midiaudio logo

Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?

tufffta (IP Logged)
December 06, 2011 12:36PM

Pasidarė įdomu, kokie žmonių požiūriai į gitaros distortioną: ar jums labiau patinka, atrodo geresnis gitaros stiprintuvo drive distortionas, ar distortion pedalas per clean kanalą? Kokių privalumų ar trūkumų turi vienas ar kitas?
Klausiu to ne dėl patarimo, o tiesiog tam, kad pasisemčiau daugiau išminties, sužinočiau ką nors naujo, ko pats nepastebėčiau. Stratlt jau pareiškė keletą įdomių minčių [url=http://forum.midiaudio.com/read.php?3,178141]šioje[/url] temoje, todėl norėčiau, kad ji būtų pratęsta čia.



Edited 1 time(s). Last edit at 12/06/2011 12:37PM by tufffta.
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
[kustas] (IP Logged)
December 06, 2011 12:49PM

as savo mintis isdesciau toje pacioje temoje :)-D
____________________

Any Ideas are Welcome
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
lukmen (IP Logged)
December 06, 2011 01:20PM

aš nežinau man kubo drivai visada labiau patiko :) Pedalai nebent brangesni :) ir tai tik paivairinimui ;) niekada nenaudočiau turėdamas lempini ampa jokio metal zone, metal master ar metal muf :)
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
stratlt (IP Logged)
December 06, 2011 01:25PM

[kustas] Wrote:
-------------------------------------------------------
> na su technine puse nesu stiprus; bet siaip, pvz
> is vakar dienos repeto; letas gabalas, pries
> priedaini arpeggio partija is clean keiciasi i
> draiva, o neuzilgo po to eina riebus akordai :)
> pas mane is galvos dist kanalas nustatytas
> riebesnis, todel parjungus iskarto draivo kanala
> biski perdaug geino. Sakau gi panaudosiu
> pedalborde pupsanti tubescreameri neperjungdamas
> galvos kanalo. vokalistas sustabdo graju ir sako,
> kazkas cia netaip; tada isjungiu tubescreameri,
> perjungiu kubo draivo kanala primazindamas strato
> garsa is gitaros. Wuolia, skamba taip, kaip reikia
> :) aisku ne taip patogu - bet ausu neapgausi :)
> Gal tas mano TS9 nekazka - yra dabar pulkas tu
> pedaliuku - bet man asmeniskai nekyla ranka dar
> kazko iekot...
> _____________________

Va po tokiu komentarų jaunimui ir kyla klaidinga nuomonė kad tik stipriako drive yra true... Kažkodėl žmonės linkę pateikti savo atvejį kaip išimtinai teisingą... Yra daug visokių bet - kokia galva, kokie clean nustatymai, koks muzikinis stilius, koks instrumentas ir koks drive pedalas. Tubescreamer TS9 paprastai [b]nenaudojamas[/b] grynai vien kaip overdrive.... TS9DX ar TS10 ok...
Gary Moore naudojo Soladano arba Marshall ampus su Marshall Guvnor drive plius ir kai reikia papildomai arba [b]vietoj[/b] Marshall pedalo tubescreamer, abu atsukdamas ties 2 valanda. Heado kanalas clean... Kas nors turi pretenzijų jo garsui?

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
[kustas] (IP Logged)
December 06, 2011 01:45PM

Be abejo, skonio reikalas. Groti galima naudojant ivairius setup'us. Jei dar pradetum vietoj "mono" naudot "stereo" (dvi galvas)... Visai kita ivairove. Bet deja, tokia prabanga pasigirti negaliu. Cia tik mano nuomone - temoje ir klausia grojanciu nuomones - tai ir rasau savaja.

del setup'o: Fender HW1 Stratas >>> Mesa bogie Triple Rect. >>>> Marshal 1936 cab. viskas originalu, jokiu keitimu. Stiliu Rock. Kanalo ir TS nustatymu dabar tiklsiai neparasysiu :)

PS: tos pacios isvados priejau ir naudodamas visas kitas mano turetas gitaras ir grojant nuo pop iki Metal. I bliuza nesu linkes, bet jei prireikia - persijungiu galvos clean kanalo nustatyma is "clean" i "pushed" ir gitaros garsas yra viskas, ko reikia :)
_____________________

Any Ideas are Welcome
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
stratlt (IP Logged)
December 06, 2011 01:52PM

lukmen Wrote:
-------------------------------------------------------
> aš nežinau man kubo drivai visada labiau patiko :)
> Pedalai nebent brangesni :) ir tai tik
> paivairinimui ;) niekada nenaudočiau turėdamas
> lempini ampa jokio metal zone, metal master ar
> metal muf :)

Skonio reikalas, bet yra kubų padarytų taip kad bet koks pedalas su jo vidiniu clean kanalu skamba kaip shit.... Nevardinsiu modeliu, bet yra.
Padarytas optimalus drive channel sound ir orentacija į jį. Tai labai apriboja. Manau mažai bandei pedalų ir gal ne ant to kubo.
Pas mus yra mada kubus/ampus vertinti pagal jų vidini drive, kas yra absoliuciai neteisinga ir labai siauras požiūris. Kaip gitara reikia pradzioje bandyti nepasijungus, taip ir ampą reikia bandyti nuo clean kanalo. O pvz del Metal Zone - su juo viskas ok, bet musishkiai juo piktinasi dažnai nesibandę normaliai bandos jausmo vedini, tipo Metal Zone blogai, Ibanez blogai, Floyd Rose blogai, Fender metalui netinka ir etc....
Kas domisi turėtų žinoti kad Keeley gamina Metal zone moddą, o jie bet kuo neužsiima... Tiesa klausimas kiek zmonių žino kas tas keeley....

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
stratlt (IP Logged)
December 06, 2011 02:00PM

[kustas] Wrote:
-------------------------------------------------------
> Be abejo, skonio reikalas. Groti galima naudojant
> ivairius setup'us. Jei dar pradetum vietoj "mono"
> naudot "stereo" (dvi galvas)... Visai kita
> ivairove. Bet deja, tokia prabanga pasigirti
> negaliu. Cia tik mano nuomone - temoje ir klausia
> grojanciu nuomones - tai ir rasau savaja.
>
> del setup'o: Fender HW1 Stratas >>> Mesa bogie
> Triple Rect. >>>> Marshal 1936 cab. viskas
> originalu, jokiu keitimu. Stiliu Rock. Kanalo ir
> TS nustatymu dabar tiklsiai neparasysiu :)
>
> PS: tos pacios isvados priejau ir naudodamas visas
> kitas mano turetas gitaras ir grojant nuo pop iki
> Metal. I bliuza nesu linkes, bet jei prireikia -
> persijungiu galvos clean kanalo nustatyma is
> "clean" i "pushed" ir gitaros garsas yra viskas,
> ko reikia :)
> _____________________

Pas Mesa bogie Triple Rectifier pre ampas geras, pripažystu. Bet kaip puikiai tas pre ampas skamba su tube screamer :) Va video su Mesa bogie Triple Rect pre ampu (studio versija, be galo. Beje galai pas headus labai [panashus - tiek marshall, tiek Mesa, tiek Laney :))

http://www.youtube.com/watch?v=LI_8ODlRbhg

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
morgendufas (IP Logged)
December 06, 2011 02:15PM

Bet koks kaifas, kai viskas ką trokšti išgirsti išgaunama su gitaros ir ampo deriniu. Mane asmeniškai nervuoja šimtas pėdalų kurie trukdo groti, kai koncerto metu turi nuolat sekti ar tikrai užlipau ant ten kur reikia, tinkamu metu...
Studijoj, namuose eksperimentams visi variantai priimtini - svarbu garsas toks kokio nori, koncertuose (man kaip diletantui) yra daugiau reikalų nei galvoti tik apie rigą...
Kitas variantas statyti loop'us ir panašiai...
Bet kokiu atveju visi variantai yra priimtini svarbu rezultatas tenkina tiek muzikantą, tiek klausytoją...
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
[kustas] (IP Logged)
December 06, 2011 03:04PM

renkantis kuba as asmeniskai ziuriu ne tik i draiva - i abieju derini. Jei rinkciausi vien pagal clean kanala tai butu fender twinas arba vox Acc30 (nustebinau, ane..? :D ); paieskojus ir geresniu variantu galima rast - bet as rasau is mano bandytu. Deja, su mano turetais pedalais is tu kubu nieko nepavyksta sunkiam fronte isspaust (cia velgi man). Kaip pastebejau, yra mada pas turtingus dedes imt pvz Vox'a svarianm kanalui, o tarkim rect draivui ir visa tai patalpint i viena grazia deze, kuria tampo scenos darbininkai. Butu puiku... deja, kol kas tik pasvajot :)

O siaip - tie, kurie groja lengvesne muzika pop, lengvas rokelis bliuzas ir pan (jokiu budu nemenkinu situ stiliu - tiesiog vadinu juos lengvesniais draivo prasme) - labiau linke naudoti draiva is pedalu. Tie, kas labiau linke i sunkesni roka ir metala - is kubo. Cia mano asmeninis pastebejimas.
_______________________

Any Ideas are Welcome
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
Carols (IP Logged)
December 06, 2011 03:30PM

Bet tai kiek tu surinktum pavyzdziu, grojanciu tik su kubo drive ? Jeigu visi grotu tik su vidiniu, tai kokios tuomet kalbos apie muzikos spalvingumą ? Tam ir kuriami prieskoniai įvairioms virtuvėms, o ne tik druską kimšt, m ? :) p.s neįsivaizduoju savo garso ieškojimo be pedalo.
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
[kustas] (IP Logged)
December 06, 2011 03:57PM

Jei rinkciau - surinkciau daug. Bet tikrai neplanuoju tuo uzsiimt; tema - "ar jums labiau patinka, atrodo geresnis gitaros stiprintuvo drive distortionas, ar distortion pedalas per clean kanalą" - man labiau patinka kubo draivas. Tiek. niekam savo nuomones nepersu. Ir Carols - tu "spalvu" is kubu nemaziau negu is pedalu. Tik esant limituotiem resursam negali/nelogiska tiek kubu prisipirkt.

> p.s neįsivaizduoju savo garso ieškojimo be pedalo.

del to neverta diskutuot. O va prie ko tie savo garso ieskojimai prives... va cia ir pamatysim po kokiu 10 metu :)
_____________________

Any Ideas are Welcome
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
martinkus (IP Logged)
December 06, 2011 04:31PM

vyrai, nesikarsciuokit :)

ar butu pasaulyje prigaminta ir toliau didejanciais tempais gaminama tiek daug pedalu (beringerinio shlamshto ir butikiniu po 400 usd) ir ypac draivu, distro ir fuzzu, jei visi grotu vien su gitara tiesiai i kuba?

cia nera is viso jokios diskusijos, o tik kazkieno skonio reikalas. aisku, problema yra, jei ant pedalo nepataikai paspausti, ar kazkas is principo dirgina - tai nenaudok.

viskas bus gerai.
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
laurynas.lt (IP Logged)
December 06, 2011 04:53PM

Naudoju vien pedalinius "draivus". Vargo nematau. Naudoju su Vox ac50 galva.

Big Muff kelias versijas
Fuzz Face tiek pnp, tiek npn
Lempinis overdrive (mazaitampinis)
Proco Rat

Skirtingi pedalai sirtingom situacijom su kubo nustatymais ar siaip soundo poreikiais. Tiesa, ir groju vien ant cleano. Kas varijuoja tai galo uzsikrovimas.
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
jumbo (IP Logged)
December 06, 2011 06:25PM

Aš savo atvėju naudočiau Marshall JMP 2203 vidinį draivą, nes jis man labai patinka, bet aš jo negaliu valdyti jokiais switchais, jokiais FX loops'ais ir pan, nes ta galva gaminta tais laikais kai tokių bajerių kaip switchai ir FX loopai tiesiog nebuvo. O juos dabar brutaliai įsriegti į vintažine gerai skambančią kolekcinės vertės "galvą" būtų barbariškas nusikaltimas. Kalbu tik apie FX loop schemą, nes kanalų tiesiog teoriškai net nebūtų galima perjungti, kadangi tai yra vienas kanalas, kuriame reguliuojamas jautrumas (gain). Žodžiu negaunu to lankstumo kurio man tikrai reikia. Neskaitant to aš tikrai nesiruošiu keisti galvos, nes taip tembriškai kaip skaniai skamba jos draivas, taip skaniai skamba ir clean'as, kadangi kaip minėjau tai vis tik yra tas pat kanalas, tik mažesniu jautrumu. Tą ką kūrė Marshallas išgauti savo tipiškam garsui (aš ne apie MG ir AVT) vėliau - JCM serija egzistuojanti iki šių dienų yra OK, bet tas kas vyksta jų preampuose, geriausiu atvėju nusipirkčiau tik kaip patį preampą. Pavyzdžiui JMP-1. Dariau paprasčiau. Stvėriau už čiuprynos kolegą elektroniką, ir išstudijave mano trokštamo draivo parametrus, apibūdinimus ėmėm ir su jo žiniomis, bei darbščiomis rankomis, bei mano ausimis sukūrėm kažką panašaus į tą Marshall peregrūzą. Kuo tai skiriasi nuo eilinio operaciniais stiprintuvėliais veikiančio overdraivo? Tuo kad amplitudė karpoma dviem skirtingais šviesos diodais (LED). Vienos spalvos diodas kerpą viršutine signalo sinusoidės puse, kitos spalvos - apatine. Amplitudės svyravymas į vieną puse net 15 voltų, taigi naudojama kintama įtampa. Ant svyravymo ašies atsiranda tarpelis tarp viršušinės ir apatinės sinusoidės, oscilografo ekranėlyje primenantis lempinio stiprintuvo darbo tašką (BIAS). Štai tai ir lemia, kad garsas ne tik stačiakampės formos amplitudėmis, bet ir už-crankintas kaip lempa su savo BIAS'u. Kaštai juokingi, schema elementari. Tiesa ja dalintis nenoriu, prašome kreiptis asmeniškai ir suvesiu su meistru. Viskas ką padarėme - įvilkome į gražų nerūdyjančio plieno korpusėlį su lazerio graviūravimu ir dviem potencais - Volume ir Gain. Praeitą mėnesį gavau į rankas naujausią savo užsakymą, to paties draivo rack'ine versiją (kadangi naudoju G-system, kurio 1U smegenys prisuktos rack spintelėje). Rack versijoje stovi broliai dvyniai, vienodi draivai, kuriems papildomai buvo įstatyti Tone potencai, kurie lygiai taip kaip gitaros Tone, taip iš kart po amplitudės nukirtimo pripjauna labiausiai zyziančius aukštus dažnius. Visą šį tvarinį valdo programuotos analoginės G-system FX kilpos į kurias jis sujungtas.
Apibendrinant, gal reikėtų reikšti mintis, kaip savo nuomone ir nebelsti iš kumščio į stala? Nes, nepykit, skamba nesubrendėliškai, pareiškimai kad išoriniai draivai yra šudas, o visos išimtinai lempos yra gėris ir apie jų tembro minusus net diskutuoti draudžiama. Yra crap'o tiek vienoj tiek kitoj barikadų pusėj. Ir net gi tai kažkur gali būti panaudota, o kai kam net gi būti tembro etalonu. Jeigu dar giliau kapstot, tai Jūs kartais neįsivaizduojat kas stovi už blizgančio užrašo "tube hi-gain drive". Ar ne tie patys šlykštūs DS-1, OD-3, ar skaitmeniniai digitech metal masteriai, po kurių varginančio darbo preampinės lempos tik uždeda sviestuoto sviesto?



Edited 1 time(s). Last edit at 12/06/2011 06:29PM by jumbo.
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
lukmen (IP Logged)
December 06, 2011 06:38PM

Viskas suprantama aš kokio Wampler ar Blackstar drivo neatsisakyčiau :) tačiau tai tikrai nebūtų mano "main" garsas(nebent gročiau ką švelnesnio) :) Apie tą madą Lietuvoje, nežinau kur ta mada kur ne bet yra žmonių kurie naudoja 80% savo grojimo driv'a tai manau jiems drive yra tiesiog aktualu :) Manau daug nesuklysiu sakydamas jog didžioji dalis gitaristų naudoja kubo lempinį drive kaip savo pagrindinį garsa :) pedalais tik praplečia garso spektra(čia galbūt tik mano požiūris). O dėl Metalzone nu tas pedalas gal ir puse velnio kai pradedi tačiau kiek teko bandyti jį daug džiaugsmo man nekelia o jei kalbėt apie Keeley modus čia jau sukam truputėlį į kitą lygmenį :) ten jau nebe tipiškas pigus pedaliūkštis(negaliu nieko daugiau pasakyti nes neteko savo rankomis čiupinėti) :)

stratlt Wrote:
-------------------------------------------------------
> lukmen Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> > aš nežinau man kubo drivai visada labiau patiko
> :)
> > Pedalai nebent brangesni :) ir tai tik
> > paivairinimui ;) niekada nenaudočiau turėdamas
> > lempini ampa jokio metal zone, metal master ar
> > metal muf :)
>
> Skonio reikalas, bet yra kubų padarytų taip kad
> bet koks pedalas su jo vidiniu clean kanalu skamba
> kaip shit.... Nevardinsiu modeliu, bet yra.
> Padarytas optimalus drive channel sound ir
> orentacija į jį. Tai labai apriboja. Manau mažai
> bandei pedalų ir gal ne ant to kubo.
> Pas mus yra mada kubus/ampus vertinti pagal jų
> vidini drive, kas yra absoliuciai neteisinga ir
> labai siauras požiūris. Kaip gitara reikia
> pradzioje bandyti nepasijungus, taip ir ampą
> reikia bandyti nuo clean kanalo. O pvz del Metal
> Zone - su juo viskas ok, bet musishkiai juo
> piktinasi dažnai nesibandę normaliai bandos jausmo
> vedini, tipo Metal Zone blogai, Ibanez blogai,
> Floyd Rose blogai, Fender metalui netinka ir
> etc....
> Kas domisi turėtų žinoti kad Keeley gamina Metal
> zone moddą, o jie bet kuo neužsiima... Tiesa
> klausimas kiek zmonių žino kas tas keeley....
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
jumbo (IP Logged)
December 06, 2011 07:06PM

Keeley mode nieko kosminio :) bet koks elektronikas gali pagal jo patobulinimų schemas ta patį modifikuot. Iš principo, labai dažnai serijinės gamybos pedaluose galima sudėti žymiai rimtesnius komponentus.
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
stratlt (IP Logged)
December 06, 2011 07:25PM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> Keeley mode nieko kosminio :) bet koks
> elektronikas gali pagal jo patobulinimų schemas
> ta patį modifikuot. Iš principo, labai dažnai
> serijinės gamybos pedaluose galima sudėti žymiai
> rimtesnius komponentus.

Rask jo schemą, tikra o ne fake.... Iš kur Tu žinai kokie komponentai?
As nebent TS chipa galiu ivardinti koki jis pakeicia, toks pats koks maxone (nepamenui mintinai).
Aišku nieko kosminio jei žinai. Bet kas žino????? Agrorokeris ne, Dosinas - irgi abejoju... Jie gali tik spet.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
jumbo (IP Logged)
December 06, 2011 07:29PM

13 puslapis :)
http://www.diystompboxes.com/DIYFiles/up/Build_Your_Own_DS-1_Distortion.pdf
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
jumbo (IP Logged)
December 06, 2011 07:36PM

čia apie krūčiausią DS-1 modą daugiau: http://www.robertkeeley.com/audio6l6/dstech.html - manau ir mūsų buhalterė Sigita labai norėdama pasimodintų šitai :) esmė ten vėl apie clippinima LED'ais.



Edited 1 time(s). Last edit at 12/06/2011 07:37PM by jumbo.
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
stratlt (IP Logged)
December 06, 2011 08:27PM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> čia apie krūčiausią DS-1 modą daugiau:
> http://www.robertkeeley.com/audio6l6/dstech.html
> - manau ir mūsų buhalterė Sigita labai norėdama
> pasimodintų šitai :) esmė ten vėl apie clippinima
> LED'ais.


This layout has been built and verified as successful by Muhammad Iqbal.
Nezinau, bet kai esi mates pedalus is vidaus, tai nelabai tikiu kad ten galima ką atsekti, tik samprotauti.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
jumbo (IP Logged)
December 06, 2011 08:31PM

Paimi modinta ir nemodinta, ir seki :)
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
stratlt (IP Logged)
December 06, 2011 08:51PM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> Paimi modinta ir nemodinta, ir seki :)


Esi tuo tikras :) ? Seklys morka. :)-D
Čia kaip man vienas forumo dalyvis pasakė "jūs viskuo domėjotės 20 metų, o mas viską ta patį galim per 15 minučių sužinoti".
Žinokitės :)

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
kwlw (IP Logged)
December 06, 2011 09:03PM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> - manau ir mūsų buhalterė Sigita labai norėdama
> pasimodintų šitai :) esmė ten vėl apie clippinima
> LED'ais.

Hehe, priminei kaip ash kubo vidini draiva modindamas - diodams net lizdus ilitavau, ir pasiberes sauja visokiausiu diodu tiesiog juos parinkinejau ish klausos :). Jei gerai pamenu - laimejo dideli raudoni LED'ai ish kazkokio seno tinklo prietaiso (modemo?), seniai kuba buvau atidares :).

Sau
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
jumbo (IP Logged)
December 06, 2011 09:15PM

Robke, tai mes galim imt ir lygint, bet "for whom"? :)) manau jau seniai žymiai protingesni tos srities tipai viską ta padarė :) shit - e nosinė klavišas nugaišo.
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
stratlt (IP Logged)
December 06, 2011 09:20PM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> Robke, tai mes galim imt ir lygint, bet "for
> whom"? :)) manau jau seniai žymiai protingesni tos
> srities tipai viską ta padarė :) shit - e nosinė
> klavišas nugaišo.


butent :)-D

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
jumbo (IP Logged)
December 06, 2011 09:22PM

mauki alų? :)
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
stratlt (IP Logged)
December 06, 2011 10:01PM

jumbo Wrote:
-------------------------------------------------------
> mauki alų? :)

deje, aš galiu tik imituot maukimą :)

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
Kostas777 (IP Logged)
December 07, 2011 12:27PM

Šiuo metu naudoju vien tik lempinės galvos draivą ir wah pedalą. Netgi norėdamas negalėčiau grot kitaip nes bet koks išorinis distortion pedalas per mano stiprintuvą skamba klaikiai, na nebent tubescreamer, bet puikiai išsiverčiu ir be jo. Anksčiau ilgą laiką grojau įvairiais išoriniais distortion į clean kanalą.
O kas yra geriau tai nedrįsčiau teigti, nes gitara gali puikiai skambėt tiek su vietiniu stiprintuvo overdrive, tiek su geru overdrive/distortion pedalu - skonio reikalas - kaip kam patinka ir patogiau, tai tas ir groja :)
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
lukmen (IP Logged)
December 07, 2011 04:27PM

Visi kaip pavizdį kas groja pedalas kište kiša satriani http://www.youtube.com/watch?v=YVrfLE94_a4
Pažiūrėkit nuo 4:55
Re: Gitaros distortion: stiprintuvo ar pedalo?
stratlt (IP Logged)
December 07, 2011 05:37PM

lukmen Wrote:
-------------------------------------------------------
> Visi kaip pavizdį kas groja pedalas kište kiša
> satriani

> Pažiūrėkit nuo 4:55

Dar kartą ikišiu - ampas moddintas kad skambėtu taip pat kaip jam reikia.

Robertas
Midiaudio Ltd.
robertas@midiaudio.com
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1453[/img]
[img]http://forum.midiaudio.com/file.php?0,file=1964[/img]
Sorry, only registered users may post in this forum.