiskiaregiu (tikrai netaikai niekam konkreciai, jautrieji ir silpnu nervu - nesijauskit izeisti, matyt ne jum tai skirta buvo :), kuriu pilna ivairiuose forumuose bei siaip Internete, o suzinoti kaip ten is tikruju yra. :)
Ir pavyko, ir suzinojau, ir pagaliau turiu stiprintuva toki kokio norejau, ir zinau kodel jis ar panasus i ji man labiau patinka uz kitus. Va tiek va is mano varpines :)

O siaip tai zinoma cia gan kreivas budas kazka tokiu keliu rinktis, bet tiesiog mane prie to privede finansines aplinkybes, neiperku galvos uz kelis tukstancius. Tuo labiau neiperku galimybes kazka pirkt, po to suprast, kad nepatinka, vel pardavinet, vel pirkt ir t.t...

Geriausia zinoma i Midiaudio nuzingsniuot, kadangi ten kolektyvas draugiskas, tai ir patars, ir pasibandyt duos, dar gal ir mediatoriu paskolins jei pats neatsinesi :)-D
Re: Distortion pedalas metalui?
Aurelijus (IP Logged)
October 18, 2011 06:02PM

k-hash Wrote:
-------------------------------------------------------
> Žmogus ne elektronikos pradžiamokslo prašė :) Ir
> beje, ar ne smagiau savo ausimis, o ne oscilografu
> pristafkę išsirinkti ? :)

Apie tai ir rašiau:

Aurelijus Wrote:
-------------------------------------------------------
> O kitas dalykas reikia daugiau klausyti kas
> patinka, pagal harmonikų kiekį neišsirinksi
> pedaliuko.

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Distortion pedalas metalui?
niekogero (IP Logged)
October 18, 2011 06:17PM

O toks kategoriskumas jusu jau mazu maziausiai juokingas.
Sakyciau truputi kvaila kazka "durnint" vien del to, kad jis domisi ne tik tuo kaip kazkokia dezute atrodo ir kaip pakeicia garsa, bet ir KODEL taip nutinka.
Jei jau iki tokio lygio nusileidziat, tai pats laikas butu susimastyti, kitaip su savo krastutinumais galit pavirst i tokio lygio foruma kaip muzikantams.com :) O to tikrai nelinkiu, taip kad uzteks kapotis, bukit atviresni diskusijom ir platesniu paziuru, o ne vieni kitiem uodegas kelkit. Net juokinga jau kai susidaro kazkokie klanai forumuose, kur vienam nariui kazka pasakius, iskart subega likusi dalis ir paantrina tusciais "aha aha, as ir taip sakau!", "taaaaip, tu teisus!" ir pan.

Pabandykit bent si karta nuo bandos instrinto susilaikyt ir tiesiog pamastykit. Peace :)
Re: Distortion pedalas metalui?
Aurelijus (IP Logged)
October 18, 2011 06:45PM

,,paantrina tusciais "aha aha, as ir taip sakau!",,

Deja, aš pirmas apie tai parašiau, nieko neantrinau, jeigu čia buvo skirta man. O kas antrino, tai čia jo bėdos, jei neskaitė kas buvo rašoma.

,,Geriausia zinoma i Midiaudio nuzingsniuot, kadangi ten kolektyvas draugiskas, tai ir patars, ir pasibandyt duos, dar gal ir mediatoriu paskolins jei pats neatsinesi,,

Bet šitą dalyką su mielu noru paantrinsiu ir nebijosiu, jeigu kam nuo to juokinga. Midiaudio išsirinkti vieną ar kitą daiktą nėra problemų, duoda pasibandyti kiek tik širdis geidžia. Ir niekas už nugaros nestovi, kad greičiau baigtum. Tik aišku reikia būti supratingiems ir neužimti to kambariuko visai dienai, yra juk ir kitų klientų ;)

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Distortion pedalas metalui?
stratlt (IP Logged)
October 18, 2011 10:38PM

Aurelijus Wrote:
-------------------------------------------------------

>
> ,,Geriausia zinoma i Midiaudio nuzingsniuot,
> kadangi ten kolektyvas draugiskas, tai ir patars,
> ir pasibandyt duos, dar gal ir mediatoriu
> paskolins jei pats neatsinesi,,
>
> Bet šitą dalyką su mielu noru paantrinsiu ir
> nebijosiu, jeigu kam nuo to juokinga. Midiaudio
> išsirinkti vieną ar kitą daiktą nėra problemų,
> duoda pasibandyti kiek tik širdis geidžia. Ir
> niekas už nugaros nestovi, kad greičiau baigtum.
> Tik aišku reikia būti supratingiems ir neužimti to
> kambariuko visai dienai, yra juk ir kitų klientų
> ;)


WElcome :)

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Distortion pedalas metalui?
tufffta (IP Logged)
October 20, 2011 12:10PM

Gerai, o kaip Vintage 30 dinamikai? Kam jie tinkamesni? Ar apskritai tai butu geras upgrade'as?
Re: Distortion pedalas metalui?
Aurelijus (IP Logged)
October 20, 2011 01:10PM

O nebūtų paprasčiau užduoti klausimą savo temoje apie kūbą, tada nereikėtų kelias temas vartyti ir tikrinti kokį kūbą įsigijai, koks ten dinamikas, kiek colių, stovi tavo įsigytame kūbe. Tik tokia mažytė nuoširdi rekomendacija. Nes dabar tema "Distortion pedalas", o klausimas apie dinamikus.

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Distortion pedalas metalui?
albertas (IP Logged)
October 20, 2011 01:30PM

tufffta Wrote:
-------------------------------------------------------
> Gerai, o kaip Vintage 30 dinamikai? Kam jie
> tinkamesni? Ar apskritai tai butu geras
> upgrade'as?


Kad i tavo kuba jis vistiek netilps:)

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Distortion pedalas metalui?
Aurelijus (IP Logged)
October 20, 2011 02:04PM

albertas Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kad i tavo kuba jis vistiek netilps:)

Tai ką ir sakau, neaišku kuriam kūbui nori "upgrade'inti", gal dar vieną turi.

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Distortion pedalas metalui?
tufffta (IP Logged)
October 20, 2011 02:31PM

Uždaviau klausimą šioje temoje tik dėl to, kad tai [i]šioje[/i] temoje buvo pradėta kalbėti apie dinamikus, ir albertas net labai konkrečiai pradėjo apie juos kalbėti. Juk klausimą buvau iš karto ir uždavęs - kaip diskusijos pratęsimą, - tik paskui pradėta kalbėti kiek kita tema, ir mano klausimas liko neatsakytas. Aš jį pakartojau.

O kokį kubą turiu, tai pirmoje šios temos žinutėje juk labai aiškiai pasakyta. Manau, kad toje temoje, kur rinkausi kubą, būtų dar mažiau aiškumo, kokį kubą turiu, nes tam reikėtų ieškoti žinutės, kurioje parašiau, kokį išsirinkau. Visa tai, aišku, yra antraeilis dalykas, nes pirmos eilės dalykas paaiškintas pirmoje pastraipoje.
Re: Distortion pedalas metalui?
Aurelijus (IP Logged)
October 20, 2011 02:53PM

(tu)

Tada dinamikas netilps. Nėra ką toliau diskutuoti :)
Ir nelabai suprantu, kam upgrade'inti tik ką įsigijus, juk ten ir taip neprasčiausias dinamikas įdėtas. Siūlyčiau dar kiek ilgiau "susipažinti".

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Distortion pedalas metalui?
Aurelijus (IP Logged)
October 20, 2011 03:01PM

,,Kitas klausimas: ar kitoks dinamikas arba ,,kabinetas" gali pakeisti kubo skambesi is vintage i modernesni (kur vidutiniai dazniai kiek tylesni)? Ar tai yra jau paties stiprintuvo savybe? Nenoriu keisti sio kubo skambesio (man jis patinka), bet jei, tarkime, kabinetas gali stipriai pakeisti skambesi, gal kada nors pirkciau papildoma kabineta.,,

Taip, gali pakeisti skambesį.
Jeigu planuoji kabinetą su Vintage 30 dinamikais - aišku geriausia būtų prieš įsigijant pasiklausyti. Vieni juos peikia kiti giria. Spręsti pačiam.

p.s. Neskaičiau visos temos, nemačiau, kad čia į pedaliuko pasirinkimą įtrauktas dinamiko keitimas (kas man pasirodė keista). Sorry.

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Distortion pedalas metalui?
albertas (IP Logged)
October 20, 2011 05:44PM

Esme tame, kad retai kas susimasto, kad dinamikas - gana nebrangus ir efektyvus budas pakeisti savo garsa reikiama linkme. Mano poziuriu reiktu pabandyti, nes zinant shiam kube stovinti jensen, jox pedalas gali neduoti reikiamu rezultatu. Nors ka, tie jensenai stovi ir fenderiuose, kuriais muzikantai isigudrina uzgroti kuo ivariausiuose stiliuose... tufffta, ar negali buti ish praeities uzsilikusiu gitarinio garso suvokimo spragu? Gal dar pvz. prisibijama stipriau uzgauti stygas? A?;)

________________________________________________________
Ignoruoju postus, kur i mane kreipiamasi daugiskaita (tame tarpe ir PM)
Re: Distortion pedalas metalui?
kumpiz (IP Logged)
October 20, 2011 08:07PM

Su matugalnikais atsargiai. Per Vintage 30 metal muff skambejo blogiau, nei per Seventy 80 ( ar koks ten LC30 buna idetas ).
Re: Distortion pedalas metalui?
Need (IP Logged)
October 20, 2011 08:53PM

vox bulldog tinka groti metalui :)
Re: Distortion pedalas metalui?
Aurelijus (IP Logged)
October 21, 2011 01:53PM

Šiandien kaip tik sutikau pažįstamą garsiakalbių meistrą. Galima pervynioti/perklijuoti esamą Jensen, kad skambėtų kaip GreenBack'as arba V30.

p.s. Žinoma, kad nelabai apsimoka tokie dalykai. Bet įdomu kaip 10 Colių skambės kaip 12", sakė "už didelius pinigus viskas įmanoma" :D

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Distortion pedalas metalui?
stratlt (IP Logged)
October 21, 2011 01:56PM

Aurelijus Wrote:
-------------------------------------------------------
> Šiandien kaip tik sutikau pažįstamą garsiakalbių
> meistrą. Galima pervynioti/perklijuoti esamą
> Jensen, kad skambėtų kaip GreenBack'as arba V30.
>
> p.s. Žinoma, kad nelabai apsimoka tokie dalykai.
> Bet įdomu kaip 10 Colių skambės kaip 12", sakė "už
> didelius pinigus viskas įmanoma" :D

O gal geriau susimetam ant burtų salono?

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Distortion pedalas metalui?
Aurelijus (IP Logged)
October 21, 2011 02:16PM

Aš esu prieš būrimus.

---
Ein bisschen funk abgeben
Re: Distortion pedalas metalui?
Domselis (IP Logged)
December 12, 2011 08:21PM

Seymour Duncan Twin Tube Mayhem, jei bilekiek litų turi.
Sorry, only registered users may post in this forum.